SubconTurkey

Hoşgeldiniz
subconturkey.com

Favorilerime Ekle

yan sanayi

Bugün :   18 Aralık 2018,

Aralik 2017 Sayısı

Yıl : 15 | Sayı : S_164

     Anasayfa
     Hakkımızda
     Künye
     Arşiv
     İletişim

https://www.trex.com.tr


http://tubeandsteelistanbulfair.com/
Dergimizin sayfalarına
taranmış şekilde ulaşmak için tıklayın  


 

Haberdar olmak için
üye olunuz

İsim
E-Posta

Sektör Seçiniz


 

  

Busworld Turkey Fuarı Nisan Ayında 7. Kez Kapılarını Açıyor

Otobüs Endüstrisi ve Yan Sanayi Uluslararası İhtisas Fuarı, Busworld Turkey, 19-21 Nisan 2017 tarihleri arasında, HKF Fuarcılık A.Ş., Busworld Europe ve TOF işbirliği ve İzmir Büyükşehir Belediyesi-nin desteğiyle İzmir-de düzenlenecek. Fuar, farklı ülkelerden katılan 200- ün üstünde marka ve firmaya ev sahipliği yapacak.

Yedinci kez düzenlenecek Busworld Turkey Fuarı, otobüs sektörüne ait alıcı ve üreticilerin buluşup, son gelişmeleri takip edebileceği en önemli platform konumunda. Bu yıl fuarı, ağırlıklı olarak Türkiye dışında; Ortadoğu, Arap Yarımadası ülkeleri, Irak, İran, Rusya, Ukrayna, Azerbaycan, Doğu Avrupa Ülkeleri, Kuzey Afrika ülkeleri ve Mısır-dan gelecek 10.000 civarı sektör profesyonelinin ziyaret etmesi bekleniyor.

Fuarda hangi ürünler sergilenecek?
Otobüs, midibüs, minibüs, yedek parça, aksesuar ve ekipman, akaryakıt ürünleri, multimedya ve bilgi teknolojileri sağlayan yazılımlar.

Fuarı kimler ziyaret edecek?
Yerli ve yabancı ulaşım otoriteleri, belediyeler, şehir içi ve şehir dışı yolcu taşımacılığı yapan turizm şirketleri, medyanın da dahil olduğu otobüs ve ilgili endüstrilerden gelen ziyaretçiler.

Neden İzmir?
Fuar altı kez İstanbul-da düzenlendi. Gün geçtikçe daha büyük bir alana ihtiyacı olan 7. Busworld Turkey Fuarı, İstanbul da bulunan fuar alanlarının konfor ve kapasitelerinin sınırlı olması, buna karşın yeni yapılan İzmir Fuar alanının her türlü ihtiyaca cevap veren yapısı nedeni ile tercih edildiği için ilk kez İzmir-de düzenlenecek.

İzmir, özellikle nüfus yoğunluğu ve ekonomik gelişim açısından bakıldığında, Türkiye-nin 2. büyük şehri konumundadır. Yolcu taşımacılığı açısından göz önüne alındığında ise; özellikle turizm yönünden bir hayli yoğun bir bölge olması İzmir- i otobüs endüstrisinin çok önemli bir stratejik noktası haline getiriyor.
 

  İlgili Haberler

 

İlgili haber bulunamadı!

  İlgili Yazılar

 

İlgili yazı bulunamadı!
 

http://www.win-eurasia.com/tr

http://bit.ly/2B0388W
SEKTÖREL
Tanıtım Grubu
Rek. ve Tic. Ltd. Şti.

  Bahçeşehir 2.Kısım Mah.(Boğazköy)
  4.Cadde,Mavi Kardelen Sitesi, A-Blok No:1/2 Daire:2
  BAHÇEŞEHİR-BAŞAKŞEHİR-İSTANBUL
  Tel:0212 607 28 22- 5 Hat
 
E-posta : subcon@sektorel.com

SUBCONTURKEY Yan Sanayi Ürünleri Gazetesi
www.sektorel.com | www.subconturkey.com | subcon@subconturkey.com
yan sanayi