SubconTurkey

Hoşgeldiniz
subconturkey.com

Favorilerime Ekle

yan sanayi

Bugün :   18 Aralık 2018,

Aralik 2017 Sayısı

Yıl : 15 | Sayı : S_164

     Anasayfa
     Hakkımızda
     Künye
     Arşiv
     İletişim

https://www.trex.com.tr


http://tubeandsteelistanbulfair.com/
Dergimizin sayfalarına
taranmış şekilde ulaşmak için tıklayın  


 

Haberdar olmak için
üye olunuz

İsim
E-Posta

Sektör Seçiniz


 

  

Arçelik Kurumsal Çözümler HoReCa Sektörünün İhtiyaçlarını Karşılıyor

Üstün teknolojili ürünlerini milyonlarca tüketiciyle buluşturan Arçelik A.Ş.-nin tecrübesini kurumlara taşıyan Arçelik Kurumsal Çözümler, HoReCa sektörünün ihtiyaçlarını karşılıyor. Arçelik Kurumsal Çözümler, dünyanın en büyük yeme-içme ve konaklama fuarlarından Sirha İstanbul-da bilgilendirme ekranları, ödeme kaydedici cihazlar ve Multi Şef Profesyonel Mutfak Makinesi ile mutfaklara destek oluyor. Arçelik Türkiye Genel Müdürü Can Dinçer -Yıllardır tüketicilerin hayatına birçok yenilik katmış bir şirket olarak Arçelik Kurumsal Çözümler markamızla sektörlere hizmet ediyoruz. Arçelik Kurumsal Çözümler ile şimdi de HoReCa sektörünün ihtiyaçlarına bütünsel çözüm sağlamayı hedefliyoruz- dedi. 

Dünyanın dört bir yanındaki milyonlarca tüketiciye üstün teknolojili ürünler sunan Arçelik A.Ş., Arçelik Kurumsal Çözümler markası ile sektörlerin ihtiyaçlarını karşılamaya devam ediyor. Arçelik Kurumsal Çözümler, turizm ve otomotiv sektörlerinin ardından şimdi de HoReCa, yani otel, restoran ve kafe sektörlerine yönelik ürünlerini görücüye çıkarıyor. Arçelik Kurumsal Çözümler, 16-18 Kasım tarihleri arasında İstanbul-da 5.-incisi düzenlenen ve dünyanın en büyük yeme-içme ve konaklama fuarları arasında gösterilen Sirha İstanbul-da bilgilendirme ekranları, ödeme kaydedici cihazlar ve Multi Şef Profesyonel Mutfak Makinesini sektör temsilcileriyle buluşturuyor. 

Can Dinçer: -HoReCa sektörünün ihtiyaçlarına bütünsel çözüm sağlamayı hedefliyoruz-

62 yıldır tüketicilere yepyeni deneyimler yaşatmış bir şirket olarak, yeni iş alanları ve yeni ürünlere yatırım yapmayı sürdürdüklerini belirten Arçelik Türkiye Genel Müdürü Can Dinçer; -Yıllardır tüketicilerin hayatına birçok yenilik katmış bir şirket olarak Arçelik Kurumsal Çözümler markamızla sektörlere hizmet ediyoruz. Arçelik Kurumsal Çözümler ile şimdi de HoReCa sektörünün ihtiyaçlarına bütünsel çözüm sağlamayı hedefliyoruz. Türkiye-nin dört bir yanındaki güvenilir hizmet ağımız ile en küçük şirketten kurumsal şirketlere kadar yerinde ve uzaktan hizmet konularında aynı kalitede çözüm sağlıyoruz- dedi.

Arçelik A.Ş.-nin kurumsal dünyaya sunduğu ayrıcalıklı ürünler arasında bulunan ve büyük talep gören YazarkasaPos-un özel bir yerinin olduğunu belirten Can Dinçer: -YazarkasaPos ürünümüz ile, ödeme sistemlerinde sektör lideriyiz. Bu alanda da ürünümüzün özellikleri ve kalitesi dışında tercih edilmemizin en önemli sebebi yaygın bayi ve servis ağımız- şeklinde konuştu. 

Arçelik A.Ş.-nin HoReCa sektörünün beğenisine sunduğu yenilikçi ürünleri; 

Bilgilendirme Ekranları
Full HD veya Ultra HD çözünürlüğe sahip 43-- ve 55- bilgilendirme ekranları, yatay ve dikey olarak kullanılabiliyor. 750 nit parlaklık derecesiyle spot ışığı altında yansıma yapmıyor, istendiğinde dokunmatik ekran özelliği eklenebiliyor. İnce görünümüyle güzel bir tasarıma sahip olan ürün, 10 farklı noktadan dokunmatik ekran özelliği sayesinde müşterilerin ihtiyaçlarına göre içerik sergilenmesi ve müşteri bilgilerinin ekrandan girişini mümkün kılıyor.  

Ödeme kaydedici cihazları
520TR satış noktası terminali günümüzün güncel teknolojisi olan nesnelerin interneti ve dijital marketin sağladığı imkanlardan faydalanma olanağı sunuyor. Bu sayede daha kapsamlı bir pazar erişimine sahip olan işletme, anlık kampanya yönetimi ve satış kanallarını birleştiren bir yapıya sahip olarak, yeni müşteriler ve iş fırsatları konusunda daha önce sağlanmamış bir imkana kavuşuyor. 

K 1292 Multi Şef Profesyonel Mutfak Makinesi
Döküm gövde malzemesi, 4 litre karıştırma hazne kapasitesi, 12 adet hız ayarı ve zaman ayarlayıcısı bulunan bu ürün 7 farklı aksesuarı ile mutfaklarda zoru kolaylaştırıyor. 

 

  İlgili Haberler

 

İlgili haber bulunamadı!

  İlgili Yazılar

 

İlgili yazı bulunamadı!
 

http://www.win-eurasia.com/tr

http://bit.ly/2B0388W
SEKTÖREL
Tanıtım Grubu
Rek. ve Tic. Ltd. Şti.

  Bahçeşehir 2.Kısım Mah.(Boğazköy)
  4.Cadde,Mavi Kardelen Sitesi, A-Blok No:1/2 Daire:2
  BAHÇEŞEHİR-BAŞAKŞEHİR-İSTANBUL
  Tel:0212 607 28 22- 5 Hat
 
E-posta : subcon@sektorel.com

SUBCONTURKEY Yan Sanayi Ürünleri Gazetesi
www.sektorel.com | www.subconturkey.com | subcon@subconturkey.com
yan sanayi