SubconTurkey

Hoşgeldiniz
subconturkey.com

Favorilerime Ekle

yan sanayi

Bugün :   28 Mayıs 2018, Pazartesi

Haziran 2017 Sayısı

Yıl : 14 | Sayı : s_158

     Anasayfa
     Hakkımızda
     Künye
     Arşiv
     İletişim

http://www.kaucukistanbul.com


http://comvexistanbul.com
Dergimizin sayfalarına
taranmış şekilde ulaşmak için tıklayın  


 

Haberdar olmak için
üye olunuz

İsim
E-Posta

Sektör Seçiniz


 

 

 

BEST Isparta Kariyer Günü Gerçekleştirildi

Diyalogin.com, GİLİD (Girişimciler ve Liderler Derneği) ve BEST Isparta iş birliği ile Süleyman Demirel Üniversitesi-nde gerçekleşen -BEST Isparta Kariyer Günü- semineri kapsamında, Diyalogin.com kurucusu Raci Cihan Şener ile üniversite öğrencileri buluştu. Etkinlikte inovasyon süreçleri, inovasyon farkındalığının nasıl oluşturulabileceği ve geleceğin meslekleri üzerine keyifli bir seminer düzenlendi. Yaklaşık üç saat süren ve öğrencilerin interaktif katılımlarıyla ilerleyen bu keyifli seminerin sonunda, Süleyman Demirel Üniversitesi ve BEST Isparta tarafından, Raci Cihan ŞENER-e, katılımı ve katkıları için teşekkür belgesi takdim edildi.

Etkinlikten bir gün önce Diyalogin.com kurucusu Raci Cihan Şener, BEST Isparta üyeleri ile inovasyon tecrübelerini paylaştığı bir eğitimde bir araya geldi. Öğrencilerle birlikte inovatif düşünce üzerine güzel bir eğitimin ardından, öğrenciler Girişimciler ve Liderler Derneği tarafından verilen sertifikalarını aldılar. Eğitim sonunda öğrenciler, BEST geleneklerinden birisi olan ruhların özgür bırakıldığı bir poz vererek fotoğraf çekilmeyi de ihmal etmediler.  

Bu iki güzel etkinliğin sonunda, karşılıklı güzel bir enerji yakalayan Diyalogin.com ve BEST Isparta arasında bir iş birliği gündeme geldi. Öncelikli olarak aktif olarak çalışan öğrencilere iş ve staj imkanları için Diyalogin.com ve BEST Isparta anlaştılar. Hatta ilk özgeçmişler ilgili kurumlara paylaşıldı. Diyalogin.com ve BEST Isparta-nın ortak çalışma prensiplerinde anlaşıldı ve ilerleyen yapılacak işlerin zeminleri oluşturuldu.
BEST Nedir ?

BEST (Board of European Students of Technology) Avrupa Teknoloji Öğrencileri Topluluğu, Avrupa çapında 32 ülke ve 94 üniversitede faaliyet gösteren gönüllü bir öğrenci organizasyonu. Kuruluşundan itibaren en büyük hedefi dünya vatandaşı mühendisler yetiştirmek olan organizasyon genelinde 1500-den fazla öğrenci görev alıyor. Türkiye-de de oldukça aktif olan topluluğun en göze çarpan etkinliği ise düzenledikleri mühendislik yarışması EBEC (European BEST Engineering Competition)


 

  İlgili Haberler

 

İlgili haber bulunamadı!

  İlgili Yazılar

 

İlgili yazı bulunamadı!
 

http://www.hefist.com


SEKTÖREL
Tanıtım Grubu
Rek. ve Tic. Ltd. Şti.

  Bahçeşehir 2.Kısım Mah.(Boğazköy)
  4.Cadde,Mavi Kardelen Sitesi, A-Blok No:1/2 Daire:2
  BAHÇEŞEHİR-BAŞAKŞEHİR-İSTANBUL
  Tel:0212 607 28 22- 5 Hat
 
E-posta : subcon@sektorel.com

SUBCONTURKEY Yan Sanayi Ürünleri Gazetesi
www.sektorel.com | www.subconturkey.com | subcon@subconturkey.com
yan sanayi