SubconTurkey

Hoşgeldiniz
subconturkey.com

Favorilerime Ekle

yan sanayi

Bugün :   28 Mayıs 2018, Pazartesi

Haziran 2017 Sayısı

Yıl : 14 | Sayı : s_158

     Anasayfa
     Hakkımızda
     Künye
     Arşiv
     İletişim

http://www.kaucukistanbul.com


http://comvexistanbul.com
Dergimizin sayfalarına
taranmış şekilde ulaşmak için tıklayın  


 

Haberdar olmak için
üye olunuz

İsim
E-Posta

Sektör Seçiniz


 

 

 

TRK Bağlantı Elemanları En Verimli Stuttgart Fuarını Geçirdi

TRK Bağlantı Elemanları İhracat Müdürü Hacer Kurdoğlu, Fastener Fair Stuttgart 2017 fuarı sonrası izlenimlerini paylaştı: 

TRK Bağlantı Elemanları, 2009 tarihinde  kurulmuş olup, vida imalatı ve satışı yapmakta olan bir firmadır. Zaman içerisinde işgücü kapasitemizi ve ekipmanlarımızı arttırarak bugün Tuzla Deri Org. Sanayi-deki 1.500 metrekarelik yerimizde otomotiv, beyaz eşya, elektronik ve inşaat sektörlerine vida imalatı ve tedariği yapmaktayız. Bunun yanında çelik dübel, bitümlü sünger ve çatı semeri gibi ürünler de imalatımız kapsamındadır.

Bugün 23 çalışma arkadaşımız ile birlikte müşteri memnuniyeti ve kaliteyi temel alarak bağlantı elemanları sektörüne hizmetimize devam etmekteyiz. İmalatımızın %40-ını Orta ve Batı Avrupa ülkeleri başta olmak üzere, Ortadoğu ve Kuzey Amerika-ya ihraç etmekte olup kalan %60-ını lokal müşterilerimize tedarik etmekteyiz. 

Fastener Fair Stuttgart 2017 fuarının bugüne kadar en verimli geçen fuarımız olduğunu söylemekte fayda var. Özellikle ihracat müşterisinin çok önemli olduğu bugünlerde hem motivasyonumuz hem iş hacmi açısından bizi fazlasıyla memnun ve tatmin eden bir fuar oldu. Her geçen yıl bilinilirliğimizi biraz daha arttırarak, kurduğumuz iyi ilişkilerin de yardımıyla standımızda bizim için oldukça önemli misafirler ağırlama ve fikir alışverişinde bulunma fırsatımız oldu. Stuttgart Fastener Fair emek eden ve faydalanan herkesi bir araya getirmesi ve yüksek düzeyde katılım sağlanması sebebiyle sektörün nabzını tutan bir fuar olup beklentilerimizi her zaman olduğu gibi karşılamıştır. Emeği geçen herkese teşekkür ederiz. 

 

  İlgili Haberler

 

İlgili haber bulunamadı!

  İlgili Yazılar

 

İlgili yazı bulunamadı!
 

http://www.hefist.com


SEKTÖREL
Tanıtım Grubu
Rek. ve Tic. Ltd. Şti.

  Bahçeşehir 2.Kısım Mah.(Boğazköy)
  4.Cadde,Mavi Kardelen Sitesi, A-Blok No:1/2 Daire:2
  BAHÇEŞEHİR-BAŞAKŞEHİR-İSTANBUL
  Tel:0212 607 28 22- 5 Hat
 
E-posta : subcon@sektorel.com

SUBCONTURKEY Yan Sanayi Ürünleri Gazetesi
www.sektorel.com | www.subconturkey.com | subcon@subconturkey.com
yan sanayi