SubconTurkey

Hoşgeldiniz
subconturkey.com

Favorilerime Ekle

yan sanayi

Bugün :   17 Temmuz 2018,

Temmuz 2017 Sayısı

Yıl : 14 | Sayı : s_159

     Anasayfa
     Hakkımızda
     Künye
     Arşiv
     İletişim

http://www.kaucukistanbul.com


http://www.metalexpo.com.tr/


http://comvexistanbul.com
Dergimizin sayfalarına
taranmış şekilde ulaşmak için tıklayın  


 

Haberdar olmak için
üye olunuz

İsim
E-Posta

Sektör Seçiniz


 

 

 

OSS Derneği Yeni Dönemde Yoluna Güçlenerek Devam Ediyor

Otomotiv Satış Sonrası Ürün ve Hizmetleri Derneği (OSS)-nin
8 Haziran günü yapılan Seçimli Genel Kurulu-nda başkanlığa yeniden Mesut URGANCILAR seçildi. URGANCILAR, Otomotiv Satış Sonrası Ürün ve Hizmetleri Pazarı-nın hakkettiği itibara kavuşması için Yönetim Kurulu-nun yanı sıra derneğin tüm komiteleri ile birlikte çalışmalarına devam edeceklerini belirterek kendilerine güvenen ve bir dönem daha bu göreve layık gören üyelere teşekkürlerini iletti.

SEÇİMLİ GENEL KURUL YÜKSEK KATILIMLA GERÇEKLEŞTİ

Otomotiv Satış Sonrası Ürün ve Hizmetleri Derneği (OSS)-nin Seçimli Genel Kurulu-na üyelerden yoğun bir ilgi vardı. Toplantıya 2016 Faaliyet Raporu-nun okunması ile başlandı. Komitelerin çalışmaları ile ilgili üyelere bilgi verilmesinin ardından  Yönetim ve Denetleme Kurulları-nın ibraları yapıldı. Derneğin 2017 senesi ile ilgili gerçekleştirilen ve planlanan faaliyetlerinin görüşülmesinin sonrasında yeni Yönetim Kurulu ve Denetleme Kurulu-nun asil ve yedek üyelerinin seçimine geçildi. 

Mesut Urgancılar (ZF-TRW)-ın başkanlık görevine devam ettiği OSS-nin Yönetim Kurulu şu isimlerden oluştu; Eyal Tarablus (Groupauto), Rıfat Perahya (İntermobil), Ziya ÖZALP (Martaş), Rıza Şahin (Hıdırusta), Burak Akın (Valeo), Serdar Aslan (Bilsteingroup), Patrizio Ragusın (Rapro), Emirhan Silahtaroğlu (Silkar), Ali Özçete (Özçete Otomotiv). 

Seçimin tamamlanmasının ardından yeni Yönetim Kurulu, 2011 senesinden bu yana Yönetim Kurulları-nda yer alarak derneğin bu günlere gelmesinde emekleri olan eski Yönetim Kurulu üyelerine teşekkür plaketlerini verdi. 

MESUT URGANCILAR: BİRLİK OLARAK BÜYÜYECEĞİZ

Genel Kurul-da oy birliği ile başkan seçilerek görevini devam ettiren Mesut URGANCILAR:-2011 senesinde yönetime geldiğimiz günden bu güne yaptıklarımızı takdir ve beğeni ile karşılayarak göreve devam etmemiz için bize inanan üyelerimize destekleri için şahsım ve OSS Yönetim Kurulu adına teşekkür ederim. 2011 senesinde 15 olan üye sayımızı bugün 106-ya getirdiysek altında tek bir sebep var; çünkü biz birlik olarak güçleneceğimize inanıyoruz. Bugün 4.5 milyar Euro-luk Otomotiv Satış Sonrası  Pazarı-nın %70-ini temsil eden derneğimiz, işbirliği içinde olduğu Bakanlıklar, diğer dernekler, kurum ve kuruluşlar nezdinde önemli bir pozisyondadır. Sadece sektörünün sorunları ile ilgilenen değil, sektörünü geleceğe hazırlamak için de çalışmalarda bulunan derneğimiz köklerine bağlı kalarak faaliyetlerini sürdürecektir- dedi.
 
Son bölümde söz alan Genel Kurul Üyeleri de, Derneğin gelmiş olduğu noktadan duydukları memnuniyeti dile getirerek yeni dönem çalışmalarında başarı dileklerini ilettiler. 

OSS-DEN GELENEKSEL İFTAR YEMEĞİ

OSS Derneği-nin Sheraton Grand Ataşehir-de gerçekleştirilen Olağan İdari ve Mali Genel Kurulu ile Seçimli Olağan Genel Kurulu-nun ardından tüm üyeler ve davetliler ile Geleneksel İftar Yemeği-ne geçildi. Sektörünün çoğunluğunun bir arada olduğu ve keyifli geçen yemek ile gece son buldu. 

 

  İlgili Haberler

 

İlgili haber bulunamadı!

  İlgili Yazılar

 

İlgili yazı bulunamadı!
 

http://aseurasia.com

http://maktekfuari.com/online-davetiye
SEKTÖREL
Tanıtım Grubu
Rek. ve Tic. Ltd. Şti.

  Bahçeşehir 2.Kısım Mah.(Boğazköy)
  4.Cadde,Mavi Kardelen Sitesi, A-Blok No:1/2 Daire:2
  BAHÇEŞEHİR-BAŞAKŞEHİR-İSTANBUL
  Tel:0212 607 28 22- 5 Hat
 
E-posta : subcon@sektorel.com

SUBCONTURKEY Yan Sanayi Ürünleri Gazetesi
www.sektorel.com | www.subconturkey.com | subcon@subconturkey.com
yan sanayi