SubconTurkey

Hoşgeldiniz
subconturkey.com

Favorilerime Ekle

yan sanayi

Bugün :   20 Şubat 2020, Perşembe

Agustos 2018 Sayısı

Yıl : 15 | Sayı : s_172

     Anasayfa
     Hakkımızda
     Künye
     Arşiv
     İletişim

https://www.busworldturkey.org


https://www.kalitefuari.com/
Dergimizin sayfalarına
taranmış şekilde ulaşmak için tıklayın  


 

Haberdar olmak için
üye olunuz

İsim
E-Posta

Sektör Seçiniz


 

 

 

Demir, Çelik, Metal Ürünleri ve Üretim Teknolojileri Fuarı 12-15 Eylül 2018 İstanbul Fuar Merkezi

Demir Çelik Sektörünün Devleri Metal Expo da Buluşuyor

12 - 15 Eylül 2018 tarihinde, İstanbul Fuar Merkezi nin 9. ve 10. salonlarında gerçekleştirilecek dev organizasyonun, gerek katılımcı gruplarının çeşitliliği, gerek fuar süresince gerçekleştirilecek konferans etkinlikleriyle, sektörün vizyonuna çok şey katacağına kesin gözüyle bakılıyor. 2018 de ilk defa düzenlenecek olmasına rağmen, bu konuda oldukça yoğun bir tanıtım kampanyası başlatan SKY Fuarcılık; Avrupa nın en prestijli demir çelik fuarı olan Made In Steel in düzenleyici kuruluşu Siderweb ile gerçekleştirdiği ortaklıkla, METAL EXPO ISTANBUL u uluslararası ihtisas fuarcılığı kulvarında da önemli bir yere taşıyor.

METAL EXPO İSTANBUL, demir çelik sektörüne hizmet ve ürün veren kurum ve kuruluşları sektörle bir araya getirerek, etkin B2B görüşmeleriyle sürdürülebilir, karlı iş birliktelikleri oluşturabilmelerini sağlamayı hedeflerken, demir çelik endüstrisi ve makine imalat sanayinin, dünya pazarlarına entegrasyonuna ivme kazandırmak; imalat kapasitesini maksimize edecek yol haritaları belirlemek ve böylelikle istihdam talebine yanıt verecek politikaları desteklemek gibi önemli amaçlara hizmet edecek, demir çelik endüstrisindeki üretici ve tüccarları bir araya toplayarak sektördeki dağıtım kanallarını daha etkin kılacak  dev bir ticari platform özelliği taşıyor.

Organizasyon sadece fuar ile de sınırlı değil. METAL EXPO, sektörün önemli isimlerinin konuşmacı olarak yer alacağı konferanslara da ev sahipliği yapacak. 

100 den Fazla Uluslararası Düzeyde Katılımcı Kuruluş


Sektörün   trendsetter ı

12 -15 Eylül 2018 tarihleri arasında gerçekleştirilecek METAL EXPO İSTANBUL, organizatör firma 
Sky Fuarcılık tarafından büyük bir titizlikle yürütülen pazarlama ve tanıtım çalışmalarıyla da yıl boyunca desteklendi. Bu anlamda son beş yılda gerçekleştirilen MADE IN STEEL (italya), TUBE AND WIRE (Almanya); STAINLESS STEEL WORLD CONFERENCE & EXHITION (Hollanda) gibi dünyanın saygın demir çelik organizasyonlarını yakın takibe alan organizatör kuruluş SKY Fuarcılık, METAL EXPO yu bir  trendsetter  organizasyon algısıyla sektöre sunacağının sinyallerini de vermişti. 

İstanbul Fuar Merkezi nde 9. ve 10. salonlarda gerçekleştirilecek etkinliğin 35.000 vasıflı ziyaretçiye yurt içi ve yurt dışı toplamda 100 den fazla katılımcıya ev sahipliği yapması hedeflenirken, özellikle Türki Cumhuriyetleri, Ukrayna, Rusya, İtalya, Almanya, Hindistan, Çekya, Birleşik Arap Emirlikleri gibi ülkelerden gelen katılımcı ve ziyaretçilerin de yer alması bekleniyor.

Yoğun pazarlama etkinlikleri

Metal Expo İstanbul, titizlikle üzerinde çalışılmış bir pazarlama stratejisiyle yönetiliyor. Organizatör firma Sky Fuarcılık, bu proje için oldukça detaylı bir pazar araştırması yaptıktan sonra yurtiçi ve yurt dışı pazarlama etkinliklerini oluşturmuş durumda. Özellikle Made In Steel ve Tube and Wire gibi organizasyonlarla eş zamanlı planlanan yurt dışı pazarlama etkinlikleri Metal Expo İstanbul markasının da büyük ölçekli bir uluslararası etkinlik olma yolunda çok da zorlanmayacağını gösteriyor.

ÇİB, YİSAD toplantıları

Organizatör kuruluş Sky Fuarcılık ın fuara hazırlanış sürecinde, ilgili STK lar ile geliştirdiği iş birlikleri ve yurt dışında gerçekleştirilen sektörle ilgili fuarlarda düzenlediği tanıtım kampanyaları, sektör bileşenlerince oldukça beğeni ve ilgi ile karşılanırken bu organizasyonun çok yakın bir gelecekte, global büyük bir markaya dönüşeceğinin de sinyallerini vermiş oldu.

2018 in konsepti  Çelik Medeniyettir 

Metal Expo yu sadece bir fuar olarak algılamak ve yansıtmak yanlış ve eksik olur. Organizatör kuruluş Sky Fuarcılık, yeni nesil fuarcılık anlayışıyla organize ettiği Metal Expo yu; ilgili sektörün temsilcilerinin yer aldığı bir stand gösterisinden çok, o sektörün vizyonunun belirlendiği, uluslararası ölçekteki tüm dinamiklerinin fuar salonu kulislerine taşındığı bir organizasyon olarak planladı. Bu yıl birincisi gerçekleştirilecek organizasyonun ana konsepti de  Çelik medeniyettir ,  Steel is Civilisation .

Uluslararası Ziyaretçi

Sky Fuarcılık yetkililerinin ısrarla altını çizdiği bir diğer konu da Katılımcı-ziyaretçi interaksiyonu. Metal Expo, temel olarak  Network  amacıyla iyi kurgulanmış operasyonel dinamiklere sahip. Özellikle 20 ye yakın ülkenin resmi ticari kurumlarıyla gerçekleştirilen anlaşmalar, İstanbul Fuar Merkezi nin 9. ve 10. salonlarının, yurt dışından gelecek birçok vasıflı ziyaretçiye ve alım satım heyetlerine de ev sahipliği yapacağını gösteriyor. Alman ve İtalyan Ticaret Odaları da Metal Expo nun resmi destekçileri arasında yer almakta.

Dernek STK anlaşmaları

ÇİB, YİSAD, VASPADER, gibi demir çelik sektörünün değerli STK larının da desteğini arkasına alan Metal Expo, özellikle ziyaretçi algısına yönelik olarak, fuarla doğrudan ilişkili sektörlerin ilgili dernekleriyle de uzun soluklu iş birlikleri gerçekleştirdi. Aralarında ARUSDER, BESİAD, GALDER gibi derneklerin yer aldığı 20 den fazla kurum da Metal Expo nun resmi destekçileri arasında yer alıyor.

Konferanslar için Demir Çelik Store dergisi ile iş birliği gerçekleştirildi

Metal Expo etkinlikleri içeriğinde yer alan Konferanslar, en az fuar kadar büyük bir merak ve ilgiyle bekleniyor. Moderatörlüğünü, sektörün yakından tanıdığı bir isim olan Murat Köse nin yapacağı konferans etkinliği, Sky Fuarcılık-Demir Çelik Store dergisi koordinasyonuyla gerçekleştirilecek.


İstanbul Fuar Merkezi Metal Expo ya hazırlanıyor!

2018-2019 fuar sezonunu, Metal Expo İstanbul ile açacak olan İstanbul Fuar Merkezi de yenileme çalışmalarına hız verdi. Sky Fuarcılık yetkilileri, koridorların boya ve yenileme çalışmalarından, dış alan düzenlemelerine kadarki yapılanlardan oldukça memnun olduklarını belirttiler.

Metal Expo ile ilgili ayrıntılı bilgi sahibi olmak isteyenler, organizasyonun web sitesi metalexpo.com.tr ye baş vurabilir ya da fuarın resmi Instagram adresi
instagram.com/metal¬expo_istanbul u takip edebilirler.


Metal Expo İstanbul  
Ziyaretçi Profili
Alüminyum ve Ekstrüzyon 
Ambalaj Makinaları 
Bağlantı Elemanları
Beyaz Eşya & Dayanıklı Tüketim
Çelik Tüketicileri
Demir & Çelik 
Döküm 
Gemi İmalat
Gıda Makinaları 
Hizmet Sektörü
İş & İnşaat Makinaları 
Kalıp & Kalıpçılık
Makina & İmalat
Medikal Ekipmanları 
Metal Ürünler 
Otomotiv & Yan Sanayi
Plastik Makinaları 
Savunma Sanayi
Tarım Makinaları 
Uzun Mamul Tedarik Zinciri
Yassı Mamul Tedarik Zinciri

 

  İlgili Haberler

 

İlgili haber bulunamadı!

  İlgili Yazılar

 

İlgili yazı bulunamadı!
 

http://www.istexpo.com/midest-paris.html
SEKTÖREL
Tanıtım Grubu
Rek. ve Tic. Ltd. Şti.

  Bahçeşehir 2.Kısım Mah.(Boğazköy)
  4.Cadde,Mavi Kardelen Sitesi, A-Blok No:1/2 Daire:2
  BAHÇEŞEHİR-BAŞAKŞEHİR-İSTANBUL
  Tel:0212 607 28 22- 5 Hat
 
E-posta : subcon@sektorel.com

SUBCONTURKEY Yan Sanayi Ürünleri Gazetesi
www.sektorel.com | www.subconturkey.com | subcon@subconturkey.com
yan sanayi