SubconTurkey

Hoşgeldiniz
subconturkey.com

Favorilerime Ekle

yan sanayi

Bugün :   20 Şubat 2020, Perşembe

Agustos 2018 Sayısı

Yıl : 15 | Sayı : s_172

     Anasayfa
     Hakkımızda
     Künye
     Arşiv
     İletişim

https://www.busworldturkey.org


https://www.kalitefuari.com/
Dergimizin sayfalarına
taranmış şekilde ulaşmak için tıklayın  


 

Haberdar olmak için
üye olunuz

İsim
E-Posta

Sektör Seçiniz


 

 

 

Otomotivin Geleceği Türkiye de Değerlendirilecek

Dünyada otomotiv sektörüne yön veren mühendisler, İstanbul da bu yıl üçüncü kez düzenlenecek International Automotive Engineering Conference de (IAEC) buluşacak. Geleceğin otomotiv trendlerinin mercek altına alınacağı konferansta, otomotiv elektroniği ve yazılımlarındaki son trendler tartışılacak. 

Otomotiv Endüstrisi İhracatçıları Birliği (OİB), Otomotiv Sanayii Derneği  (OSD), Otomotiv Teknoloji Platformu (OTEP), Taşıt Araçları Tedarik Sanayicileri Derneği  (TAYSAD) organizasyonu ve American Society of Automotive Engineers  (SAE) işbirliği ile gerçekleştirilen ‟Uluslararası Otomotiv Mühendisliği Konferansı – IAEC 18  için hazırlıklar hızla devam ediyor. Bu yıl üçüncüsü düzenlenecek olan etkinlik 1-2 Kasım 2018 tarihlerinde Swissôtel The Bosphorus da gerçekleşecek. 

Otomotiv dünyasındaki trendlerin konuşulacağı etkinlikte, otomotiv sanayinin mühendislik konularında atması gereken adımları, mühendisliğin otomotiv sanayindeki mevcut dinamiklerini ve uluslararası alanda uzmanların görüşlerini teknik bir bakış açısıyla aktarılması hedefleniyor. 

Yazılım mercek altına alınıyor

Etkinliğin üçüncü yılında  Otomotivde Elektronik ve Yazılımın Bugünü ve Yarını  teması çerçevesinde,  Yeni Gelişmeler ,  Yazılım Güvenliği ve Blok Zinciri ,  Akıllı Araçlar için Düzenlemeler ve Testler ,  Akıllı Araçlar için Adaptif Platform ,  Gelişen Yeni Teknolojilerin Otomotiv Ekosistemine Etkisi ,  5G ve Araçlar Arası Haberleşmenin Geleceği ,  Araçlarda Elektroniğin Geleceği ,  Araçlarda Yapay Zekâ ,  Teknoloji ve Etik ,  Otomotivde İç Girişimcilik Stratejileri ,  Gelişen Teknolojiler ve Yenilikçi Girişimlerin Otomotiv Sektörüne Etkileri  konuları değerlendirilecek.

Yüksek lisans ve doktora tezleri de ödüllendirilecek

Konferansta ayrıca, otomotiv alanında tamamlanan yüksek lisans ve doktora tez çalışmaları da bu yıl ilk kez ödüllendirilecek. Yarışmada dereceye giren ilk 3 tez, SAE nin düzenlediği yurt dışı konferanslarından birine katılım hakkına sahip olacak.

 

  İlgili Haberler

 

İlgili haber bulunamadı!

  İlgili Yazılar

 

İlgili yazı bulunamadı!
 

http://www.istexpo.com/midest-paris.html
SEKTÖREL
Tanıtım Grubu
Rek. ve Tic. Ltd. Şti.

  Bahçeşehir 2.Kısım Mah.(Boğazköy)
  4.Cadde,Mavi Kardelen Sitesi, A-Blok No:1/2 Daire:2
  BAHÇEŞEHİR-BAŞAKŞEHİR-İSTANBUL
  Tel:0212 607 28 22- 5 Hat
 
E-posta : subcon@sektorel.com

SUBCONTURKEY Yan Sanayi Ürünleri Gazetesi
www.sektorel.com | www.subconturkey.com | subcon@subconturkey.com
yan sanayi