SubconTurkey

Hoşgeldiniz
subconturkey.com

Favorilerime Ekle

yan sanayi

Bugün :   24 Ağustos 2019, Cumartesi

Aralik 2018 Sayısı

Yıl : 16 | Sayı : s_176

     Anasayfa
     Hakkımızda
     Künye
     Arşiv
     İletişim

https://www.trex.com.tr


http://izmirmaktekfuari.com/e-davetiye2


http://www.kalitefuari.com




Dergimizin sayfalarına
taranmış şekilde ulaşmak için tıklayın  


 

Haberdar olmak için
üye olunuz

İsim
E-Posta

Sektör Seçiniz


 

 

























 

Cam Merkezi ne Bir Ödül Daha

Cam işleme sektöründe önde gelen ve Türkiye nin en hızlı büyüyen şirketlerinden biri olan Cam Merkezi nden bir büyük başarı daha. 

TAİDER tarafından aile şirketlerinde sürdürülebilirlik bilincinin gelişmesini desteklemek amacıyla hayata geçirilen  Kuzey Yıldızı: Aile Şirketlerinde Sürdürülebilirlik Projesi  kapsamında verilen Kuzey Yıldızı Ödülleri, TAİDER 6. Ulusal Aile İşletmeleri Zirvesi nde sahiplerini buldu. 

Sürdürülebilirlik Ödülünü Büyük Ölçekli İşletmeler kategorisinde Cam Merkezi Sanayi ve Ticaret A.Ş. almaya hak kazandı. Ödülü Cam Merkezi İnsan Kaynakları Direktörü Gülfem Perçin aldı. 

Ödüle ilişkin açıklama yapan Cam Merkezi Yönetim Kurulu Başkanı Semavi Yorgancılar;  Aynı ay içerisinde hem kilit müşterimiz Electrolux tarafından İnovasyon Ödülü ne aday gösterildik ve global ölçekte 3200 tedarikçi arasından 3 Finalist firma arasında yer almayı başardık hem de TAİDER tarafından düzenlenen  Kuzey Yıldızı Aile Şirketlerinde Sürdürülebilirlik Ödülü nü kazandık. Sektördeki 44.yılımızda öncülüğümüzü her gün daha da güçlendirmenin gururunu yaşıyoruz.  Dedi. 

Semavi Yorgancılar konuşmasına şöyle devam etti:  Aile şirketlerinin başarısı her ne kadar nesillere yansıtılsa da; ben farklı bir açıdan değerlendiriyorum. Her birimizin kurumsal organizasyonda büyük veya küçük sorumluluklarımız var. Hepimiz bunun bilinciyle çalışıyoruz ve bu güzel şirketi yaratıyor, yarattığımız bu değeri adil bir şekilde paylaşıyoruz. Sürdürülebilirlik bence bir şirketteki her bireyin sorumluluğu. Bizim Cam Merkezi olarak başarımızın mihenk taşı da bu: Ekibimiz. Bu kültürü hep beraber devam ettiriyoruz. Sürdürülebilirlik yaklaşımımızla; toplumun her alanında katma değer yaratmaya, çevresel etkiyi azaltmaya, paydaşlarımız için kalıcı değerler kurmaya ve oluşturmaya devam ediyoruz. Birlikte büyüyor, birlikte başarıyoruz. 

Cam Merkezi bugün, bünyesindeki ticaret işletmesi Yorsan ile İzmir, Kemalpaşa da, Türkiye nin ilk dekoratif cam işleme tesisi Yorglas ile İzmir, Çiğli de, Ticari Soğutucu ve Beyaz Eşya sektörlerine hizmet veren Yorim ile Kocaeli, Bolu ve Eskişehir deki fabrika alanlarında faaliyetlerini sürdürmektedirler. 2018 yılında ise Manisa da en yeni teknoloji parkuru ile donatılmış, Endüstri 4.0 alt yapısına uygun  İlk Akıllı Fabrikası nın temellerini atmıştır. 

 

  İlgili Haberler

 

İlgili haber bulunamadı!

  İlgili Yazılar

 

İlgili yazı bulunamadı!
 

http://aluexpo.com

http://www.metalexpo.com.tr




















































SEKTÖREL
Tanıtım Grubu
Rek. ve Tic. Ltd. Şti.

  Bahçeşehir 2.Kısım Mah.(Boğazköy)
  4.Cadde,Mavi Kardelen Sitesi, A-Blok No:1/2 Daire:2
  BAHÇEŞEHİR-BAŞAKŞEHİR-İSTANBUL
  Tel:0212 607 28 22- 5 Hat
 
E-posta : subcon@sektorel.com

SUBCONTURKEY Yan Sanayi Ürünleri Gazetesi
www.sektorel.com | www.subconturkey.com | subcon@subconturkey.com
yan sanayi