SubconTurkey

Hoşgeldiniz
subconturkey.com

Favorilerime Ekle

yan sanayi

Bugün :   25 Ağustos 2019, Pazar

Aralik 2018 Sayısı

Yıl : 16 | Sayı : s_176

     Anasayfa
     Hakkımızda
     Künye
     Arşiv
     İletişim

https://www.trex.com.tr


http://izmirmaktekfuari.com/e-davetiye2


http://www.kalitefuari.com
Dergimizin sayfalarına
taranmış şekilde ulaşmak için tıklayın  


 

Haberdar olmak için
üye olunuz

İsim
E-Posta

Sektör Seçiniz


 

 

 

Eurasia Rail: Bölgesinin Bir Numaralı Uluslararası Demiryolu Fuarı

10-12 Nisan 2019 tarihinde 8.kez düzenlenecek olan, dünyanın en büyük 3. Uluslararası Demir yolu, Hafif Raylı Sistemler, Altyapı ve Lojistik Fuarı Eurasia Rail, bölgenin demir yolu taşıtlarına, altyapısına ve lojistiğine odaklı tek fuarı olma özelliği taşıyor.

Her iki yılda bir düzenlenen Eurasia Rail etkinliği tren ve demir yolu sistemi teknolojilerindeki en yeni gelişmelerin sergilendiği, üreticiler ve alıcılar için eşsiz bir iş ortamının sağlandığı bir platform olarak ön plana çıkıyor.

Bugüne kadar Siemens, Alstom, Bombardier, Skoda, Bozankaya, Durmazlar, Nexans, Savronik CAF, GREENBRIER, KNORR BREMSE, ABB ve Hyundai Rotem gibi sektöründe söz sahibi demir yolu firmaları, Eurasia Rail sayesinde birçok müşteri ile tanışma fırsatı yakaladı ve tüm Avrasya pazarındaki satışlarını arttırdı. 
 


Etkinliğe her yıl yaklaşık 12.000 ziyaretçi katılıyor ve dünyanın dört bir yanındaki 25 ülkeden gelen 200 katılımcıyla tanışıyor.
 

3. Uluslararası Demir yolu, Hafif Raylı Sistemler, Altyapı ve Lojistik Fuarı Eurasia Rail fuarı hakkında konuşan Semi Benbanaste Fuar Direktörü  Geçtiğimiz yıl ziyaretçilerin % 80 i Eurasia Rail den memnun kaldıklarını belirttiler. Ziyaretçilerin %95 i Eurasia Rail 2019 u ziyaret edeceklerini ifade ettiler.  Bu yıl katılımcıların %94 ü Eurasia Rail den memnun kalmanın yanı sıra katılımcıların%91 i önümüzdeki sene de Eurasia Rail de katılımcı olarak bulunacaklarını belirtti. Katılımcıların %76 sı bu yıl yeni potansiyel satış müşterileri oluşturdu. Katılımcıların % 87 si stantlarına uğrayan ziyaretçi kalitesinden memnun kaldı  dedi.
ITE Turkey Hakkında
ITE Turkey, 20 ülkede 32 ofisi, 1.000 i aşkın deneyimli personeliyle dünya çapında yılda 240 fuar ve konferans düzenleyen, uluslararası fuarcılık şirketi ITE Group un Türkiye ofisidir. Türkiye nin lider sektörlerinde lider fuarlar düzenleyen ITE Turkey, YEM Fuarcılık, EUF - E Uluslararası Fuar Tanıtım Hizmetleri ve Platform Uluslararası Fuarcılık şirketlerinden oluşmaktadır.
               
Yapı, turizm, kozmetik, gıda, raylı sistemler ve lojistik sektörlerinde Türkiye nin lider fuarlarını düzenleyen ITE Turkey gücünü, Türkiye ve bölgedeki deneyiminin yanı sıra grup şirketleri arasında yer aldığı ITE Group un küresel ağından alıyor. ITE Turkey, fuarcılık sektöründeki güçlü küresel ağını içinde yer aldığı her bir sektöre aktararak, düzenlediği fuarlarda yeni iş, iş birliği ve satın alma fırsatları yaratıyor, bu sektörlerin gelişmesine katkıda bulunuyor.


EUF – E Uluslararası Fuar Tanıtım Hizmetleri Hakkında
ITE Turkey nin bünyesinde yer alan EUF - E Uluslararası Fuar Tanıtım Hizmetleri A.Ş., enerji,  iş makineleri, gıda, mobilya, kırtasiye, promosyon, su ve atık su arıtma, turizm, raylı sistemler ve lojistik sektörlerinde 1999 yılından beri fuarlar düzenlemiştir. Uluslararası fuarcılık şirketi ITE Group un küresel bilgi ağı, tecrübesi ve global işbirliklerinin de desteğiyle EUF A.Ş.; EMITT (Doğu Akdeniz Uluslararası Seyahat ve Turizm Fuarı), EURASIA RAIL (Uluslararası Demiryolu, Hafif Raylı Sistemler, Altyapı ve Lojistik Fuarı) ve WORLDFOOD İSTANBUL u (Uluslararası Gıda Ürünleri ve Teknolojileri Fuarı) gerçekleştirmektedir.

 

 

  İlgili Haberler

 

İlgili haber bulunamadı!

  İlgili Yazılar

 

İlgili yazı bulunamadı!
 

http://aluexpo.com

http://www.metalexpo.com.tr
SEKTÖREL
Tanıtım Grubu
Rek. ve Tic. Ltd. Şti.

  Bahçeşehir 2.Kısım Mah.(Boğazköy)
  4.Cadde,Mavi Kardelen Sitesi, A-Blok No:1/2 Daire:2
  BAHÇEŞEHİR-BAŞAKŞEHİR-İSTANBUL
  Tel:0212 607 28 22- 5 Hat
 
E-posta : subcon@sektorel.com

SUBCONTURKEY Yan Sanayi Ürünleri Gazetesi
www.sektorel.com | www.subconturkey.com | subcon@subconturkey.com
yan sanayi