SubconTurkey

Hoşgeldiniz
subconturkey.com

Favorilerime Ekle

yan sanayi

Bugün :   25 Ağustos 2019, Pazar

Aralik 2018 Sayısı

Yıl : 16 | Sayı : s_176

     Anasayfa
     Hakkımızda
     Künye
     Arşiv
     İletişim

https://www.trex.com.tr


http://izmirmaktekfuari.com/e-davetiye2


http://www.kalitefuari.com
Dergimizin sayfalarına
taranmış şekilde ulaşmak için tıklayın  


 

Haberdar olmak için
üye olunuz

İsim
E-Posta

Sektör Seçiniz


 

 

 

SMC son derece kolay uyarlanabilir, mavi silikon kauçuk vakum vantuzu tasarladı.

SMC nin en son vakum vantuzu olan optimum vakum performansı ve verimli kullanım sunmak üzere tasarlanmış yeni ürünü ZP3P yi piyasaya sürdü. Kırışıklıkları önleyen ve FDA 21CFR§177.2600 elüsyon testi ile uyumlu mavi renkli, silikon bir vantuz yapısı mevcuttur.

SMC, dayanıklı vakumlama ve kullanım için geliştirilmiş yeni tasarımı sayesinde, vakum vantuzu yelpazesini ZP3P ile genişletti.

ZP3P vakum vantuzu, tasarımından kaynaklı daha az sızıntı ve güçlü bir tutuş ile ince ve yumuşak bir vantuz dudağına sahiptir. Bu sayede, vakum sırasında deforme olabilecek ince iş parçaları üzerinde çalışmak üzere ideal bir üründür.

Ayrıca, iç yapısının düz şekli, ürüne gelebilecek zararları engellemektedir. Çabuk deforme olabilecek vinil ve film gibi ince malzemeler üzerindeki kırışıklıkları önleyen yüzeyi sayesinde de eşsiz bir tasarıma sahiptir.

Bu vantuz, FDA 21CFR§177.2600 elüsyon testi ile uyumlu olan bir silikon kauçuktan yapılmıştır ve kirlilik incelemeleri sırasında kolayca görülebilmesi için mavi renktedir ve böylece gıda ve tıbbi sektörler için idealdir.

Pnömatikte dünya lideri SMC;  SMC de silikon kauçuk vakum vantuzu yelpazemizi, akılda tutularak tasarlanan ZP3P ile genişlettik. Son derece kolay uygulanabilir, herhangi bir kırışıklık izi bırakmayan, düzensiz, yumuşak, değişken veya ultra ince film sarılı ürünler gibi en zorlu iş parçalarıyla çalışabilir. 

ZP3P nin vantuz tasarımı, film ambalajı, paketleme, baskı ve etiketleme gibi çok çeşitli uygulamalar için uygundur. Müşterilerin aralarından seçim yapabileceği ve bir tampon seçeneği için yedi farklı tipte adaptörü mevcuttur.

SMC Corporation, 1959 yılında Japonya da kurulmuş, günümüzde  83ülkede faaliyet gösteren, 33 ülkede üretim yapan, Tokyo borsasında işlem gören, 20.000 in üzerinde çalışanı, 1450 Ar&Ge mühendisi ve 4 ülkede Ar&Ge merkezleri bulunan, başta pnömatik olmak üzere endüstriyel otomasyon alanında 12.000 Temel, 700.000 ürün çeşidi sunan, 2017 mali yılında 5,3 milyar US$ ciroya ulaşmış, sahip olduğu %36 lık pazar payı ile Pnömatikte Dünya Lideri bir firmadır.

1993 -2010 yılları arasında, SMC, Türkiye deki faaliyetlerini bir distribütör firma üzerinden yürütmüştür. 2010 yılında, gelişen Türkiye pazarına paralel, SMC Turkey Otomasyon A.Ş., %100 Japon sermayesi ile SMC Corporation firmasının Türkiye iştiraki olarak kurulmuştur. SMC Türkiye, İstanbul Merkez ofisi, deposu, imalat alanı dışında dört şehirde bulunan ofisleri ve 10 farklı şehirdeki bayileri ile Türk sanayisine hizmet etmektedir. Konusunda uzman genç dinamik mühendis kadrosu, yerinde müşteri ziyaretleri, teknik eğitimler, teknik destek, enerji tasarruf denetimleri, tasarım desteği, otomasyon desteği, v.b. gibi müşteri hizmetleri sunmaktadır. Ayrıca, gezici fuar araçları, bölgesel toplantılar, teknik sunumlar, her yıl katılınan fuarlar ile SMC çözümleri tüm Türkiye de tanıtılmaktadır. Türkiye de tuttuğu güçlü stok ve Belçika merkez depodan günlük uçak sevkiyatları sayesinde hızlı ürün teslimatı sağlanmaktadır.

ZP3P vakum vantuzu hakkında daha fazla bilgi için lütfen www.smcturkey.com.tr adresindeki SMC nin Yeni Ürün Bölümünü ziyaret edin.
 

  İlgili Haberler

 

İlgili haber bulunamadı!

  İlgili Yazılar

 

İlgili yazı bulunamadı!
 

http://aluexpo.com

http://www.metalexpo.com.tr
SEKTÖREL
Tanıtım Grubu
Rek. ve Tic. Ltd. Şti.

  Bahçeşehir 2.Kısım Mah.(Boğazköy)
  4.Cadde,Mavi Kardelen Sitesi, A-Blok No:1/2 Daire:2
  BAHÇEŞEHİR-BAŞAKŞEHİR-İSTANBUL
  Tel:0212 607 28 22- 5 Hat
 
E-posta : subcon@sektorel.com

SUBCONTURKEY Yan Sanayi Ürünleri Gazetesi
www.sektorel.com | www.subconturkey.com | subcon@subconturkey.com
yan sanayi