SubconTurkey

Hoşgeldiniz
subconturkey.com

Favorilerime Ekle

yan sanayi

Bugün :   24 Ağustos 2019, Cumartesi

Aralik 2018 Sayısı

Yıl : 16 | Sayı : s_176

     Anasayfa
     Hakkımızda
     Künye
     Arşiv
     İletişim

https://www.trex.com.tr


http://izmirmaktekfuari.com/e-davetiye2


http://www.kalitefuari.com
Dergimizin sayfalarına
taranmış şekilde ulaşmak için tıklayın  


 

Haberdar olmak için
üye olunuz

İsim
E-Posta

Sektör Seçiniz


 

 

 

Yıldız Demir Çelik, 1.5 Milyon Ton Kapasiteli Soğuk Haddeleme Hattını Devreye Aldı

Yıldız Demir Çelik, Mart ayında devreye giren Galvaniz ve Boya hattının ardından Soğuk Haddeleme hattını da devreye aldı. 1.5 milyon ton kapasiteye sahip yeni hatla birlikte Yıldız Demir Çelik, ilk faz yatırımını tamamladı. Soğuk haddeleme hattının devreye girmesi nedeniyle fabrikada düzenlenen törende konuşan Yıldızlar Yatırım Holding Yönetim Kurulu Üyesi Hakkı Yıldız,  Orman ürünleri, tarım-kimya, liman işletmeciliği, deniz taşımacılığının ardından son yatırımımız olan demir-çelikle de ülke ekonomisine katkı sağlamayı sürdürüyoruz. 2020 yılında ise ikinci faz yatırımımızı tamamlayıp Yıldız Demir Çelik imzasını taşıyan yassı sac ürünümüzle ülkemizin cari açıkla mücadelesine 1 milyar dolarlık pozitif katkıda bulunacağız  dedi 

Yıldızlar Yatırım Holding in son yıllarda Türkiye de hayata geçirdiği en büyük sanayi yatırımlarından biri olan Yıldız Demir Çelik, ilk faz yatırımını devreye aldığı Soğuk Haddeleme hattıyla tamamladı. Mart ayında üretime başlayan Boya ve Galvaniz hattının ardından Soğuk Haddeleme hattının da üretime başlamasıyla Yıldız Demir Çelik, üretim kapasitesini 1.5 milyon tona çıkarmıştır.

Yeni hattın çalışmaya başlaması nedeniyle şirketin Kocaeli Alikahya Organize Sanayi Bölgesi ndeki fabrikasında düzenlenen törene, Yıldızlar Yatırım Holding Yönetim Kurulu Başkanı Fehmi Yıldız, yönetim kurulu üyeleri Hakkı Yıldız ve Hasan Yıldız ile Yıldız Demir Çelik çalışanları katıldı. Törende bir konuşma yapan Yıldızlar Yatırım Holding Yönetim Kurulu Üyesi Hakkı Yıldız,  Yıldızlar Yatırım Holding olarak son yıllarda ülkemizde yapılmış en büyük yatırımlardan birine imza atmanın gururunu yaşıyoruz. Mart ayında ilk üretim hattını devreye alan Yıldız Demir Çelik te son hattımızı da devreye alarak ilk faz yatırımımızı tamamlamış olduk. Bu yatırımla birlikte Türkiye de Beyaz Eşya ve Otomotiv sanayinin ihtiyaç duyduğu ve ithal etmek zorunda kaldıkları kaliteli yassı sac ihtiyacını karşılayacağız  dedi. 

Yıllık 400 bin ton kapasiteli sürekli galvanizleme hattı, inşaattan otomotive kadar birçok farklı sektörün ihtiyacını karşılayacak bir ürün porftöyüne sahip. Bununla birlikte 300 bin ton Temizleme, 300 bin ton Tavlama, 450 bin ton Temper ve 150 bin ton yıllık Boyama hattı kapasitesine sahip olan Yıldız Demir Çelik, Beyaz Eşya ve Otomotiv sektörünün ihtiyacı olan ürünleri üretecek. Fabrika bünyesindeki çelik servis merkezinde ise müşterilerin talepleri doğrultusunda dilme, boy kesme ve trapez işlemleri yapılıyor. 

 

  İlgili Haberler

 

İlgili haber bulunamadı!

  İlgili Yazılar

 

İlgili yazı bulunamadı!
 

http://aluexpo.com

http://www.metalexpo.com.tr
SEKTÖREL
Tanıtım Grubu
Rek. ve Tic. Ltd. Şti.

  Bahçeşehir 2.Kısım Mah.(Boğazköy)
  4.Cadde,Mavi Kardelen Sitesi, A-Blok No:1/2 Daire:2
  BAHÇEŞEHİR-BAŞAKŞEHİR-İSTANBUL
  Tel:0212 607 28 22- 5 Hat
 
E-posta : subcon@sektorel.com

SUBCONTURKEY Yan Sanayi Ürünleri Gazetesi
www.sektorel.com | www.subconturkey.com | subcon@subconturkey.com
yan sanayi