SubconTurkey

Hoşgeldiniz
subconturkey.com

Favorilerime Ekle

yan sanayi

Bugün :   21 Eylül 2019, Cumartesi

Aralik 2018 Sayısı

Yıl : 16 | Sayı : s_176

     Anasayfa
     Hakkımızda
     Künye
     Arşiv
     İletişim

https://www.trex.com.tr


http://izmirmaktekfuari.com/e-davetiye2


http://www.kalitefuari.com
Dergimizin sayfalarına
taranmış şekilde ulaşmak için tıklayın  


 

Haberdar olmak için
üye olunuz

İsim
E-Posta

Sektör Seçiniz


 

 

 

Barbaros Demirci
Danışman demircib1948@gmail.com


Plastics Information Europe dan, Türkiye Plastik Sektöründe Önemli Bir Proje -Spot Fiyat Monitörü 2019 -


Plastics Information Europe (PIE) Avrupa plastik endüstrisinin en başarılı bilgi ortaklarından biri olarak 40 yılı aşkın süredir sektöre güncel ve güvenilir iş haberleri, bilgiler ve sektör analiz raporları sağlamaktadır. Polimer fiyatlarından piyasa raporlarına, şirket haberlerine ve ürün lansmanlarına kadar tüm yelpazede 5.500 den fazla Avrupalı şirket, PIE nin verilerine ve raporlarına güven duymakta ve bu veri ve raporları referans almaktadır. 

PIE - Plastics Information Europe tarafından hazırlanan polimer fiyat endeksleri, global plastik sektörünce tarafsız olarak hazırlanan piyasa raporları olarak kabul edilmekte ve sayısız tedarikçi sözleşmelerinde en önemli referans olarak yerini almaktadır. 

PIE nin fiyat verileri yüksek kalite ve güvenilirlik sağlayan, plastik hammadde ve mamul mamul üreticileri, distribütörler ve  tüccarlardan alınan bilgilere dayanmaktadır. PIE - Plastics Information Europe, standart ve mühendislik termoplastikleri, poliüretanlar, geri dönüşüm maddeleri, kompozitler / GRP ve 100 den fazla polimer hammaddeler için Avrupa pazar raporları hazırlamaktadır.

Plastics Information Europe, Türkiye plastik sektöründe faaliyet gösteren firmalara iş görüşmelerinde, müşterileri ve tedarikçileri ile yapmış oldukları iş görüşmelerinde, pozisyonlarını güçlendirecek bilgilere sahip olabilecekleri bir çalışma başlatmıştır. Bu çalışmanın adı : PIE Spot Price Monitor – Price Study Turkey 2019 dur.
 
Söz konusu çalışma, Türkiye de faaliyet gösteren plastik hammadde tüccarları ile plastik mamul üreticilerinin sisteme katılarak her hafta sonu Polietilen ve Polipropilen fiyatlarını PIE ye bildirmeleri ve bu polimerlerde Türkiye satış fiyatlarının dünya fiyatları ile kıyaslanabilmesini de hedef almaktadır.
 
PIE, Türkiye plastik sektöründe hammadde alım satımında tüccar, distribütör, kampounder veya plastik mamul üreticisi olarak faaliyet gösteren firmaların   Katılım Beyanı  doldurarak LDPE Film,
LLDPE (C4) Film, HDPE Injection Moulding, PP Homo Injection Moulding ve PP Copo Injection Moulding alış veya satış fiyatlarını haftalık bazda kendisine bildirmek üzere taahhütlte bulunmaları halinde 2019 için 30 Euro ücret karşılığında PIEWeb in tüm bilgilerinden sınırsız yararlanabileceklerini belirtmektedir.

Bu çalışma Türkiye plastik sektöründe faaliyet gösteren tüm firmalara, alım / satım fiyatlarını global fiyatlara kıyaslama fırsatı doğuracak ve Türkiye dahil dünya plastik sektöründeki gelişmeler ve analitik sektör raporlarına erişme fırsatı sağlayacaktır.  PIEWeb I ücretsiz denemek için www.pieweb.com/freetrial   web adresine ve   Spot Price Monitor  u doldurup projeye dahil olmak için www.pieweb.com/registration-spotprices adresine girilmesi mümkündür.

 

  İlgili Haberler

 

İlgili haber bulunamadı!

  İlgili Yazılar

 

İlgili yazı bulunamadı!
 

http://aluexpo.com

https://www.busworldturkey.org
SEKTÖREL
Tanıtım Grubu
Rek. ve Tic. Ltd. Şti.

  Bahçeşehir 2.Kısım Mah.(Boğazköy)
  4.Cadde,Mavi Kardelen Sitesi, A-Blok No:1/2 Daire:2
  BAHÇEŞEHİR-BAŞAKŞEHİR-İSTANBUL
  Tel:0212 607 28 22- 5 Hat
 
E-posta : subcon@sektorel.com

SUBCONTURKEY Yan Sanayi Ürünleri Gazetesi
www.sektorel.com | www.subconturkey.com | subcon@subconturkey.com
yan sanayi