SubconTurkey

Hoşgeldiniz
subconturkey.com

Favorilerime Ekle

yan sanayi

Bugün :   25 Ağustos 2019, Pazar

Eylul 2018 Sayısı

Yıl : 15 | Sayı : s_173

     Anasayfa
     Hakkımızda
     Künye
     Arşiv
     İletişim

https://www.trex.com.tr


http://izmirmaktekfuari.com/e-davetiye2


http://www.kalitefuari.com
Dergimizin sayfalarına
taranmış şekilde ulaşmak için tıklayın  


 

Haberdar olmak için
üye olunuz

İsim
E-Posta

Sektör Seçiniz


 

 

 

Arzum, IFA 2018 de Büyük İlgi Gördü

Arzum, tüketici elektroniği ve ev aletleri alanında dünyanın en önemli ticaret fuarlarından  IFA 2018 Fuarı  nda inovasyonu ve tasarımı ile ödüllü ürünleriyle ziyaretçilerden tam not aldı. 

Türkiye  nin öncü elektrikli ev aletleri markası Arzum, 31 Ağustos - 5 Eylül tarihleri arasında gerçekleştirilen 2018 IFA Berlin Uluslararası Elektronik Ürünler ve Teknolojileri Fuarı  na katılım gösterdi. Marka fuar süresince gıda hazırlama, pişirme ve kızartma, içecek hazırlama, temizlik, kişisel bakım ve ütü olmak üzere 6 ürün kategorisindeki en yeni teknolojilere ve tasarımlara sahip ürünleriyle büyük ilgi gördü.

Türk kahvesi kültürünü dünyaya tanıtan Arzum OKKA Ailesi ile göz doldurdu. 

İnovasyonu ve tasarımı ile ödüllü kahve makinaları Arzum OKKA, Arzum OKKA Minio ve OKKA ailesinin en yenisi Arzum OKKA Grandio ile   OKKA  lı bir Türk Kahvesi   deneyimi yaşatan marka, Arzum OKKA Grandio  yu ilk kez tüketicilerle buluşturdu. LED aydınlatmalı dokunmatik paneli ve akıllı su teknolojisiyle birlikte kahve severlere birçok yeni özellik sunan Arzum OKKA Grandio, fuarın dikkat çeken ürünleri arasında yer aldı. Arzum OKKA ailesinin yeni üyesi Türk Kahvesi değirmeni Arzum OKKA Beangourmet de fuar kapsamında tüketicilerle ilk kez buluştu.

Arzum Yönetim Kurulu Başkanı Murat Kolbaşı konuyla ilgili olarak; Teknolojiyi tasarım ve yaratıcılık ile birleştirerek ortaya çıkardığımız ürünlerle 52 yıldır tüketicilerimizin hayatlarına dokunuyoruz ve onların hayatlarını kolaylaştırıyoruz. Dünya markası olma yolundaki hedefimize emin adımlarla ilerliyoruz. Her yıl önemli fuarlarda yer almak ve uluslararası arenada tüketicilerle olmak, onların yorumlarını almak, beklentilerini gözlemlemek bizim için oldukça önemli. Geçtiğimiz yıl olduğu gibi bu yıl da IFA  da stand açtık ve oldukça güzel geri dönüşler aldık. Son yıllarda pazardaki hızlı değişim, küçük ev aletlerini ihtiyaç olmaktan çıkarıp hayatımızın önemli yardımcıları haline getirdi.   Bu alanda tüketici beklentisinin fonksiyonellikten, tasarım ve yeniliğe doğru evrildiğini gözlemliyoruz. Küresel trendleri yakından takip etmek ve yerele adapte edebilmek çok önemli. Biz de bu noktayı önemsiyor ve Ar-Ge, inovasyon, tasarımla tüketicilerimizle buluşuyoruz   dedi. 
 

  İlgili Haberler

 

İlgili haber bulunamadı!

  İlgili Yazılar

 

İlgili yazı bulunamadı!
 

http://aluexpo.com

http://www.metalexpo.com.tr
SEKTÖREL
Tanıtım Grubu
Rek. ve Tic. Ltd. Şti.

  Bahçeşehir 2.Kısım Mah.(Boğazköy)
  4.Cadde,Mavi Kardelen Sitesi, A-Blok No:1/2 Daire:2
  BAHÇEŞEHİR-BAŞAKŞEHİR-İSTANBUL
  Tel:0212 607 28 22- 5 Hat
 
E-posta : subcon@sektorel.com

SUBCONTURKEY Yan Sanayi Ürünleri Gazetesi
www.sektorel.com | www.subconturkey.com | subcon@subconturkey.com
yan sanayi