SubconTurkey

Hoşgeldiniz
subconturkey.com

Favorilerime Ekle

yan sanayi

Bugün :   25 Ağustos 2019, Pazar

Eylul 2018 Sayısı

Yıl : 15 | Sayı : s_173

     Anasayfa
     Hakkımızda
     Künye
     Arşiv
     İletişim

https://www.trex.com.tr


http://izmirmaktekfuari.com/e-davetiye2


http://www.kalitefuari.com
Dergimizin sayfalarına
taranmış şekilde ulaşmak için tıklayın  


 

Haberdar olmak için
üye olunuz

İsim
E-Posta

Sektör Seçiniz


 

 

 

BSH Ev Aletleri, IFA 2018 de Geleceğin Mutfak Hikayeleri ni Anlattı

Bir beyaz eşya şirketi olmanın ötesine geçerek kendini Donanım+ şirketi olarak konumlandıran BSH, Home Connect konseptiyle ağa bağlı mutfak ekosistemini güçlendirdi.

BSH, Donanım+ stratejisinin temeli olarak yeni iş modelleri geliştiriyor. Bu kapsamda   Kitchen Stories (Mutfak Hikayeleri) , 
IFA 2018  de BSH marka ailesinin en genç üyesi olarak görücüye çıktı.

BSH, ağa bağlı mutfakta dijital hizmetler için marka liderliğine nasıl ulaştı? Yeni dijital iş modelleri nasıl geliştiriliyor? Tüketiciyi ne gibi şaşırtıcı ve yenilikçi sürprizler bekliyor? BSH Ev Aletleri ve markaları, bu soruları ve daha fazlasını, Berlin  deki Uluslararası Tüketici Elektroniği Fuarı  nda (IFA) yanıtladı.

BSH  nin ağa bağlı mutfakta yeni tüketici deneyimleri sunmak için kullandığı ekosistemin temeli olan Home Connect, 33 ülkede iş ortaklarını, ürünleri ve çözümleri birbirine bağlıyor. Açık bir platform olan Home Connect, bu yıl ilk kez IFA 2018  de Bosch ve Siemens stantlarındaki varlığının yanı sıra iki stant arasındaki bağlantı tünelinde bağımsız bir marka olarak sergilendi. Bu, sürekli büyüyen ekosistem için Home Connect platform markasının birleştirici stratejik genel önemini gösteriyor. 

2018  de, tüketicilere ağa bağlı ev aletlerini kullanmada daha fazla rahatlık sağlayan otomatik teslimat hizmetlerine odaklanılıyor. Örneğin; bulaşık makinesi sekmelerinin, durulama yardımının veya tuzun yeniden siparişi, bugün ekosistemdeki ortaklar aracılığıyla mümkün olabiliyor. Deterjan, elektrikli süpürge torbaları veya su filtreleri gibi daha fazla yeniden sipariş seçenekleri de bu yıl devam edecek. 

IFA  da Kitchen Stories ile iş birliği pratiği

Tüketiciler,   Home Connect  in günümüzde sunduğu yeni dijital hizmetlere ek olarak, günlük yaşamı zenginleştiren ve basitleştiren daha fazla kişiselleştirilmiş, bütünleşik ve bağlantılı çözümler bekliyor. BSH bu beklentiye cevap vermek üzere, Donanım+ stratejisinin temeli olarak yeni iş modelleri geliştiriyor.

BSH Türkiye CEO  su Gökhan Sığın, BSH  nin bir   Donanım+   şirket olarak başarısı için, dijital iş modellerini tüketici odaklı olarak geliştirme, doğrulama ve ölçeklendirmenin önem taşıdığını vurgulayarak,   BSH, tüketiciler için yeni ve gerçekten zenginleştirici deneyimler sunmak için uygun iş ortaklarını ve iş modellerini araştırıyor ve start-up  lara stratejik yatırımlar yapıyor. Örneğin, küresel bir yemek tarifi platformu ve uygulaması olan Berlin merkezli start-up Kitchen Stories, 2017  den beri BSH marka ailesinin bir parçası. BSH, ortağı Techstars  la birlikte, kısa süre önce ağa bağlı mutfak için yenilikçi fikirlerini daha da geliştirecek bir platformla start-up sağlayan BSH Future Home Accelerator Powered by Techstars  ı kurdu   bilgisini verdi. 

Bu yılki IFA  da ilk kez, Kitchen Stories, dijitalleşmenin pişirme şeklini nasıl değiştirdiğini gösterdi. Tüketiciler, Bosch ve Siemens marka fuar standlarında, ürün sunumlarında ve yemek pişirme programlarında yer alan Kitchen Stories tariflerinin entegrasyonunu deneyimleme şansı buldu. 

BSH Grubu Hakkında:
2017 yılında yaklaşık 13,8 milyar Euro geliri ve 61.800  den fazla çalışanıyla BSH Hausgeräte GmbH, ev aletleri sektöründe global bir liderdir. BSH ürünlerini yaklaşık 40 fabrikada üretir ve yaklaşık 50 ülkede 80  in üzerinde şirket tarafından temsil edilmektedir. BSH, bir Bosch Grubu şirketidir.
 

  İlgili Haberler

 

İlgili haber bulunamadı!

  İlgili Yazılar

 

İlgili yazı bulunamadı!
 

http://aluexpo.com

http://www.metalexpo.com.tr
SEKTÖREL
Tanıtım Grubu
Rek. ve Tic. Ltd. Şti.

  Bahçeşehir 2.Kısım Mah.(Boğazköy)
  4.Cadde,Mavi Kardelen Sitesi, A-Blok No:1/2 Daire:2
  BAHÇEŞEHİR-BAŞAKŞEHİR-İSTANBUL
  Tel:0212 607 28 22- 5 Hat
 
E-posta : subcon@sektorel.com

SUBCONTURKEY Yan Sanayi Ürünleri Gazetesi
www.sektorel.com | www.subconturkey.com | subcon@subconturkey.com
yan sanayi