SubconTurkey

Hoşgeldiniz
subconturkey.com

Favorilerime Ekle

yan sanayi

Bugün :   25 Ağustos 2019, Pazar

Eylul 2018 Sayısı

Yıl : 15 | Sayı : s_173

     Anasayfa
     Hakkımızda
     Künye
     Arşiv
     İletişim

https://www.trex.com.tr


http://izmirmaktekfuari.com/e-davetiye2


http://www.kalitefuari.com
Dergimizin sayfalarına
taranmış şekilde ulaşmak için tıklayın  


 

Haberdar olmak için
üye olunuz

İsim
E-Posta

Sektör Seçiniz


 

 

 

Grundig, Yenilikçi ve Akıllı Teknolojiler Kullanarak Geliştirdiği Ürünleri IFA da Tüketicilerle Buluşturdu

Grundig, sürdürülebilir gelecek hedefiyle yenilikçi ve akıllı teknolojiler kullanarak geliştirdiği ürünleri IFA  da tüketicilerle buluşturdu. Teknolojyi tasarımla harmanlayan Grundig, israfı azaltan, enerji verimli ürün ve teknolojileriyle dikkat çekiyor.

Grundig  in Soğutucu Çözümleriyle Gıda İsrafına Son

Grundig  in akıllı soğutma teknolojileri gıdaları uzun süre taze tutarak israfı önlüyor. Grundig  in yeni Çok Kapılı Buzdolabı Serisi, enerji tüketimini en az seviyeye indirirken, gıdaları daha uzun süre taze tutmak için yeni teknolojiler kullanıyor. 

Grundig ile Sürdürülebilir Mutfaklar 

En üst düzey çevre koruma standartlarına göre üretilen Gourmet Chef™ Fırın, nem-oksijen sensörü, entegre kamera ve çok noktalı pişirme probu gibi ileri teknolojileri sayesinde en ideal pişirmeyi sağlıyor. Yarı ankastre dokunmatik ekran ya da mobil uygulamayla kontrol edilen, fırın içi kamera ve sensörlerle donatılan Gourmet Chef™, hassas sıcaklık kontrolüne imkân veriyor ve yemekleri en lezzetli şekilde pişirmenizi sağlıyor. 

Çamaşırlara Hassas Yıkama ve Kurutma 

AirTouch® teknolojisi,   Kurutma makinesinde kurutmayınız   etiketli çamaşırları bile hassas ve verimli bir şekilde kurutuyor. Grundig  in devrim niteliğindeki AirTouch® teknolojisiyle çalışan kurutucusu ipek, yün gibi hassas giysileri, normalde makinede kurutulamayan ayakkabı ve şapkaları özenle kurutuyor. Çamaşırları sererek kurutma zorunluluğunu ortadan kaldıran AirTouch®, zaman tasarrufu sağlıyor.

Parlaklığı Koruyan Bulaşık Yıkama Teknolojileri 

Grundig  in yenilikçi bulaşık makinesi teknolojisi Corner Wash™, bulaşıkların tüm yüzeylerini etkin bir şekilde temizliyor. Üç spreyli kolu ve özel tasarım nozullarıyla Corner Wash™ sistemi, makinenin içerisindeki köşeleri atlamadan bulaşıklardaki en inatçı lekeleri bile söküp atıyor. Grundig  in en yeni bulaşık makinesi serisinde, benzersiz koku giderici bir özellik de bulunuyor. Grundig  in IonFresh teknolojisiyle donatılan bu yeni bulaşık makinesi, kötü kokuları, zararlı gazlar veya kimyasallar kullanmadan yok ederek kullanıcılara sağlıklı bir yıkama deneyimi sunuyor. Corner Wash™ bulaşık makineleri, HomeWhiz® uygulaması ile kullanıcılar tarafından bir tablet, telefon veya akıllı TV ile uzaktan kontrol edilebiliyor.  Ayrıca, bulaşık makinesi malzemeleri tükendiğinde Amazon üzerinden otomatik olarak sipariş veriyor. 

Grundig  in bulaşık makinelerinde kurutma fonksiyonu için geliştirilen SteamShine teknolojisi, bardakların parlaklığını kaybetmeden kurumasını sağlıyor. Kurutma süresini uzatan uygulaması sayesinde su damlaları küçülüyor ve bardaklar daha fazla parlıyor. 

AutoGlassPerfectTechnology ise bardakların kullanım ömürlerini uzatıyor. Suyun sertliğini otomatik olarak algılayan su sertlik sensörleri sayesinde bardaklar korozyona karşı korunurken, kullanım ömürleri standart bulaşık makinelerine göre 20 kattan fazla artıyor.

GlassGuard™ Katlanabilir Şarap Bardağı Aksesuarı, kadehlerin kırılmadan yıkanmasını sağlıyor.  Bu aksesuarla birlikte makine tek seferde 30 bardağa kadar yıkayabiliyor. 

 

  İlgili Haberler

 

İlgili haber bulunamadı!

  İlgili Yazılar

 

İlgili yazı bulunamadı!
 

http://aluexpo.com

http://www.metalexpo.com.tr
SEKTÖREL
Tanıtım Grubu
Rek. ve Tic. Ltd. Şti.

  Bahçeşehir 2.Kısım Mah.(Boğazköy)
  4.Cadde,Mavi Kardelen Sitesi, A-Blok No:1/2 Daire:2
  BAHÇEŞEHİR-BAŞAKŞEHİR-İSTANBUL
  Tel:0212 607 28 22- 5 Hat
 
E-posta : subcon@sektorel.com

SUBCONTURKEY Yan Sanayi Ürünleri Gazetesi
www.sektorel.com | www.subconturkey.com | subcon@subconturkey.com
yan sanayi