SubconTurkey

Hoşgeldiniz
subconturkey.com

Favorilerime Ekle

yan sanayi

Bugün :   29 Mayıs 2020, Cuma

Eylul 2018 Sayısı

Yıl : 15 | Sayı : s_173

     Anasayfa
     Hakkımızda
     Künye
     Arşiv
     İletişim

http://www.subconturkey.com.tr
Dergimizin sayfalarına
taranmış şekilde ulaşmak için tıklayın  


 

Haberdar olmak için
üye olunuz

İsim
E-Posta

Sektör Seçiniz


 

 

 

SMC nin En Son Ürünü Olan Çok-Eksenli Step Motor Sürücüsü İle Kontrol Yetenekleri Artıyor

SMC, step motor sürücü gamını çok-eksenli sürücü  JXC92 nin lansmanı ile genişletti. Bu yeni ünite, eş zamanlı olarak üç elektrikli iş elemanını kontrol edebilir; ekipman, kablolama, alandan tassarruf sağlar  ve aynı zamanda programlama açısından süreci basitleştirir.

SMC, JXC92 nin tanıtımı ile lider LE elektrikli iş elemanları için enterpolasyon performansını ve hız ayar kontrolünü arttırdı. 

Bu çok-eksenli yeni sürücü, aynı görevi yerine getirmek için üç adet sürücü kullanmak zorunda kalmadan, tek bir cihazdan üç iş elemanını yönetebildiğinden programlama ve ekipman tasarrufu sağlar. SMC nin dört ekseni tek seferde kontrol edebilen  JXC * 3 sürücüsü gibi EtherNet/IP ™ uyumluluğu olması sayesinde her iki sürücüyü endüstriyel ortamlar için ideal kılmaktadır.

Pnömatikte dünya lideri SMC yetkilisi,  Müşterilerimiz süreçleri daha basit hale getiren zamandan, yerden ve genel maliyetlerden tasarruf sağlayan çözümler arıyor. JXC92 bu ihtiyaca doğrudan bir yanıttır ve çok-eksen sürücü, gamımıza mükemmel bir ilavedir. 

JXC92 sadece son derece esnek olmakla kalmamakla birlikte, aynı zamanda daha az kablolamaya ihtiyaç duyar;  sürücü ünitesinin, üç ayrı ünite ile karşılaştırıldığında boyut olarak daha küçük olduğu için değerli pano montaj alanından tasarruf sağlar. Sürücünün programlanması söz konusu olduğunda ise zaman kazanılır. Operatörlerin bir bağlantı ile tek bir adımda 3 eksene kadar ayarlayabilmeleri sağlar.

Genel anlamda JXC92, lineer (3 eksen) ve dairesel (2 eksen) enterpolasyon yapabilen eksiksiz bir çözüm sunar. JXC92, bu özelliği ile geniş bir uygulama yelpazesi için idealdir.

JXC92 hakkında daha fazla bilgi için lütfen www.smcturkey.com.tr adresindeki SMC nin Yeni Ürün Bölümümüzü ziyaret edebilirsiniz.

 

  İlgili Haberler

 

İlgili haber bulunamadı!

  İlgili Yazılar

 

İlgili yazı bulunamadı!
 

http://www.subconturkey.com.tr
SEKTÖREL
Tanıtım Grubu
Rek. ve Tic. Ltd. Şti.

  Bahçeşehir 2.Kısım Mah.(Boğazköy)
  4.Cadde,Mavi Kardelen Sitesi, A-Blok No:1/2 Daire:2
  BAHÇEŞEHİR-BAŞAKŞEHİR-İSTANBUL
  Tel:0212 607 28 22- 5 Hat
 
E-posta : subcon@sektorel.com

SUBCONTURKEY Yan Sanayi Ürünleri Gazetesi
www.sektorel.com | www.subconturkey.com | subcon@subconturkey.com
yan sanayi