SubconTurkey

Hoşgeldiniz
subconturkey.com

Favorilerime Ekle

yan sanayi

Bugün :   25 Ağustos 2019, Pazar

Eylul 2018 Sayısı

Yıl : 15 | Sayı : s_173

     Anasayfa
     Hakkımızda
     Künye
     Arşiv
     İletişim

https://www.trex.com.tr


http://izmirmaktekfuari.com/e-davetiye2


http://www.kalitefuari.com
Dergimizin sayfalarına
taranmış şekilde ulaşmak için tıklayın  


 

Haberdar olmak için
üye olunuz

İsim
E-Posta

Sektör Seçiniz


 

 

 

WIN EURASIA 2019 İle Türkiye Sanayisi Devler Ligine Çıkacak

 Dünyanın en büyük 6 sanayi fuarını, Endüstri 4.0 konseptiyle tek çatı altında buluşturan WIN EURASIA  Geleceğin Parçası Ol  sloganıyla 14 – 17 Mart 2019 da İstanbul da yine tüm dünya devlerini biraraya getirmeye hazırlanıyor. Geçtiğimiz Mart ayında, 22 ülkeden 1.800 ün üzerinde katılımcı ve 146 ülkeden 75.368 ziyaretçiyi ağırlayan WIN EURASIA fuarı, 2019 yılında da ABD den Rusya ya, Japonya dan Güney Afrika ya kadar dünyanın önde gelen sanayi devlerini İstanbul da buluşturmaya hazırlanıyor. Türkiye nin dış ticaret açığının azalması yönünde önemli adımlar atıldığına dikkat çeken Hannover Fairs Turkey Fuarcılık Genel Müdürü Alexander Kühnel, uluslararası pazara açılma yönünde WIN EURASIA nın önemli bir vitrin olduğunu kaydetti.

Dünyanın en büyük fuar organizatörlerinden , Deutsche Messe nin İstanbul da düzenlediği  Uluslararası  WIN Eurasia  Fuarı nın 26. sı 14 – 17 Mart 2019 da gerçekleştirilecek. Sac işlemeden metal şekillendirme teknolojilerine; otomasyon hizmetlerinden elektrik ve elektronik ekipmanlara; hidrolik ve pnömatik hizmetlerden tesis içi lojistiğe kadar geleceğin fabrikaları için ihtiyaç duyulan tüm eko-sistem, 360 derece imalat sanayii, Endüstri 4.0 konsepti altında,  WIN EURASIA  2019 fuarında yer alacak. Her yıl dünyanın en büyük sanayi şirketlerini biraraya getiren ve 6 büyük Sanayi Fuarını tek çatı altında buluşturan WIN EURASIA fuarının bu yılki konsepti ise  Geleceğin Parçası Ol! .  

Geleceğin Fabrikaları için Tüm Eko Sistem 14 – 17 Mart  WIN Eurasia  2019 da!

WIN EURASIA 2019 ile ihracat artışının yanında, yurtiçi ziyaretçilere yönelik ürün tanıtımlarıyla ithalatı azaltmayı da hedeflediklerini vurgulayan Hannover Fairs Turkey Fuarcılık Genel Müdürü Alexander Kühnel şunları ifade etti:  Dünya ticaretindeki değişim dalgası, ihracatçıları uluslararası ihtisas fuarlarında yeni müşteri arayışı konusunda tetikliyor. WIN EURASIA da ABD ve AB ülkeleri başta olmak üzere CIS ülkelerinden Afrika ya kadar geniş bir katılımla Türkiye nin sanayicilerinin ihracatını arttıracağı önemli bir platform sunuyoruz. Uluslararası 26. WIN EURASIA  Fuarı,  2019 yılında da 360 derece imalat sanayinin dijital dönüşümde belirleyici platformu olmaya devam edecek. Gerek katılımıcıların gerekse ziyartçilerin sektöre dair tüm bileşenleri tek çatı altında bulmasına olanak sağlayan, Uluslararası  WIN Eurasia  Fuarı, yarattığı katmadeğerli iş bağlantılarının yanı sıra,  Endüstri 4.0 Festival Alanı  başta olmak üzere, sektöre dair fuar bünyesinde yer alan Özel Alanlar konsepti ile de sadece Türkiye den değil, dünya genelinden İmalat sanayii devlerinin ajandalarında şimdiden ziyaret edilecek fuarlar listesinin başında yer alıyor.  
WIN EURASIA Fuarı nın barındırdığı birçok özelliğin yanı sıra, yerli ürün kullanımını destekleyen özel etkinlikler ve B2B ikili iş görüşmeleri organize ediyoruz. Her yıl bünyesine inovatif yenilikleri ekleyen WIN EURASIA nın 2019 yılında Türkiye sanayisine daha fazla katma değer sağlayacağına inancımız sonsuz. Tüm çalışmalarımızı bu amaç doğrultusunda şekillendiriyoruz .

Dijital Dönüşüm Sürecinin Geleceği  WIN Eurasia  ile Hız Kazanmaya Devam Ediyor!

Geçtiğimiz Mart,  WIN Eurasia bünyesinde ilki gerçekleştirilen  Endüstri 4.0  Festival Alanı,  14 – 17 Mart  WIN EURASIA  2019 da yeni döneme damgasını vuracak etkinliklerle yer alacak. WIN Eurasia Fuarı bünyesinde yer alan, Endüstri 4.0 Festival Alanı ile yerli ve yabancı firmalar, sanayinin yeniden şekillenmesine yön veren, son teknoloji ürün ve hizmetlerini İstanbul da tanıtma fırsatı bulacak. Uluslararası firmaların; robot, otomasyon teknolojisi, IT çözümleri ve yazılımların yanı sıra network platformlarının da sergileneceği WIN EURASIA, dünya sanayi devlerinin son teknolojilerini göstermek için yarışacağı bir vitrin olma özelliğine sahip. İmalat sanayiine 360 derece bakış açısı sağlamayı amaçlayan fuar katılımcılarına otomasyon, dijitalleşme, nesnelerin interneti, arttırılmış gerçeklik gibi teknolojik gelişmeleri de yakından deneyimleme fırsatı sunacak. 


 

  İlgili Haberler

 

İlgili haber bulunamadı!

  İlgili Yazılar

 

İlgili yazı bulunamadı!
 

http://aluexpo.com

http://www.metalexpo.com.tr
SEKTÖREL
Tanıtım Grubu
Rek. ve Tic. Ltd. Şti.

  Bahçeşehir 2.Kısım Mah.(Boğazköy)
  4.Cadde,Mavi Kardelen Sitesi, A-Blok No:1/2 Daire:2
  BAHÇEŞEHİR-BAŞAKŞEHİR-İSTANBUL
  Tel:0212 607 28 22- 5 Hat
 
E-posta : subcon@sektorel.com

SUBCONTURKEY Yan Sanayi Ürünleri Gazetesi
www.sektorel.com | www.subconturkey.com | subcon@subconturkey.com
yan sanayi