SubconTurkey

Hoşgeldiniz
subconturkey.com

Favorilerime Ekle

yan sanayi

Bugün :   22 Mayıs 2019, Çarşamba

Kasim 2018 Sayısı

Yıl : 16 | Sayı : s_175

     Anasayfa
     Hakkımızda
     Künye
     Arşiv
     İletişim

https://www.trex.com.tr


http://izmirmaktekfuari.com/e-davetiye2


http://www.kalitefuari.com
Dergimizin sayfalarına
taranmış şekilde ulaşmak için tıklayın  


 

Haberdar olmak için
üye olunuz

İsim
E-Posta

Sektör Seçiniz


 

  

Canel Otomotiv Izb Wolfsburg Fuarı nda

Dünyanın dört bir yanındaki otomotiv tedarikçilerini bir araya getiren IZB Wolfsburg Uluslararası Otomotiv Tedarikçileri Fuarı nda Canel Otomotiv rüzgârı esti. 

Alüminyumdan üretilen araç çerçeveleri, port bagajlar, bagaj ve havalandırma kapakları, darbe emicileri, sunrooflar başta olmak üzere ticari ve binek araç sektörüne hizmet veren Canel Otomotiv, fuarda binek araçlara yönelik ürünlerini sergilerken önemli iş birlikleri de gerçekleştirdi. 

16-18 Ekim tarihleri arasında Almanya nın Wolfsburg şehrinde gerçekleşen fuara Canel Otomotiv adına Yeşilova Holding Yönetim Kurulu Başkanı Ali İhsan Yeşilova, Yönetim Kurulu Başkan Yardımcısı Yalçın Yeşilova, Genel Müdür Umut Özdeş ve Ticaret Müdürü Anıl Köse katıldı. Toplam 34 ülkeden 830 tedarikçi firmanın, Türkiye den ise UİB önderliğinde 11 firmanın katılım gösterdiği IZB Wolfsburg ta otomotiv sektöründeki güncel konular ile ilgili de konferanslar gerçekleştirildi. 

Umut Özdeş,   Bilgi barındıran ürünlerimizle otomotiv sektörüne güç katıyoruz  

Bilgi barındıran ürünleri, beklentiyi yükselten hizmetlerle birleştirirken, kalıcı üstünlük sağlamayı amaçladıklarını belirten Canel Otomotiv Genel Müdürü Umut Özdeş:   IZB Fuarı, sektör temsilcilerinin bir araya geldikleri önemli otomotiv fuarlarından birisidir. Canel olarak, düzenli olarak katılım gösterdiğimiz IZB Fuarı nın, bu yıl da daha öncekiler gibi başarılı geçtiğini söyleyebilirim. İçinde bulunduğumuz yıllarda otomotivde süregelen temel kabullerin değiştiği bir dönüşümüne şahitlik ediyoruz ve bu değişimde, umut ve endişeyi, fırsat ve riskleri hiç olmadığı kadar keskin ve iç içe yaşıyoruz. Bu hızlı değişimi, sadece sektörün arz yönetimi ve tercihleri değil, aynı zamanda siyasal, politik ve sosyal değişimlerin getirdiği talepler de etkiliyor. Dolayısıyla çok bilinmeyenli yüksek rekabet gerektiren bir ortamda sektörün ortak çözümler için bir araya gelmesi önemli. IZB, bunu sağlayan fuarlardan birisi. Bu vesileyle UIB e ülke ve şirketlerimize verdiği destekten dolayı da ayrıca teşekkür ediyorum.   dedi.
 

  İlgili Haberler

 

İlgili haber bulunamadı!

  İlgili Yazılar

 

İlgili yazı bulunamadı!
 

http://aluexpo.com

http://www.metalexpo.com.tr


SEKTÖREL
Tanıtım Grubu
Rek. ve Tic. Ltd. Şti.

  Bahçeşehir 2.Kısım Mah.(Boğazköy)
  4.Cadde,Mavi Kardelen Sitesi, A-Blok No:1/2 Daire:2
  BAHÇEŞEHİR-BAŞAKŞEHİR-İSTANBUL
  Tel:0212 607 28 22- 5 Hat
 
E-posta : subcon@sektorel.com

SUBCONTURKEY Yan Sanayi Ürünleri Gazetesi
www.sektorel.com | www.subconturkey.com | subcon@subconturkey.com
yan sanayi