SubconTurkey

Hoşgeldiniz
subconturkey.com

Favorilerime Ekle

yan sanayi

Bugün :   19 Mayıs 2019, Pazar

Kasim 2018 Sayısı

Yıl : 16 | Sayı : s_175

     Anasayfa
     Hakkımızda
     Künye
     Arşiv
     İletişim

https://www.trex.com.tr


http://izmirmaktekfuari.com/e-davetiye2


http://www.kalitefuari.com
Dergimizin sayfalarına
taranmış şekilde ulaşmak için tıklayın  


 

Haberdar olmak için
üye olunuz

İsim
E-Posta

Sektör Seçiniz


 

  

ExxonMobil de Avrupa, Afrika ve Ortadoğu Bölgesi Handan Karakaş a Emanet!

Dünyanın önde gelen madeni yağ üreticilerinden ExxonMobil in Avrupa Afrika Ortadoğu (EAME) Bölgesi Ticari Yağlar Stratejik Müşteriler Müdürlüğü görevine Handan Karakaş atandı. 1998 yılından bu yana ExxonMobil de çeşitli görevlerde bulunan Karakaş,  Caterpillar  markalı yağların Avrupa, Afrika ve Ortadoğu Bölgesi ndeki üretimi ile satışlarından sorumlu olacak. Karakaş, yeni görevi çerçevesinde Türkiye nin de aralarında bulunduğu 85 ülkeden sorumlu olacak. 

Dünyanın önde gelen madeni yağ üreticilerinden ExxonMobil de üst düzey bir atama gerçekleştirildi. 1998 yılından bu yana ExxonMobil de çeşitli görevlerde bulunan Handan Karakaş, ExxonMobil de EAME Bölgesi Ticari Yağlar Stratejik Müşteriler Müdürlüğü ne atandı. ExxonMobil Türkiye Satış Müdürlüğü görevinin ardından, yeni görevine başlayan Karakaş, ExxonMobil ile 31 yıllık ortaklık geçmişine sahip olan Caterpillar markalı yağların EAME Bölgesi ndeki üretiminden ve satışlarından sorumlu olacak. Karakaş ın sorumlu olduğu EAME Bölgesi nde Caterpillar markalı yağların üretilip satışının yapıldığı 85 ülke bulunuyor. Söz konusu ülkelerin 42 tanesi Afrika Ortadoğu, 31 tanesi Avrupa ve 12 tanesi de Doğu Avrupa / Rusya Bölgesi nde yer alıyor, Türkiye de bu ülkelerin içerisinde bulunuyor. Orta Doğu Teknik Üniversitesi İşletme Bölümü nden mezun olan ve öğrenimine Boğaziçi Üniversitesi nde işletme üzerine gerçekleştirdiği yüksek lisans eğitimi ile devam eden Handan Karakaş ın 18 yaşında bir kızı bulunuyor.

1987 yılına uzanan ortaklık

Caterpillar firması ile ExxonMobil arasındaki ortaklık 1987 yılına kadar uzanıyor. Ortaklık kapsamında  Caterpillar  marka ekipmanlar için özel olarak geliştirilmiş ve tek onaylı yağ olan  Cat Oil in üretim ve satışı ile  Caterpillar ekipman parkının  en verimli şekilde çalışmasının sağlanması hedefleniyor.

 

  İlgili Haberler

 

İlgili haber bulunamadı!

  İlgili Yazılar

 

İlgili yazı bulunamadı!
 

http://aluexpo.com

http://www.metalexpo.com.tr


SEKTÖREL
Tanıtım Grubu
Rek. ve Tic. Ltd. Şti.

  Bahçeşehir 2.Kısım Mah.(Boğazköy)
  4.Cadde,Mavi Kardelen Sitesi, A-Blok No:1/2 Daire:2
  BAHÇEŞEHİR-BAŞAKŞEHİR-İSTANBUL
  Tel:0212 607 28 22- 5 Hat
 
E-posta : subcon@sektorel.com

SUBCONTURKEY Yan Sanayi Ürünleri Gazetesi
www.sektorel.com | www.subconturkey.com | subcon@subconturkey.com
yan sanayi