SubconTurkey

Hoşgeldiniz
subconturkey.com

Favorilerime Ekle

yan sanayi

Bugün :   22 Mayıs 2019, Çarşamba

Kasim 2018 Sayısı

Yıl : 16 | Sayı : s_175

     Anasayfa
     Hakkımızda
     Künye
     Arşiv
     İletişim

https://www.trex.com.tr


http://izmirmaktekfuari.com/e-davetiye2


http://www.kalitefuari.com
Dergimizin sayfalarına
taranmış şekilde ulaşmak için tıklayın  


 

Haberdar olmak için
üye olunuz

İsim
E-Posta

Sektör Seçiniz


 

  

Hannover da Coşkunöz Kalıp Makina ya Büyük İlgi

Coşkunöz Kalıp Makina EuroBLECH 2018 e Damga Vurdu

Coşkunöz Kalıp Makina, dünyanın en büyük sac işleme fuarı olan EuroBLECH te yoğun ilgi gördü. Türkiye nin en büyük otomotiv kalıbı üretim kapasitesine sahip firması olan Coşkunöz Kalıp Makina nın 35 yıllık sektör deneyimi, sektörün liderlerinin ve tedarikçilerin dikkatlerini çekti.

Almanya nın Hannover şehrinde düzenlenen ve 41 ülkeden 1.500 katılımcıyı bir araya getiren Uluslararası Sac Levha İşleme Teknolojisi Fuarı EuroBLECH te Coşkunöz Kalıp Makina ya büyük ilgi vardı. Coşkunöz Kalıp Makina, köklü imajı ve ürün kalitesi ile uluslararası rakiplerinin arasından sıyrıldı. 1983 yılından itibaren Türkiye nin kalıp imalatı  pazarında öncü olan Coşkunöz Kalıp Makina, fuarın en çok ziyaretçi çeken firmalarından biri oldu. 

23-26 Ekim 2018 tarihleri arasında gerçekleşen fuar dünya otomotiv ve sac işleme sektörünün devlerini tek çatı altında topladı. Türkiye den 97 firmanın katıldığı fuarda Coşkunöz küresel ölçekte ilgi çeken firmalardan oldu. 

Fuardaki ilgiden memnun olduğunu belirten Coşkunöz Kalıp Makina Genel Müdürü  Alkım Denizciler;  Bu sene de EuroBLECH te 35 yıllık sektör tecrübemiz, A sınıfı kalitedeki ürünlerimiz ve önemli referanslarımız ile ziyaretçileri etkiledik.  Önceki yıllarda pazar payımızın büyük bir kısmı Avrupa pazarı  olurken, son yıllarda Rusya pazarında yaptığımız  iş birlikleri ve yüksek ihracat paylarımızla müşteri ve marka ağımızı büyütmenin mutluluğunu yaşıyoruz. Fuar sonrası anlaşmalarla birlikte 2019 da rotamıza yeni coğrafi bölgeler ekleyerek dünyanın her bölgesine ihracat yapıyor olacağız. Türkiye nin en büyük otomotiv kalıp üretimi kapasitesine sahip olduğumuzu sektörün global müşteri temsilcilerine duyurmamızın temel amacı ülkemiz ihracatına katkı sunmaktır.  dedi.

Coşkunöz Kalıp Makina hedefleri doğrultusunda büyümeye emin adımlarla devam ediyor

Coşkunöz Kalıp Makina, OEM ve diğer sanayi firmalarının verimlilik ve kalite hedeflerini karşılamak amacıyla, yenilikçi ve kalite odaklı çalışmalarını, güçlü makina parkı ve kalıp yetkinliklerini ziyaretçileri ile paylaştı. Anahtar teslim proje yönetimi anlayışıyla  ülkelerin pazar taleplerine yönelik ileri mühendislik yetenekleri ile çözümler sunan Coşkunöz, fuarda uluslararası müşterileri ile bir araya geldi. 
Üretim kapasitesinin %90 ını Avrupa ya ihraç eden Coşkunöz Kalıp Makina hedefleri doğrultusunda büyümeye emin adımlarla devam ediyor.

Coşkunöz Holding:
Temelleri 1950 yılında atılan ve otomotiv yan sanayisinin katma değer üreten önemli kuruluşları arasında yer alan Coşkunöz Holding in aynı zamanda savunma, havacılık, enerji, çevre teknolojileri ve bilişim alanlarında yurt içinde ve yurt dışında yatırımları mevcuttur. 60 yılı aşkın sanayi tecrübesini faaliyet gösterdiği alanlarda tüm paydaşları için değere dönüştüren Coşkunöz Holding; Magnetto ve PJSC MMK şirketleri ile iş ortağıdır. 

  İlgili Haberler

 

İlgili haber bulunamadı!

  İlgili Yazılar

 

İlgili yazı bulunamadı!
 

http://aluexpo.com

http://www.metalexpo.com.tr


SEKTÖREL
Tanıtım Grubu
Rek. ve Tic. Ltd. Şti.

  Bahçeşehir 2.Kısım Mah.(Boğazköy)
  4.Cadde,Mavi Kardelen Sitesi, A-Blok No:1/2 Daire:2
  BAHÇEŞEHİR-BAŞAKŞEHİR-İSTANBUL
  Tel:0212 607 28 22- 5 Hat
 
E-posta : subcon@sektorel.com

SUBCONTURKEY Yan Sanayi Ürünleri Gazetesi
www.sektorel.com | www.subconturkey.com | subcon@subconturkey.com
yan sanayi