SubconTurkey

Hoşgeldiniz
subconturkey.com

Favorilerime Ekle

yan sanayi

Bugün :   22 Mayıs 2019, Çarşamba

Kasim 2018 Sayısı

Yıl : 16 | Sayı : s_175

     Anasayfa
     Hakkımızda
     Künye
     Arşiv
     İletişim

https://www.trex.com.tr


http://izmirmaktekfuari.com/e-davetiye2


http://www.kalitefuari.com
Dergimizin sayfalarına
taranmış şekilde ulaşmak için tıklayın  


 

Haberdar olmak için
üye olunuz

İsim
E-Posta

Sektör Seçiniz


 

  

Klaus Rosenfeld, 5 Yıl Daha Schaeffler AG nin CEO su Olacak

Schaeffler AG Denetim Kurulu, bugün yaptığı toplantıda Schaeffler AG nin görevdeki CEO su Klaus Rosenfeld in (52) sözleşmesini 30 Haziran 2024 tarihine kadar, beş yıl daha uzatma kararı aldı.

Schaeffler AG Denetim Kurulu Başkanı Georg F. W. Schaeffler, konuya ilişkin yaptığı değerlendirmede şunları söyledi:  Klaus Rosenfeld, büyük zorluklar ve değişimlerle dolu bu dönemde Schaeffler Grubu nu başarıyla ileriye taşıyor. Kendisi özveri ve sorumluluk anlamında örnek alınacak biri. 2014 yılında CEO luk görevini üstlendiğinden bu yana, Schaeffler Grubu nun ihtiyaç duyduğu dönüşümü başlatmış ve şirketi sermaye piyasalarına açmıştır. Bunun yanında,  Gelecek için Mobilite  stratejimizin ve  Agenda 4 plus One  programımızın oluşturulmasına imza atarak şirketimizin geleceğinin temellerini atmıştır. Bir beş yıl daha CEO luk görevini yürütecek ve dolayısıyla geçtiğimiz yıllar boyunca bizim için başarıyla üstlendiği işlere devam edecek olmasından büyük memnuniyet duyuyoruz. Denetleme Kurulundaki herkes adına, Sayın Rosenfeld e ve tüm Yönetim Kurulu üyelerimize en iyi dileklerimi sunuyor ve önümüzdeki hedefleri gerçekleştirmede kendilerine başarılar diliyorum. 

Klaus Rosenfeld, Schaeffler Grubu na 2009 yılında CFO olarak katıldı. Haziran 2014 te Schaeffler AG nin CEO su olarak atandı ve Ekim 2015 te şirketin halka arz sürecini yönetti.  Gelecek için Mobilite  stratejisi ve bununla bağlantılı  Agenda 4 plus One  gelecek programını hayata geçirerek Schaeffler Grubu nun dönüşüm sürecini başarıyla ileriye taşıdı.

Geleceğe yönelik açıklamalar ve öngörüler
Bu basın bülteninde yer alan bazı ifadeler, geleceğe yönelik açıklamalardır. Geleceğe yönelik açıklamalar, doğası itibarıyla, bu açıklamaların ifade veya ima ettiklerinden maddi boyutta farklı sonuçlara veya olaylara yol açabilecek bir takım riskler, belirsizlikler ve varsayımlar içerirler. Bu riskler, belirsizlikler ve varsayımlar, burada açıklanan planların ve olayların sonucunu ve finansal neticelerini ciddi ölçüde etkileyebilir. Geleceğe yönelik herhangi bir açıklamanın, ne yeni elde edilen bilgiler sonucunda, ne de ileride gelişecek olaylar veya başka etkenler nedeniyle, halka açık biçimde güncellenmesi veya revize edilmesi konusunda hiç bir taahhütte bulunulmamaktadır. Sadece bu basın bülteninin yayınlanma tarihi itibarıyla mevcut olan görüşleri yansıtan bu tür geleceğe yönelik açıklamalara, asla gereğinden fazla itibar etmemelisiniz. Bu basın bülteninde yer verilen, geçmişteki eğilimlerle veya olaylarla ilgili açıklamaların, bu eğilimlerin veya olayların gelecekte de aynı biçimde gelişeceği yönünde bir görüşü temsil ettiği düşünülmemelidir. Yukarıda sunulan uyarı niteliğindeki açıklamalar, ileride Schaeffler veya onun namına hareket eden kişiler tarafından yapılacak geleceğe yönelik yazılı veya sözlü açıklamalarla bağlantılı olarak ele alınmalıdır.


About Schaeffler:
The Schaeffler Group is a global automotive and industrial supplier. Top quality, outstanding technology, and exceptionally innovative spirit form the basis for the continued success of the company. By delivering high-precision components and systems in engine, transmission, and chassis applications, as well as rolling and plain bearing solutions for a large number of industrial applications, the Schaeffler Group is already shaping  Mobility for tomorrow  to a significant degree. The technology company generated sales of approximately EUR 14 billion in 2017. With over 92,000 employees, Schaeffler is one of the world s largest family companies and, with approximately 170 locations in over 50 countries, has a worldwide network of manufacturing locations, research and development facilities, and sales companies.


Schaeffler

Twitter

Facebook
  Youtube
Contacts:

Thorsten Möllmann, Senior Vice President Global Communications & Branding, Schaeffler AG, Herzogenaurach, Germany
Tel. +49 9132 82-5000, E-mail: presse@schaeffler.com
Dr. Axel Lüdeke, Head of Business and Financial Communications & PR, 91074 Herzogenaurach, Germany
Tel. +49 9132 82-5000, E-mail: presse@schaeffler.com

Renata Casaro, Head of Investor Relations,
91074 Herzogenaurach, Germany
Tel. +49 9132 82-4440, E-mail: ir@schaeffler.com

 

  İlgili Haberler

 

İlgili haber bulunamadı!

  İlgili Yazılar

 

İlgili yazı bulunamadı!
 

http://aluexpo.com

http://www.metalexpo.com.tr


SEKTÖREL
Tanıtım Grubu
Rek. ve Tic. Ltd. Şti.

  Bahçeşehir 2.Kısım Mah.(Boğazköy)
  4.Cadde,Mavi Kardelen Sitesi, A-Blok No:1/2 Daire:2
  BAHÇEŞEHİR-BAŞAKŞEHİR-İSTANBUL
  Tel:0212 607 28 22- 5 Hat
 
E-posta : subcon@sektorel.com

SUBCONTURKEY Yan Sanayi Ürünleri Gazetesi
www.sektorel.com | www.subconturkey.com | subcon@subconturkey.com
yan sanayi