SubconTurkey

Hoşgeldiniz
subconturkey.com

Favorilerime Ekle

yan sanayi

Bugün :   22 Mayıs 2019, Çarşamba

Kasim 2018 Sayısı

Yıl : 16 | Sayı : s_175

     Anasayfa
     Hakkımızda
     Künye
     Arşiv
     İletişim

https://www.trex.com.tr


http://izmirmaktekfuari.com/e-davetiye2


http://www.kalitefuari.com
Dergimizin sayfalarına
taranmış şekilde ulaşmak için tıklayın  


 

Haberdar olmak için
üye olunuz

İsim
E-Posta

Sektör Seçiniz


 

  

MANN+HUMMEL in Türkiye deki Üretim Tesisi, FORD Q1 Sertifikasının Sahibi Oldu

Filtrasyon çözümlerinde dünyanın önde gelen firması Mann+Hummel in Kocaeli TAYSAD Organize Sanayi Bölgesi nde bulunan üretim tesisi, Ford Q1 sertifikası aldı. Mann+Hummel Türkiye fabrikasında 2016 yılından itibaren üretilen Ford Transit ve Ford Tourneo Courier araçlarına ait hava filtre sistemlerinin üretim süreçlerindeki başarısının ardından alınan sertifikanın ödül töreni 17 Ekim 2018 Çarşamba günü gerçekleştirildi.

Mann+Hummel in Ford Motor Company nin tüm dünyadaki üretim tesisleri için potansiyel tedarikçisi olduğu anlamına gelen FORD Q1 sertifikası töreni Ford Otosan ve Mann+Hummel yetkililerinin yanı sıra Mann+Hummel fabrika çalışanlarının katılımı ile düzenlendi. Ford un orijinal ekipman tedarikçilerine uyguladığı global kalite sistemi Ford Q1, şirketlerde üretim, tedarik zinciri, insan kaynakları, proje ve kalite süreçlerinin yönetimi ve yeterliliği gibi önemli konulara odaklanıyor.

Mann+Hummel Türkiye Genel Müdürü Eren Gitmiş, Ford yetkilileri tarafından kendisine takdim edilen Ford Q1 sertifikasını aldıktan sonra yaptığı açıklamada şunları söyledi;  Mann+Hummel olarak kurulduğumuz günden bu yana doğaya ve insan sağlığına öncelik vererek yenilikçi teknolojilere sahip ürünler geliştirip üretiyoruz. Filtrasyon, faydalı olanı zararlı olandan ayıran anahtar bir teknolojidir. İşte bu kilit noktanın önemini bilen şirketimiz; motorlu araçlar, endüstriyel uygulamalar, iç mekânlarda temiz hava ve sürdürülebilir su kullanımı gibi çözümler üretmektedir. Türkiye deki tesisimizde de firmamızın değerleri doğrultusunda yaptığımız çalışmalar sonucu Ford tarafından orijinal ekipman üreticilerine verilen en önemli sertifika olan Q1 sertifikasının sahibi olduk. Bu süreçte emeği geçen tüm ekip arkadaşlarıma çalışmaları için, Ford Otosan yetkililerine de bizlere verdikleri destek için teşekkür ederim  dedi. 

Ford Otosan yetkilileri tarafından Ford Q1 plaketi Mann+Hummel Türkiye Genel Müdürü Eren Gitmiş e verildi ve Q1 bayrağı açılarak fotoğraf çektirildi. Mann+Hummel, günün anısına TEMA Vakfı na fidan bağışında bulundu ve bu özel günün hatıra plaketleri tüm çalışanlara hediye edildi. Tören, yetkililerin görüşmeleri ve çalışanların kutlamalarının ardından sona erdi. 

MANN+HUMMEL Hakkında:

MANN+HUMMEL, filtrasyon çözümlerinde önde gelen küresel bir kuruluştur. Merkezi Ludwigsburg, Almanya da bulunan şirketler grubu motorlu araçlar, endüstriyel uygulamalar, iç mekanlarda temiz hava ve sürdürülebilir su kullanımı için çözümler geliştirmektedir. 2017 yılında grup, 80 den fazla lokasyonda 20.000 den fazla çalışanıyla dünya genelinde yaklaşık 3,9 milyar avroluk satış yapmıştır. Grup tarafından üretilen ürünler hava temizleme sistemleri, emme manifoldu sistemleri, sıvı filtresi sistemleri, teknik plastik parçalar, kabin filtreleri, endüstriyel filtreler vb. filtreleri içermektedir. 
 

  İlgili Haberler

 

İlgili haber bulunamadı!

  İlgili Yazılar

 

İlgili yazı bulunamadı!
 

http://aluexpo.com

http://www.metalexpo.com.tr


SEKTÖREL
Tanıtım Grubu
Rek. ve Tic. Ltd. Şti.

  Bahçeşehir 2.Kısım Mah.(Boğazköy)
  4.Cadde,Mavi Kardelen Sitesi, A-Blok No:1/2 Daire:2
  BAHÇEŞEHİR-BAŞAKŞEHİR-İSTANBUL
  Tel:0212 607 28 22- 5 Hat
 
E-posta : subcon@sektorel.com

SUBCONTURKEY Yan Sanayi Ürünleri Gazetesi
www.sektorel.com | www.subconturkey.com | subcon@subconturkey.com
yan sanayi