SubconTurkey

Hoşgeldiniz
subconturkey.com

Favorilerime Ekle

yan sanayi

Bugün :   22 Mayıs 2019, Çarşamba

Kasim 2018 Sayısı

Yıl : 16 | Sayı : s_175

     Anasayfa
     Hakkımızda
     Künye
     Arşiv
     İletişim

https://www.trex.com.tr


http://izmirmaktekfuari.com/e-davetiye2


http://www.kalitefuari.com
Dergimizin sayfalarına
taranmış şekilde ulaşmak için tıklayın  


 

Haberdar olmak için
üye olunuz

İsim
E-Posta

Sektör Seçiniz


 

  

Walter: Xtended Technology – Xtra•tec® XT İle Frezeleme

Xtra•tec® XT ile Walter yeni nesil frezeleme takımlarını sunar. »Xtended Technology« daha fazla verimlilik ve proses güvenilirliğinin odak noktasında yer alıyor, kısaca: »XT«. 

Xtra•tec® i öncekilerden ayıran tek şey siyah görünümü değil; söz konusu tamamen yeni bir freze neslidir. Yeni nesil takımlar kenar frezeleme ve yüzey frezeleme için mevcut olup, neredeyse tüm malzeme gruplarındaki tüm kenar ve yüzey frezeleme taleplerini karşılıyor. Yeni frezeleme takımlarının en dikkat çeken yapısal özelliği değiştirilebilir kesici uçların montaj konumu: daha eğik ve daha büyük oturma yüzeyi. Böylece yuvadaki yüzey baskısı azalır ve rijitlik artar. Vida deliğinin etrafındaki daha büyük çapraz kesit, değiştirilebilir kesici ucu daha stabil hale getirir ve daha uzun sıkma vidaları mümkün olduğundan bağlama emniyeti artar.Freze gövdesi de daha rijit hale gelir çünkü uç yuvasının arkasında çok daha yoğun malzeme bulunur.

Proses güvenilirliğinin yanı sıra uçların yeni montaj konumu bir diş daha sağlamasının sonucunda daha yüksek verimlilik sunar. Kenar frezeleme takımının hassas 90° formu, ek hassas işlemelerden tasarruf edilmesini sağlar. Daha kolay erişilen sıkma vidaları kullanımı iyileştirir ve montaj hatalarını önler. Bir diğer yenilik, daha küçük boyutlu değiştirilebilir kesici uçlardır. Bunlar, son zamanlarda daha küçük talaş kaldırma eğilimine uygundur. Yüzey frezeleme takımı M5009, çift taraflı Tiger•tec® değiştirilebilir kesici uçların sağladığı avantajları küçük kesme derinlikleri ile birleştirir. Uçlar, dört yerine sekiz kullanılabilir kesme kenarına sahiptir. Daha fazla kullanılabilir kenar sayısı ve genellikle ek finiş işlemelere gerek kalmadığından dolayı M5009 frezemeleme takımlar son derece ekonomiktir. Sürdürülebilirlik konusunda yenilikçi: Walter Green inisiyatifinin bir parçası olan Xtra•tec® XT frezeleme takımlarının üretiminde ve tedarik zincirinde tüm CO2 emisyonları dengelemiştir. 

Walter Artık MachiningCloud da Mevcut 

Walter marka kesici takımların verileri artık MachiningCloud da mevcut. Walter müşterileri 40.000 in üzerinde takım için verilere erişim sağlayabilecek. Walter, hassas takımlarda frezeleme, tornalama, delik açma ve diş açma uygulamalarına yönelik geniş bir ürün yelpazesi sunuyor. 

MachiningCloud, dünya çapında faaliyet gösteren kesici takım, CNC tezgahlar ve takım tutucu sistemleri üreticileri için bir ürün verileri sağlayıcısıdır. Walter ve MachiningCloud iş birliği bulut tabanlı teknolojinin konforunu kullanarak, müşterilere üretim süreçleri için gerekli verilerin toplanma metodunu iyileştirme imkanı sağlıyor.Arama kriterlerine göre çıkan en uygun sonuçlarla doğru takıma çaba sarfetmeden kolayca ulaşılabiliniyor. Üstelik bunun için katalog sayfaları karıştırmaya veya çeşitli web sitelerinde dolaşmaya gerek yok. 
 

 

  İlgili Haberler

 

İlgili haber bulunamadı!

  İlgili Yazılar

 

İlgili yazı bulunamadı!
 

http://aluexpo.com

http://www.metalexpo.com.tr


SEKTÖREL
Tanıtım Grubu
Rek. ve Tic. Ltd. Şti.

  Bahçeşehir 2.Kısım Mah.(Boğazköy)
  4.Cadde,Mavi Kardelen Sitesi, A-Blok No:1/2 Daire:2
  BAHÇEŞEHİR-BAŞAKŞEHİR-İSTANBUL
  Tel:0212 607 28 22- 5 Hat
 
E-posta : subcon@sektorel.com

SUBCONTURKEY Yan Sanayi Ürünleri Gazetesi
www.sektorel.com | www.subconturkey.com | subcon@subconturkey.com
yan sanayi