SubconTurkey

Hoşgeldiniz
subconturkey.com

Favorilerime Ekle

yan sanayi

Bugün :   18 Ocak 2019, Cuma

Mart 2018 Sayısı

Yıl : 15 | Sayı : s_167

     Anasayfa
     Hakkımızda
     Künye
     Arşiv
     İletişim

https://www.trex.com.tr


http://www.win-eurasia.com/tr


http://tubeandsteelistanbulfair.com/
Dergimizin sayfalarına
taranmış şekilde ulaşmak için tıklayın  


 

Haberdar olmak için
üye olunuz

İsim
E-Posta

Sektör Seçiniz


 

  

Endüstriyel Ağlar için Daha Yüksek Hız ve Güvenlik

Lapp dan Yeni Profinet Kabloları

Yeni ETHERLINE PN Cat.7 kabloları, yüksek çözünürlüklü kameralar gibi büyük miktarda veri aktarımı yapılan yerlerde kullanıma uygundur. 

Yüksek hızlar, güvenli veri aktarımı ve PROFINET® ile uyumluluk - tüm bunlar, ETHERLINE® serisindeki yeni kabloların başlıca özellikleridir. 

ETHERLINE PN Cat.7  kablonun beş farklı türü vardır ( PN  PROFINET® i ifade eder). Sabit tesisatlarda, alev geciktirici özellik için  Y  ön ekiyle tanımlanan PVC kılıfa, halojensiz ve alev geciktirici özellikler için FRNC kılıfa veya halojensiz, alev geciktirici ve mekanik sağlamlık özellikleri için PUR kılıfına sahip olabilir. Ayrıca, alev geciktirici PVC kılıflı veya halojen içermeyen ve alev geciktirici FRNC kılıflı olmak üzere, esnek montaj için iki farklı türü ( FLEX ) bulunmaktadır. Yeni kablolar, makine ve tesislerde veya yüksek çözünürlüklü kameralar gibi yüksek miktarda veri aktarımı gerçekleşen her türlü ağ altyapısında kullanıma uygundur. 

Tüm yeni PROFINET® kablolarının ortak özelliği, Cat.7 standardına uygunlukları sayesinde 10 gigabit / s yüksek veri hızına sahip olmalarıdır. Cat.6A ile uyumlu kablolar da benzer hızlara ulaşabilmektedirler, ancak Cat.7 kabloları 600 MHz lik daha yüksek bir aktarım frekansında çalışmaktadır. Bu özellik, hasar görmüş veya uzun yıllar boyunca kullanım nedeniyle eskimiş olsalar bile, performans ve aktarma güvenilirliğini garanti etmektedir. 

Diğer bir avantaj da, PROFINET® standardına uymalarıdır. Bu, birçok üreticinin kabul ettiği bir standart olup, özellikle yüksek büyüme oranları kaydetmektedir. Bu ürünlerin birbirleriyle uyumlu olmalarından kullanıcılar fayda sağlamaktadır. Lapp ın çıkardığı yeni PROFINET® kabloları, Kuzey Amerika pazarı için de onaylanmış olup, kullanıcılar tüm pazarlarda tek bir ürünü kullanabilirler. 

Lapp Grubu Hakkında:
Genel merkezi Stuttgart - Almanya da bulunan Lapp Grubu, kablo ve bağlantı teknolojisinde entegre çözümler ile markalı ürünlerde lider bir tedarikçidir. Grubun portföyünde standart ve çok esnek kablolar, endüstriyel bağlantı elemanları ve kablo giriş sistemleri, özelleştirilmiş sistem çözümleri, otomasyon teknolojisi ve geleceğin akıllı fabrikası için robotik çözümleri ile birlikte teknik aksesuarlar bulunmaktadır. Lapp Grubu nun ana pazarı endüstriyel makineler ve tesisat mühendisliği sektörüdür. Diğer kilit pazarlar gıda endüstrisi ile birlikte enerji ve mobilite sektörüdür.

 

  İlgili Haberler

 

İlgili haber bulunamadı!

  İlgili Yazılar

 

İlgili yazı bulunamadı!
 

http://bit.ly/2B0388W

http://www.fitfuar.com/
SEKTÖREL
Tanıtım Grubu
Rek. ve Tic. Ltd. Şti.

  Bahçeşehir 2.Kısım Mah.(Boğazköy)
  4.Cadde,Mavi Kardelen Sitesi, A-Blok No:1/2 Daire:2
  BAHÇEŞEHİR-BAŞAKŞEHİR-İSTANBUL
  Tel:0212 607 28 22- 5 Hat
 
E-posta : subcon@sektorel.com

SUBCONTURKEY Yan Sanayi Ürünleri Gazetesi
www.sektorel.com | www.subconturkey.com | subcon@subconturkey.com
yan sanayi