SubconTurkey

Hoşgeldiniz
subconturkey.com

Favorilerime Ekle

yan sanayi

Bugün :   18 Ocak 2019, Cuma

Mart 2018 Sayısı

Yıl : 15 | Sayı : s_167

     Anasayfa
     Hakkımızda
     Künye
     Arşiv
     İletişim

https://www.trex.com.tr


http://www.win-eurasia.com/tr


http://tubeandsteelistanbulfair.com/
Dergimizin sayfalarına
taranmış şekilde ulaşmak için tıklayın  


 

Haberdar olmak için
üye olunuz

İsim
E-Posta

Sektör Seçiniz


 

  

Hürsan Pres, 39 Ülkeye İhracat Yapıyor

1976 yılında faaliyetlerine başlayan Hürsan Pres A.Ş. kuruluşunun 42. yılında 75 çalışanı ve sektöründe  Ar-Ge merkezi öncülüğüne sahip olan 11 bin metrekarelik alanda üretim tesisleriyle 39 ülkeye ihracat yapıyor.

Hürsan Pres A.Ş. Genel Müdürü Ali Bağcı, yeniliklerden ve Hürsan markasından bahsetti ve 39 ülkeye ihracat yaptıklarını belirtti.

Markanın 1976 yılında küçük bir ekip tarafından imalata başladığını ifade eden Hürsan Pres A.Ş. Genel Müdürü Ali Bağcı, kuruluşlarının 42. yılında 75 çalışanı ve yeni Ar-Ge merkezi projeleri ile 11 bin metrekare kapalı alana sahip üretim tesisleriyle faaliyetlerine devam ettiklerini söyledi. Sektörün önemli oyuncularından biri haline geldiklerini belirten Bağcı, konuşmasını şu şekilde sürdürdü:  42. yılımızı kutladığımız bu sene, Hürsan Pres A.Ş. olarak Türkiye nin ve dünyanın sektöründe bilinen kaliteli ve güven veren markaları arasında yer almaktan gurur duyuyoruz. Otomotiv sektörü başta olmak üzere beyaz eşya, gemi inşa, sac şekillendirme sektörlerine hizmet vermekteyiz.  Sanayinin her alanında kullanılmakta olan pres makinalarının geleceğinin servo preslerde olacağı tahmin edilmektedir. Her geçen gün artan üretim hızı ile paralellik göstermesi bakımından hidrolik preslere göre daha seri üretim yapabilen mekanik preslerin gelecekte daha büyük bir kullanım alanı bulacağı düşünülmektedir. Bu konuya yönelik çalışmalarımız; firmamız bünyesinde bulunan Ar-Ge Merkezi nde devam etmektedir. Hidrolik Pres makinaları imalatı sektöründe ilkleri gerçekleştirmeye devam ediyoruz. 

 39 Ülkeye İhracat Yapıyoruz 

Üretimlerinin yüzde 60 lık kısmını dünyanın 39 ülkesine ihraç ettiklerinin bilgisini veren Bağcı;   Almanya, İtalya, Polonya, Slovakya, Slovenya, Çek Cumhuriyeti, Macaristan, İran, Rusya, Cezayir, Fas, Tunus, Mısır, Lübnan, İsveç, Brezilya, Vietnam, Güney Afrika Cumhuriyeti, Suudi Arabistan, Birleşik Arap Emirlikleri, Britanya, Belçika, Hollanda, Hindistan, Bulgaristan, Yunanistan, Romanya, Ukrayna, Irak, Nijerya, Moritanya, Kosova, Arnavutluk, Sırbistan, Avusturya, Fransa, İsrail, Letonya, Litvanya, Kenya gibi ülkelere hidrolik pres ihraç etmekteyiz.  Her geçen gün verimliliğimizi artırarak büyüyen dış piyasa pazar payımızdaki en büyük etken hızla yenilenen teknolojimiz ve müşteri memnuniyetimizdir. Hürsan Pres A.Ş. olarak, müşterilerimizin üretimine katma değer sağlayacak, optimize edilmiş yüksek teknolojili çözümleri sunuyoruz.  şeklinde konuştu.

 Otomotiv Sektörü Önemli Bir Pazar  

Otomotiv sektörünün önemli bir pazar olduğunu belirten Bağcı sözlerine şu şekilde devam etti:   Hürsan Pres ağırlıkla çalışmakta olduğu otomotiv sektörünün sürekli değişen, gelişen ihtiyaçlarına yönelik olarak üretmiş olduğu preslerinde bu ihtiyaçları karşılayacak gerek mekanik gerek yazılım çalışmaları var olan projelerle birlikte devam etmektedir.   
 
 Kendimizi Sürekli Yeniliyoruz 

Kendilerini sürekli yenileyen yapılarıyla gelişmeye devam ettiklerinin altını çizen Bağcı sözlerini şu şekilde tamamladı:  2018 yılı içinde Konya 4. Organize Sanayi Bölgesi nde inşaatı  devam etmekte olan yeni fabrikamıza geçiş yapmayı planlamaktayız.  Yaklaşık 1 yıl önce Bursa Nilüfer de satış ve servis odaklı açmış olduğumuz şubemiz sektördeki pazar payımıza önemli etkileri olmuştur. Ayrıca firmamızı ilk tercihlerden biri yapan özelliklerin başında titiz kalite süreçleri, imalatta kullanılan her bir parçanın özenle denetimden geçirilmesi ve dünyaca markalaşmış malzemelerin kullanılmasıyla birlikte, sipariş kabulden mâmul montajına kadar geçen tüm süreçlerde aynı yüksek kalite ve müşteri odaklı yaklaşımı sunmamız gelmektedir. 
    

 

  İlgili Haberler

 

İlgili haber bulunamadı!

  İlgili Yazılar

 

İlgili yazı bulunamadı!
 

http://bit.ly/2B0388W

http://www.fitfuar.com/
SEKTÖREL
Tanıtım Grubu
Rek. ve Tic. Ltd. Şti.

  Bahçeşehir 2.Kısım Mah.(Boğazköy)
  4.Cadde,Mavi Kardelen Sitesi, A-Blok No:1/2 Daire:2
  BAHÇEŞEHİR-BAŞAKŞEHİR-İSTANBUL
  Tel:0212 607 28 22- 5 Hat
 
E-posta : subcon@sektorel.com

SUBCONTURKEY Yan Sanayi Ürünleri Gazetesi
www.sektorel.com | www.subconturkey.com | subcon@subconturkey.com
yan sanayi