SubconTurkey

Hoşgeldiniz
subconturkey.com

Favorilerime Ekle

yan sanayi

Bugün :   18 Ocak 2019, Cuma

Mart 2018 Sayısı

Yıl : 15 | Sayı : s_167

     Anasayfa
     Hakkımızda
     Künye
     Arşiv
     İletişim

https://www.trex.com.tr


http://www.win-eurasia.com/tr


http://tubeandsteelistanbulfair.com/
Dergimizin sayfalarına
taranmış şekilde ulaşmak için tıklayın  


 

Haberdar olmak için
üye olunuz

İsim
E-Posta

Sektör Seçiniz


 

  

Vedat Gökçe
subcon@subconturkey.com


HEFI 2018 İstanbul Ev Elektroniği, Beyaz Eşya Ana ve Yan Sanayi Fuarı Kaçırmayın… Katılın… Kazanın…!


HEFI 2018- İstanbul Ev Elektroniği, Beyaz Eşya Ana ve Yan Sanayi Fuarı, ana sponsor Arçelik ve BEYSAD, İMMİB-TET ve diğer destekleyen kamu ve özel kurumlarında oluruyla yabancı ziyaretçinin yoğun olarak gelebileceği öngörülen 21-24 Haziran 2018 tarihinde yapılacak. 

Fuarın yurt içi ve yurt dışı ziyaretçi çalışması, diğer pazarlama ve reklam çalışmaları hızla devam ediyor. İFM İstanbul Fuar Merkezi Yeşilköy de düzenlenecek fuarın stand yeri satışları, hem ana sanayi, hem yan sanayi salonlarında hızla doluyor. 

Ülkemiz beyaz eşya sektörünün uluslararası alanda gururu olacak ana ve yan sanayi fuarına tüm sektör paydaşlarının katılımı yararlı olacaktır. 

Detaylı bilgi almak isterseniz beni arayabilir veya vedat@sektorel.com  adresine mail atabilirsiniz.

21-24 Haziran da HEFI 2018 - (HOME ELECTRONICS FAIR İSTANBUL) İSTANBUL EV ELEKTRONİĞİ, BEYAZ EŞYA ANA ve YAN SANAYİ FUARI na desteklerinizi bekliyoruz.

***

Fuar sezonu başladı, 2 başarılı ve yoğun ziyaretçinin olduğu fuarlar yaşadık. Birincisi 7-10 Şubat ta Tüyap Beylikdüzü nde ISK-SODEKS Isıtma-Soğutma-Klima ve Havalandırma Sistemleri-Teknolojileri Fuarı, ikincisi ise 1-3 Mart tarihlerinde İFM İstanbul Fuar Merkezi Yeşilköy de düzenlenen FASTENER FAIR TURKEY Bağlantı Elemanları Fuarıydı.

Her iki fuarda da göze çarpan en büyük etken, fuarların ilk 2 gününde yabancı ilgili ziyaretçinin çokluğuydu. Yerli ziyaretçilerin de yoğun şekilde profesyonellerden ve sektör ilgililerinden oluşması fuarlara ayrı bir hareketlilik getirdi. Umarım 2018 yılında tüm fuarlarımızda benzer başarıları yakalarız. 
Mart ayı içerisinde de Win Endüstri Fuarları ve Paint İstanbul-TURKCOAT 2018 fuarı olmak üzere 2 ayrı fuarda daha yer alacağız.
 
***

Fuarların başarısı, biz sektörel yayınların başarısıdır, biz paydaşlar birbirimizden besleniyoruz. Fuar organizasyon firmaları; işini doğru, düzgün yapan sektörel yayınlara değer verdiği sürece sektörel yayınlarda aynı değeri fuarlara göstermeye devam edecektir.

***

Türk Silahlı Kuvvetleri ve emniyet güçlerimizin güney sınır bölgemizde başlatmış olduğu Zeytin Dalı Harekâtında şehit düşen Mehmetçiklerimize Allah tan rahmet, ailelerine sabır ve başsağlığı, yaralılarımıza acil şifalar diliyorum. Allah Mehmetçiklerimizin, emniyet güçlerimizin yar ve yardımcısı olsun. 

Sağlıkta Kalın.
VEDAT GÖKÇE 
Genel Yayın Koordinatörü

 

  İlgili Haberler

 

İlgili haber bulunamadı!

  İlgili Yazılar

 

İlgili yazı bulunamadı!
 

http://bit.ly/2B0388W

http://www.fitfuar.com/
SEKTÖREL
Tanıtım Grubu
Rek. ve Tic. Ltd. Şti.

  Bahçeşehir 2.Kısım Mah.(Boğazköy)
  4.Cadde,Mavi Kardelen Sitesi, A-Blok No:1/2 Daire:2
  BAHÇEŞEHİR-BAŞAKŞEHİR-İSTANBUL
  Tel:0212 607 28 22- 5 Hat
 
E-posta : subcon@sektorel.com

SUBCONTURKEY Yan Sanayi Ürünleri Gazetesi
www.sektorel.com | www.subconturkey.com | subcon@subconturkey.com
yan sanayi