SubconTurkey

Hoşgeldiniz
subconturkey.com

Favorilerime Ekle

yan sanayi

Bugün :   24 Mayıs 2019, Cuma

Nisan 2018 Sayısı

Yıl : 15 | Sayı : s_168

     Anasayfa
     Hakkımızda
     Künye
     Arşiv
     İletişim

https://www.trex.com.tr


http://izmirmaktekfuari.com/e-davetiye2


http://www.kalitefuari.com




Dergimizin sayfalarına
taranmış şekilde ulaşmak için tıklayın  


 

Haberdar olmak için
üye olunuz

İsim
E-Posta

Sektör Seçiniz


 

 























 

HEFI İstanbul Ev Elektroniği, Beyaz Eşya Ana ve Yan Sanayi Fuarı 20-23 Haziran da Türkiye de Yapılacak

ATİS FUARCILIK A.Ş. Yönetim Kurulu Başkanı Bilgin Aygül, 20-23 Haziran 2018 de Türkiye de yapılacak olan HEFI İstanbul Ev Elektroniği, Beyaz Eşya Ana ve Yan Sanayi Fuarı hakkında detaylı bilgi verdi.

Türkiye nin, beyaz eşya ana ve yan sanayi, kahverengi tüketim eşyaları sektöründe, Avrupa da 1. Dünya da Çin den sonra 2. olarak önemli bir aktör olduğundan yola çıkarak, bu  avantajımızın daha iyi değerlendirilmesi amacıyla 20-23 Haziran 2018 tarihleri arasında her yıl düzenlemeyi planladığımız 1. İstanbul Ev Elektroniği, Beyaz Eşya Ana ve Yan Sanayi Fuarı HEFI yi gerçekleştiriyoruz. HEFI İstanbul Fuar Merkezi nin 9 ve 10 numaralı hollerinde düzenlenecek.

HEFI ye öncülük eden ilk projemizi yine aynı fuar alanında o zaman ki şirketimiz ve Kölnmesse ile Joint Venture olarak DOMOTECHNIKA – İstanbul adı altında Nisan 2010 da gerçekleştirdik.

Söz konusu fuar 7.600 metrekare alanda düzenlenmiş ve %20 yabancı katılımcı, %21 yabancı ziyaretçi rakamlarına ulaşmış idi.

Ekibimizin yirmi yıla yakın bir süre Türkiye temsilciliğini yürüttüğü IFA-Berlin Homtech Cologne, Homtec Berlin ve Domotechnika  gibi fuarlar da yaptığı gözlemler, lider fuar tanımını ve Alman sektör üreticilerinin fuarı nasıl değerlendirdiğini ve etkin katılım sağladıklarını gözler önüne sermiştir. Bu bağlamda ülkemizde planladığımız bir marka fuarın büyük üreticilerimiz tarafından desteklenmesi önem kazanmaktadır. 

2010 yılında fuarı organize eden tüm yönetim ve pazarlama ekibinin şu an çatısı altında bulunduğu ATİS Fuarcılık AŞ ile yeni projemiz HEFI ile tekrar hayata geçiriyoruz.

Yıllar içinde yaptığımız gözlemler sektörün gelişmesini gözler önüne sermekte ve artık ülkemizde süregelmesini arzu ettiğimiz sektör ile ilgili bir  Marka Fuar  gereksinimini ortaya çıkarmaktadır. 

Arçelik, fuarımızın ana sponsoru oldu. Ekonomi Bakanlığı, TOBB, KOSGEB, TET, TÜRKBESD ve BEYSAD fuarımızı destekliyorlar. Tüm destekleyen paydaşlarımızla birlikte başarılı bir fuar geçireceğiz.

Ayrıca, başta İran, Irak, Suriye, Libya, Mısır, Sudan olmak üzere 40 ı aşkın ülkede fuarlar yaptık, ticaret heyetleri ve alım heyetleri düzenledik. Çin Guangzhou da yapılan fuarların 6 yıl temsilciliğini ve İran Tahran da düzenlenen beyaz eşya fuarının milli katılımlarını gerçekleştirdik. 

İstanbul şehrimizin fuar alanları, hava limanları, konaklama altyapıları artık dünya standartlarının da üzerine çıkmakta olup, Avrupa ve okyanus ötesi fuarlara katılımcı ve ziyaretçi olarak gitmekte zorluk çekebilen komşu ve çevre ülkelerimize hitap ve hizmet etme açısından uygun bir platform ortaya çıkmaktadır. Bu ülkelerden sağlanacak alıcı ziyaretçiler ihracatımıza da artı değer katacaktır.

Pazarlama ve tanıtım alanında işbirliği yaptığımız SUBCONTURKEY ve DAĞITIM KANALI Dergisi ile önemli gelişmeler sağlanmıştır.

Fuara Beyaz Eşya, Küçük Ev Aletleri, Isıtma ve Soğutma Sistemleri ve Ev Otomasyonu üreticileri, Beyaz Eşya Yan Sanayi Üreticileri, Elektronik Ev Aletleri malzeme ve yan sanayi, Tasarım, Ar-Ge, Satış Sonrası Hizmetler şirketleri ile medya şirketleri katılım göstermektedirler.

Yurt içi ve yurt dışında yürüttüğümüz  Profesyonel Ziyaretçi  çalışmaları kapsamında ana sanayi için bayiler, komşu ve çevre ülkelerde yeniden yapılanan sistem içindeki sermaye grupları, ithalatçılar, toptancılar ve bayiler davet edilmektedir. Yan sanayi katılımcıları için de başta Güney Amerika, Avrupa, Afrika, Türki Cumhuriyetler, Rusya ve Ortadoğu ülkeleri olmak üzere üretimin geliştiği tüm ülkelerdeki firmalar davet edilmiştir.

Bu çalışmaların yanı sıra TET öncülüğünde ve T.C.Ekonomi Bakanlığı Desteği ile  Alım Heyeti  organizasyonu çalışmaları başlamıştır. Ayrıca çeşitli katılımcıların önerileri doğrultusunda potansiyel müşteri olan kuruluş ve kişiler davet edilmektedir.

Önümüzdeki yıllarda daha büyük alanda fuarın  Uluslararası Sektör Buluşması  olmasını hedeflemekteyiz.

 

  İlgili Haberler

 

İlgili haber bulunamadı!

  İlgili Yazılar

 

İlgili yazı bulunamadı!
 

http://aluexpo.com

http://www.metalexpo.com.tr






















































SEKTÖREL
Tanıtım Grubu
Rek. ve Tic. Ltd. Şti.

  Bahçeşehir 2.Kısım Mah.(Boğazköy)
  4.Cadde,Mavi Kardelen Sitesi, A-Blok No:1/2 Daire:2
  BAHÇEŞEHİR-BAŞAKŞEHİR-İSTANBUL
  Tel:0212 607 28 22- 5 Hat
 
E-posta : subcon@sektorel.com

SUBCONTURKEY Yan Sanayi Ürünleri Gazetesi
www.sektorel.com | www.subconturkey.com | subcon@subconturkey.com
yan sanayi