SubconTurkey

Hoşgeldiniz
subconturkey.com

Favorilerime Ekle

yan sanayi

Bugün :   23 Mayıs 2019, Perşembe

Nisan 2018 Sayısı

Yıl : 15 | Sayı : s_168

     Anasayfa
     Hakkımızda
     Künye
     Arşiv
     İletişim

https://www.trex.com.tr


http://izmirmaktekfuari.com/e-davetiye2


http://www.kalitefuari.com
Dergimizin sayfalarına
taranmış şekilde ulaşmak için tıklayın  


 

Haberdar olmak için
üye olunuz

İsim
E-Posta

Sektör Seçiniz


 

  

NORMA TURKEY BAĞLANTI VE BİRLEŞTİRME TEKNOLOJİLERİ

NORMA Group 60 yılı aşkın üretim ve ürün geliştirme tecrübesiyle bağlantı ve birleştirme teknolojileri sektöründe, teknoloji ve pazar lideri konumundadır. Üretim, satış ve lojistik birimleri, Avrupa, Amerika ve Asya-Pasifik bölgesine, 7000-den fazla çalışanı ile yayılmış durumdadır.

Kelepçe, konnektör ve plastik sistemler kategorilerinde, çok geniş bir yelpazede inovatif bağlantı ve birleştirme ürünleri sunan NORMA Group, bu özelliği ile lider bir çözüm ortağıdır. Kaliteden ödün vermemesi ve teknolojik olarak lider konumda olması NORMA Group-un 100-den fazla ülkede, 10.000-i aşkın müşterisinin güvenini kazanmasında etkili olmuştur.


Norma Group Markaları

ABA, Breeze, CONNECTORS, NORMA, Serflex, Serratub, Terry ve Torca markalarıyla boru ve hortum bağlantı sistemlerinde endüstri lideridir. Bu markalar; Emisyon Kontrolü, Soğutma, Hava Emişli, Yardımcı ve Altyapı sistemleri gibi uygulama alanlarında talep edilen endüstriyel standartları karşılayabilecek mümkün olan en geniş spektruma sahiptir.

Global Hedef, Yerinde Destek

NORMA Group, dünyadaki farklı lokasyonlarda kendi bölgesinde uzmanlaşmış distribütör ağı ile çalışmaktadır. NORMA Group-un uygulamaya özel ürün grupları ve sahip olduğu ileri teknoloji; bütün kontak noktalarında uygun çözüm sunmasına, satış sonrası ve servis desteği sağlamasına yardımcı olmaktadır.

Daha güvenli, daha temiz ve enerji dostu bir Dünya-ya

NORMA Group ürünlerinin üstünlüğü; otomobil, gemi, tren, uçak, beyaz eşya, motor, tesisat, kimya ve biyoteknoloji sektöründeki uygulamalarda ve daha bir çok alanda, güvenlik ve güvenilirliğinin dünya çapında artmasına yardımcı olmaktadır. NORMA Group-un sağladığı çözümler, müşterilerine ve son kullanıcılara, üst seviye performans ve fiyat avantajı sağlamaktadır. NORMA-nın sahip olduğu teknoloji, değerli enerji kaynaklarını koruyarak emisyon, kirlilik ve ağırlığı azaltarak doğanın korunmasına
yardımcı olur.

Mühendislik birleştirme teknolojisinde küresel bir pazar lideri olan NORMA Group, Autoline şirketinin Parker Hannifin-den satın alımını başarıyla tamamladı. Autoline, motorlu taşıtlarda sıvı hatlarının bağlantısı için hızlı konektörler üretmektedir. Fransa, Meksika ve Çin-deki lokasyonlarında 200-den fazla çalışana sahiptir

Barbaros GÜVENİR
Genel Müdür

 

  İlgili Haberler

 

İlgili haber bulunamadı!

  İlgili Yazılar

 

İlgili yazı bulunamadı!
 

http://aluexpo.com

http://www.metalexpo.com.tr


SEKTÖREL
Tanıtım Grubu
Rek. ve Tic. Ltd. Şti.

  Bahçeşehir 2.Kısım Mah.(Boğazköy)
  4.Cadde,Mavi Kardelen Sitesi, A-Blok No:1/2 Daire:2
  BAHÇEŞEHİR-BAŞAKŞEHİR-İSTANBUL
  Tel:0212 607 28 22- 5 Hat
 
E-posta : subcon@sektorel.com

SUBCONTURKEY Yan Sanayi Ürünleri Gazetesi
www.sektorel.com | www.subconturkey.com | subcon@subconturkey.com
yan sanayi