SubconTurkey

Hoşgeldiniz
subconturkey.com

Favorilerime Ekle

yan sanayi

Bugün :   19 Şubat 2019,

Ocak 2018 Sayısı

Yıl : 15 | Sayı : s_165

     Anasayfa
     Hakkımızda
     Künye
     Arşiv
     İletişim

https://www.trex.com.tr


http://www.win-eurasia.com/tr


http://tubeandsteelistanbulfair.com/
Dergimizin sayfalarına
taranmış şekilde ulaşmak için tıklayın  


 

Haberdar olmak için
üye olunuz

İsim
E-Posta

Sektör Seçiniz


 

  

BUSİAD Büyük Ödülü Maysan Mando-nun

Türkiye-nin ilk ve en büyük amortisör üreticisi Maysan Mando, BUSİAD tarafından düzenlenen ve Bursa-daki kurumların, yenileşim süreçlerini içselleştirmelerine ve yenileşimi yönetebilmelerine destek olmak amacıyla gerçekleştirdiği -Bursa Yenileşim Ödülü-nde, büyük ödüle layık görüldü.

Türkiye-nin ilk ve en büyük amortisör üreticisi olan Maysan Mando, kurumsal gelişim ve dönüşüm çalışmalarının meyvelerini almaya devam ediyor.

Maysan Mando, Bursa Sanayicileri ve İş Adamları Derneği (BUSİAD) tarafından düzenlenen ve kentteki kurumların, yenileşim süreçlerini içselleştirmelerine ve yenileşimi yönetebilmelerine destek olmak amacıyla gerçekleştirdiği -Bursa Yenileşim Ödülü-nde, büyük ödüle layık görüldü.

-Liderlik-, -Stratejinin Yönetimi-, -Bilgi, İşbirlikleri ve Diğer Kaynakların Yönetimi-, -Çalışanların Yönetimi-, -Süreç Yönetimi- ve -Sonuçlar- başlıklarında, toplam 6 kategorinin değerlendirildiği yarışmada Maysan Mando, yenileşim süreçlerine yönelik ortaya koyduğu başarılı çalışmalardan dolayı büyük ödülle onurlandırıldı.

Maysan Mando-nun BUSİAD Yenileşim Ödülü proje ekibinde; İnsan Kaynakları Kısım Müdürü Tuğba Demirsu Yücetürk, ARGE Kısım Müdürü Cem Güneri, Kalite Sorumlusu Ahmet Ersin Eren ve Üst Düzey Yönetici Asistanı Banu Keçe yer aldı.

Ödül coşkuyla karşılandı

Maysan Mando Bursa Yenileşim Ödülü-nü, BUSİAD tarafından 1 Aralık 2017 tarihinde Podyum Davet-te düzenlenen, Bursa 8. Yenilikçilik ve Yaratıcılık Sempozyumu ve Ödül Töreni-nde, Kalite Sorumlusu Ahmet Ersin Eren teslim alırken, ödül töreninde Maysan Mando çalışanlarının coşkusu görülmeye değerdi.

Bu gurur hepimizin

BUSİAD Yenileşim Ödülü-nü kazandıkları için büyük mutluluk yaşadıklarını kaydeden Maysan Mando Genel Müdürü Anıl Yücetürk, sürekli iyileştirme kültürü ve toplam kalite yönetimi anlayışı doğrultusunda hareket eden Maysan Mando-nun, yakaladığı bu üstün başarıda tüm çalışanların büyük pay sahibi olduğunu söyledi.

Sorumluluğumuz daha da attı

Sürdürülebilir büyüme odaklı gelecek yolculuklarında, kurumsal dönüşüm ve yenileşim çalışmalarına büyük önem verdiklerini ifade eden Yücetürk, -Sektörün lider firması olarak, hem sektöre ve ülkemize değer katacak, hem de çalışmalarımızda daha iyi sonuçlar elde edebileceğimiz yenilikçi yaklaşımlara büyük önem veriyoruz. Bu açıdan, kaliteli üretim yaparken, değişim kültürünü de her yönüyle özümsemiş durumdayız. BUSİAD tarafından verilen bu ödülle birlikte, sorumluluğumuzun daha da arttığını söylememiz mümkün. Maysan Mando olarak, üretmeye ve gelişmeye devam ederek, ülkemize katma değer sağlamayı sürdüreceğiz. Ödülün şirketimize kazandırılmasında emeği geçen tüm çalışanları yürekten kutluyorum- ifadelerini kullandı

 

  İlgili Haberler

 

İlgili haber bulunamadı!

  İlgili Yazılar

 

İlgili yazı bulunamadı!
 

http://bit.ly/2DexEvp

http://www.fitfuar.com/
SEKTÖREL
Tanıtım Grubu
Rek. ve Tic. Ltd. Şti.

  Bahçeşehir 2.Kısım Mah.(Boğazköy)
  4.Cadde,Mavi Kardelen Sitesi, A-Blok No:1/2 Daire:2
  BAHÇEŞEHİR-BAŞAKŞEHİR-İSTANBUL
  Tel:0212 607 28 22- 5 Hat
 
E-posta : subcon@sektorel.com

SUBCONTURKEY Yan Sanayi Ürünleri Gazetesi
www.sektorel.com | www.subconturkey.com | subcon@subconturkey.com
yan sanayi