SubconTurkey

Hoşgeldiniz
subconturkey.com

Favorilerime Ekle

yan sanayi

Bugün :   19 Şubat 2019,

Ocak 2018 Sayısı

Yıl : 15 | Sayı : s_165

     Anasayfa
     Hakkımızda
     Künye
     Arşiv
     İletişim

https://www.trex.com.tr


http://www.win-eurasia.com/tr


http://tubeandsteelistanbulfair.com/
Dergimizin sayfalarına
taranmış şekilde ulaşmak için tıklayın  


 

Haberdar olmak için
üye olunuz

İsim
E-Posta

Sektör Seçiniz


 

  

Polymak, 2018 Yılına Yepyeni Ürün Ve Markalarla Giriyor

2018 yılında hem dikey hem yatay olarak büyüyecek.

Ayrıca İzmir Gıda Çarşı-sında açılan yeni şubesi ile de İzmir, Manisa, Denizli illerindeki müşterilerinin ihtiyaçlarına anında çözüm sağlıyor.

Polymak yetkilileri 2018 yılı için şu açıklamalarda bulundular: -Polymak Mühendislik olarak, 1998 yılından beri sektörde her daim kaliteli ürünlerin siz değerli müşterilerimizle buluşması için çaba ve emek sarf etmekteyiz. Ürünlerin marka seçimlerde sürdürülebilir kalite ve uygun fiyat temel prensibimiz olmuştur. Makinelerinizi yaparken kullandığınız bu ara parçaların sorun çıkarmadan, başınızı ağrıtmadan projelendirilmesi her zaman öncelikli hedefimizdir.

Portföyümüzde lineer doğrusal hareket elemanları, konveyör ekipmanları, mühendislik plastikleri ve test ve dolum konnektörleri ana kategori başlıkları altında ürünlerimiz bulunmaktadır. 

Lineer doğrusal hareket elemanları ana kategorimize yeni markalar ekledik. Ray-araba kategorisine AMATECH, rulmanlar kategorisine TPI marka ürünleri katarak ürün gamımızı genişletmiş bulunmaktayız. 

Tayvan menşeili AMATECH ve TBI MOTION markalarının Türkiye münhasır distribütörlüğünü yapmaktayız. 

AMATECH 1985 yılında kurulmuş olup o günden itibaren sürekli büyüyen ve gelişen teknoloji ile birçok ülkede faaliyet göstermektedir. Özel tasarım ödülü alan tek parçalı keçe sistemi ile dikkat çeken AMATECH marka ray ve arabaların stoktan satışına başladık. İmalata uyarlanan otomasyonun anahtar bileşenlerini ve birçok teknolojik parçalarının inavosyonunu Tayvan, Çin, Avrupa ve Amerika-ya yaymaktadır. Dünyaya bu konuda liderlik ederek sektörü derinden etkilemiştir. Çalışanları, müşterileri, distribütörleri, tüm tedarik zincirine dahil ederek sınırlı kaynaklardan katma değer yaratmaktadır. 

TPI ise 1966 yılında kurulmuş olup firmanın merkezi Taipei, Tayvan da bulunmaktadır. Yüksek kaliteli ürün ile birlikte müşterilere rulman ile alakalı her türlü çözüm sunmaktadır. TPI firması Japon NTN firmasının OEM üreticisidir. Standart rulman tipleri dışında, özel yapılmış rulmanlar müşterilerimizin özel ihtiyaçlarını karşılar. TPI marka rulmanlar iki tekerleklileri binek araçları, otomotiv, motor, makine parçalarını içeren ve bununla sınırlı kalmayan geniş bir endüstri yelpazesinde kullanılmaktadır. Bilyalı rulmanlar dışında elektronik bilişim endüstrisinde kullanılan dinamik akışkanlı (Fluid Dynamic) rulmanlar ürün gamı arasında bulunmaktadır. 

Polymak Mühendislik sektörün nabzını tutan yeni ürünler ile kendini geliştirmeye devam ediyor.
2018 yılında yeni sürprizlerimiz olacak… Herkese iyi seneler, bol bereketli ve sağlıklı günler dileriz.-

 

  İlgili Haberler

 

İlgili haber bulunamadı!

  İlgili Yazılar

 

İlgili yazı bulunamadı!
 

http://bit.ly/2DexEvp

http://www.fitfuar.com/
SEKTÖREL
Tanıtım Grubu
Rek. ve Tic. Ltd. Şti.

  Bahçeşehir 2.Kısım Mah.(Boğazköy)
  4.Cadde,Mavi Kardelen Sitesi, A-Blok No:1/2 Daire:2
  BAHÇEŞEHİR-BAŞAKŞEHİR-İSTANBUL
  Tel:0212 607 28 22- 5 Hat
 
E-posta : subcon@sektorel.com

SUBCONTURKEY Yan Sanayi Ürünleri Gazetesi
www.sektorel.com | www.subconturkey.com | subcon@subconturkey.com
yan sanayi