SubconTurkey

Hoşgeldiniz
subconturkey.com

Favorilerime Ekle

yan sanayi

Bugün :   19 Şubat 2019,

Ocak 2018 Sayısı

Yıl : 15 | Sayı : s_165

     Anasayfa
     Hakkımızda
     Künye
     Arşiv
     İletişim

https://www.trex.com.tr


http://www.win-eurasia.com/tr


http://tubeandsteelistanbulfair.com/
Dergimizin sayfalarına
taranmış şekilde ulaşmak için tıklayın  


 

Haberdar olmak için
üye olunuz

İsim
E-Posta

Sektör Seçiniz


 

  

Türk İş Güvenliği ve Sağlığı Fuarı, TOS+H Expo Üçüncü Kez Düzenleniyor

Messe Düsseldorf GmbH ve yerel ortağı Tezulaş Fuar  oluşturdukları yakın işbirliğini sürdürüyor ve firmaları 6 – 9 Mayıs 2018 tarihleri arasında düzenlenecek 3. Türk İş Güvenliği ve Sağlığı Fuarı, TOS+H Expo için İstanbul-a davet ediyorlar. Fuar, T.C Çalışma ve Sosyal Güvenlik Bakanlığı tarafından organize edilen IX. Uluslararası İş Sağlığı ve Güvenliği Kongresi ile eşzamanlı olarak gerçekleşecek. 

6 – 9 Mayıs 2018 tarihleri arasında İstanbul Haliç Kongre Merkezi-nde gündemi kişisel korunma önlemleri, işyeri güvenliği ve iş yerinde sağlık konuları belirleyecek. İşyeri güvenliği ve işyerinde sağlık konularında Türkiye ve komşu ülkeler için en önemli sektörel iletişim platformunu oluşturan ve şimdiye dek iki kez başarıyla gerçekleştirilmiş olan TOS+H Expo ihtisas ziyaretçilerini yine İstanbul-a davet ediyor. Türk İş Güvenliği + Sağlığı Fuarı, 2014 ve 2016 yıllarında olduğu gibi, T.C Çalışma ve Sosyal Güvenlik Bakanlığı tarafından aynı mekanda, Haliç Kongre Merkezi-nde düzenlenecek IX. Uluslararası İş Sağlığı ve Güvenliği Kongresi ile desteklenecek. Bu iki etkinlik birlikte sektörel pazarın tamamını kapsayarak Türkiye ve komşu ülkelerdeki işletmelerde ortak iş güvenliği standartlarının uygulanmasına ve bir korunma politikası oluşturulması açısından itici güç oluşturacak. 

Türkiye genelinde işletmelerde daha nitelikli bir çalışma ortamı oluşturulması ve bunun ortak kıstaslar uygulanarak ölçülebilir hale getirilmesi, iş kazalarının ve meslek hastalıklarının belirgin şekilde azaltılması 2013 yılında Düsseldorf-ta düzenlenen Alman-Türk İş Güvenliği Diyaloğu-nun başlangıç noktasını oluşturuyordu. Kişisel korunma, işyeri güvenliği ve işyerinde sağlık konularında dünyanın en büyük uluslararası ihtisas forumu olan A+A İhtisas Fuarı ve Kongresi-ne Türkiye o yıl partner ülke olarak katılmıştı. Türkiye 20 milyonu aşkın sigortalı iş gücü ile kişisel koruyucu donanımlar açısından yüksek bir kullanıcı potansiyeline sahip bulunuyor ve koruyucu donanım üreticileri için cazip bir pazar niteliği taşıyor. 

Pazardaki gelişmeler ve dünya genelinde iş güvenliği ve işyerinde sağlık konularına yönelik ilginin giderek artmakta olması sonucunda 2014 yılında, T.C Çalışma ve Sosyal Güvenlik Bakanlığı işbirliği ile ilk kez TOS+H Expo etkinliği gerçekleştirildi. Türk İş sağlığı ve Güvenliği Fuarı o tarihten beri, yerel fuar organizatörü Tezulaş Fuar-ın da desteğiyle Messe Düsseldorf tarafından organize ediliyor. 

2016 yılında TOS+H Expo kapsamında 17 ülkeden 100 katılımcı firma temsil edildi ve fuarı 5.000-i aşkın ihtisas ziyaretçisi gezdi. Türk İş Güvenliği ve Sağlığı Fuarı, Düsseldorf-taki A+A (Kişisel Korunma, İşyeri Güvenliği ve İşyerinde Sağlık Uluslararası Fuarı), Beijing-teki COS+H (China International Safety + Health Exhibition), Yeni Delhi-deki INOS+H (Indian Occupational Safety + Health Exhibition) ve Singapur-da düzenlenmekte olan OS+H Asia (Occupational Safety + Health Exhibition for Asia) ile birlikte Messe Düsseldorf-un işyerinde korunma önlemleri ve işyeri güvenliği konularındaki uluslararası portföyünü oluşturuyor. 


 

 

  İlgili Haberler

 

İlgili haber bulunamadı!

  İlgili Yazılar

 

İlgili yazı bulunamadı!
 

http://bit.ly/2DexEvp

http://www.fitfuar.com/
SEKTÖREL
Tanıtım Grubu
Rek. ve Tic. Ltd. Şti.

  Bahçeşehir 2.Kısım Mah.(Boğazköy)
  4.Cadde,Mavi Kardelen Sitesi, A-Blok No:1/2 Daire:2
  BAHÇEŞEHİR-BAŞAKŞEHİR-İSTANBUL
  Tel:0212 607 28 22- 5 Hat
 
E-posta : subcon@sektorel.com

SUBCONTURKEY Yan Sanayi Ürünleri Gazetesi
www.sektorel.com | www.subconturkey.com | subcon@subconturkey.com
yan sanayi