SubconTurkey

Hoşgeldiniz
subconturkey.com

Favorilerime Ekle

yan sanayi

Bugün :   21 Şubat 2018, Çarşamba

Ocak 2018 Sayısı

Yıl : 15 | Sayı : s_165

     Anasayfa
     Hakkımızda
     Künye
     Arşiv
     İletişim

http://www.fastenerfairturkey.com/tk/fastenerfair-turkey-2018


http://www.turkcoat-paintistanbul.com


http://comvexistanbul.com
Dergimizin sayfalarına
taranmış şekilde ulaşmak için tıklayın  


 

Haberdar olmak için
üye olunuz

İsim
E-Posta

Sektör Seçiniz


 

 

 

wire ve Tube 2018 16-20 Nisan-da Düsseldorf-ta

Uluslararası Tel ve Kablo İhtisas Fuarı wire ve Uluslararası Boru İhtisas Fuarı Tube 2018 fuarları Kabataş Kültür Merkezi Feriye Lokantası-nda düzenlenen basın toplantısında tanıtıldı.
 
Metal ve Akış Teknolojileri Küresel Portföy Yöneticisi Friedrich-Georg Kehrer-in anlatımıyla gerçekleşen toplantının moderatörlüğünü Messe Düsseldorf GmbH Türkiye Temsilcisi Demet Tezulaş yaptı. Toplantı, basın mensuplarından yoğun ilgi gördü.
 
Dünyanın sektörlerinde lider fuarları wire ve Tube, 16 – 20 Nisan 2018 tarihleri arasında Düsseldorf Fuar Merkezi-nde sektörlerindeki yenilikçi teknolojileri, yeni makine ve tesisleri, ayrıca ürün ve hizmetleri tanıtacaklar.
 
Beş gün sürecek olan bu fuarlarda sektörlerinde belirleyici rol oynayan 2.600 firma 16 fuar salonunda net 110.000 metrekarelik alan üzerinde buluşacak. Fuarlara yaklaşık 70.000 uluslararası ziyaretçi gelmesi bekleniyor. Böylelikle Düsseldorf ihtisas fuarları sektörlerinin 1 numaralı fuarları olduklarını bir kez daha kanıtlamış olacaklar.
 
wire 2018 fuar merkezinin 9 ila 16. salonları arasında ve geçici 18. salonda gerçekleşecek: Fuarda tel üretiminde ve tellerin işlenmesinde kullanılan makine ve tesisler, yöntem tekniklerine ilişkin alet ve yardımcı malzemeler, ayrıca hammadde çeşitleri, özel teller ve kablolar sergilenecek.
 
Fuarda ayrıca ölçüm, kumanda, ayar ve test teknikleri alanındaki yenilikler tanıtılarak, özel ihtisas konuları da ele alınacak.
 
Gelecek fuarda fiber optik kablolara her zamankinden daha fazla ağırlık verilecek. Böylelikle Messe Düsseldorf fiber optik kabloların enerji sanayinde, yapı ve iletişim sektörlerinde yaygınlaşan kullanımına yanıt vermiş olacak.
 
Tel, kablo ve fiber optik kablo makineleri 9 ila 13. salonlar arasında ve 16. salonda, şekillendirme teknikleri (Fastener Technology) ise 15. salonda sergilenecek. Hasır kaynak makineleri (Mesh Welding) ve yay üretim teknolojileri (Spring Making) ise 13. salonda yer alacak.
 
wire Fuarı-nda İtalya, Belçika, Fransa, İspanya, Avusturya, Hollanda, İsviçre, Türkiye, İngiltere, İsveç ve Almanya-dan gelen firmaların geleneksel olarak güçlü bir şekilde temsil edildikleri görülüyor. Denizaşırı olarak da ABD, Güney Kore, Tayvan, Hindistan ve Çin-den yoğun katılım bekleniyor.
 
Tube 2018 fuar merkezinin 3 ila 7.0 numaralı salonları arasında, ayrıca 16 ve 17. salonlarda ve kısmen de geçici 18. salonda gerçekleşecek. Boru üretim ve işleme makineleri ve tesisleri, hammaddeler, boru ve boru aksamları, ikinci el makineler, yöntem tekniğine ilişkin aletler, yardımcı malzemeler; ölçüm, kumanda, ayar ve test teknikleri fuarın ana konuları arasında yer alıyor.
 
Fuarın programını boru hatları ve OCTG-teknolojisi, profil ve makineler ve plastik borular (Plastic Tubes) tamamlayacak. Çin Halk Cumhuriyeti-nden gelen yoğun talep nedeniyle önümüzdeki fuarda da Çin grup katılım standı kurulacak. 16. fuar salonunda yer alacak pavyonda „Meet Chinas Expertise- sloganı altında tel, kablo ve boru sanayilerinden gelecek Çin firmaları temsil edilecek.
 
Boru aksamları 17. salonda sergilenirken, boru ticareti ve boru üretimi konuları fuarın 3 ve 4. salonlarında yer alacak. 5. salon ise boru şekillendirme tekniklerine ayrıldı. Makine ve tesisler ve boru işleme makineleri 6 ve 7a salonlarında görülebilecek. Profil ve plastik borular ise 3 ila 7.0 numaralı salonlar arasında ve 16 ve 17. salonlarda sergilenecek.
 
Tube Fuarı-nda da katılımcı ülkelerin başında İtalya, Hollanda, İspanya, Türkiye, Fransa, İngiltere, Avusturya, İsviçre, Polonya ve Almanya geliyor. Denizaşırı ülkelerden ise katılımcı firmaların büyük bölümünün Hindistan, ABD, Çin ve Güney Kore-den geliyor.

 

  İlgili Haberler

 

Fastener Fair Turkey İçin Ziyaretçi Kayıtları Başladı
İklimlendirme Sektörünün Kalbi, ISK SODEX-te Atacak
İklimlendirme Sektörü İhracat Hedefine ISK-SODEX İle Ulaşacak
Elcab Kablo, Güney Afrika-da Fabrika Kurdu
Yerli Otomobilin Kablolarını Biz Üretebiliriz

  İlgili Yazılar

 

Kaçırmayın...
Kriz ve IAA Fuarı
Umurumda mı Dünya
KOSGEBE Teşekkürler
İhracat pazarlamasında etkin bir yöntem; fuar katılımı - (VI)
 

http://www.busworldturkey.com

http://hefist.com


SEKTÖREL
Tanıtım Grubu
Rek. ve Tic. Ltd. Şti.

  Bahçeşehir 2.Kısım Mah.(Boğazköy)
  4.Cadde,Mavi Kardelen Sitesi, A-Blok No:1/2 Daire:2
  BAHÇEŞEHİR-BAŞAKŞEHİR-İSTANBUL
  Tel:0212 607 28 22- 5 Hat
 
E-posta : subcon@sektorel.com

SUBCONTURKEY Yan Sanayi Ürünleri Gazetesi
www.sektorel.com | www.subconturkey.com | subcon@subconturkey.com
yan sanayi