SubconTurkey

Hoşgeldiniz
subconturkey.com

Favorilerime Ekle

yan sanayi

Bugün :   14 Aralık 2018, Cuma

Subat 2018 Sayısı

Yıl : 15 | Sayı : s_166

     Anasayfa
     Hakkımızda
     Künye
     Arşiv
     İletişim

https://www.trex.com.tr


http://tubeandsteelistanbulfair.com/
Dergimizin sayfalarına
taranmış şekilde ulaşmak için tıklayın  


 

Haberdar olmak için
üye olunuz

İsim
E-Posta

Sektör Seçiniz


 

  

Titgemeyer-den Özel Çözümler

Sabitleme teknolojileri, ticari  araç komponentleri ve yük sabitleme alanlarında çözümler üretmekte; stok, satış ve dağıtım ağlarıyla müşterilerine hizmet veren Tİtmegeyer Group, Almanya-nın Osnabrück şehrinde bulunan bir aile şirketidir. Titgemeyer, Birleşik Krallık, Hollanda, Avusturya, İskandinavya, Polonya, Çek Cumhuriyeti ve Türkiye-deki yapılanmalarımız ile müşterilerimize yakın ve yerinde hizmet vermektedir. Titmegeyer Group CEO-su Dr. Joachim Sommer ve Satış Direktörü ve Titgemeyer TR Yönetim. Kurulu. Üyesi Dietrich Leifert, Titmegeyer Gorup hakkında ve Türkiye yapılanmaları hakkında bilgiler verdiler. 

SUBCONTURKEY: Titgemeyer-in kurumsal kimliği hakkında bilgi verir misiniz?

Dr.Joachim Sommer: TITGEMEYER Group, Almanya-nın Osnabrück şehrinde bulunan bir aile şirketidir. Sabitleme teknolojileri, ticari  araç komponentleri ve yük sabitleme alanlarında çözümler üretmekte; stok, satış ve dağıtım ağlarıyla müşterilerine hizmet vermektedir. Şirketimiz uzun bir geleneğe sahiptir ve 1901-de kurulmuştur. Kalite, inovasyon ve uzun vadeli müşteri ilişkileri, başlangıçtan beri genlerimizde bulunmaktadır.Yıllar içerisinde, Titgemeyer Group, uluslararası  bir grup haline geldi: Birleşik Krallık, Hollanda, Avusturya, İskandinavya, Polonya, Çek Cumhuriyeti ve Türkiye-deki yapılanmalarımız ile müşterilerimize yakın ve yerinde hizmet vermekteyiz .Özellikle gururlu olduğumuz yanımız  ise ürün paletimizdeki birçok ürünü kendi tesislerimizde üretmemizdir.Almanya Lotte fabrikamızda 3,5 tondan 40 tona kadar ticari araç,kasa ve Treyler sistemleri üretmekteyiz.Almanya,Gevelsberg TS fabrikamızda nakliye emniyet sistemleri ve ürünleri üretmekteyiz.İngiltere  Birmingham Baker&Finnemore  fabrikamızda Starlock marka kilit rondelaları ve Deltabolt markamızla kilit halkalı perçin sistemleri üretmekteyiz.Çek Cumhuriyeti,pisec-deki Rivetec fabrikamızda otomasyon montaj makinaları ve perçin sistemleri için  havalı el aletleri üretmekteyiz.

SUBCONTURKEYTürkiye-de ne zamandır faaliyet gösteriyorsunuz? Türkiye-de yatırım yapma kararı ne zaman ve neden verildi?

Dr.Joachim Sommer: İştirakimiz olan Titgemeyer Türkiye, iki yıl önce İstanbul-da kuruldu. Bu yatırımın belirleyici faktörü özellikle otomotiv, havacılık,makina sanayi ve genel endüstri kollarında gelişmiş ve hala da gelişmekte  olan umut verici Türkiye pazarı ve diğer yandan da Ortadoğu-ya açılan stratejik konumuydu.Titgemeyer-in temel pazarı olan Almanya pazarının dışındaki angajman, şirket stratejimizde önemli bir yapı taşıdır.

SUBCONTURKEY Titgemeyer-in Türkiye-deki yatırımları devam edecek mi? 2018 ve sonrası için  Planlarınız nelerdir? Türkiye-de uzun vadede üretim düşünüyor musunuz?

Dr.Joachim Sommer: Titgemeyer Türkiye-ye sürekli yatırım yapıyoruz ve uzun vadede plan yapıyoruz. Bunun bir örneği istanbul Fastener Fair-e düzenli olarak katılımımızdır. Bugün iştirakimiz saf bir dağıtım şirketi olmakla birlikte önümüzdeki birkaç yılın ekonomik gelişimine bağlı olarak bir üretim inşası da düşünülebilir. Güncel olarak özellikle otomotiv, ticari araç -treyler, makina ve makina otomasyon alanlarında çok olumlu bir gelişme gözlemlemekteyiz. Saydığım segmentler bizim stratejik odağımızda olduğu için Türkiye-deki faaliyetlerimizde artış ve büyüme hedefliyoruz.

SUBCONTURKEYÜrünleriniz özellikle hangi sektörlerde ön plana çıkıyor? Titgemeyer ürünlerini ön plana çıkaran özellikleri nelerdir?

Dietrich Leifert: Müşteri yapılanmamızda, sabitleme teknolojisi, araç parçaları ve yük sabitleme alanlarında birçok kesişim mevcuttur. Kanıtlanmış ürünlerimiz, havacılık endüstrisinde olduğu kadar otomotiv endüstrisinde, tesis yapımında, tarımda veya araç yapımında da bulunabilir. Ürünlerimiz kalitesi ile öne çıkan, dünya çapında markalaşmış ve üst düzey teknik danışmanlık uzmanlığımızla birlikte, projeye ve uygulamaya özel çözümleri mümkün hale getirir.

SUBCONTURKEYBay Sommer, Titgemeyer olarak 2017 yılı nasıl geçti? Beklentilerinizi karşıladı mı? Türkiye için hedeflenen rakamlara ulaşıldı mı? Grup genel olarak yılı nasıl geçirdi?

Dr.Joachim Sommer: 2017 yılı bizim için çok başarılı oldu. Büyümemize, özellikle de Türkiye-de devam ettirmeyi başardık.  Aynı zamanda, Titgemeyer markasının yeni müşterilerimiz tarafından çok iyi karşılanmasından gurur duyuyoruz.

SUBCONTURKEY2018 yılı hedefleriniz nelerdir?

Dietrich Leifert: Hedefimiz, Türk müşterilerimize her geçen gün genişleyen ürün yelpazesini sunarken pazardaki gelişmemizi hızla ilerletmeye devam etmektir. 

SUBCONTURKEYEklemek istedikleriniz var mı? 

Dr.Joachim Sommer: Okuyucularınızı ürünlerimiz ve çözüm yeterliliğiyle ilgili izlenim edinmeye davet ediyorum. Bunu yakındaki fuarlarda, telefonda, internette veya kişisel bir randevuda ile gerçekleştirebiliriz. Biz yeni zorlukları başarmak için sabırsızlanıyoruz.

 

  İlgili Haberler

 

İlgili haber bulunamadı!

  İlgili Yazılar

 

İlgili yazı bulunamadı!
 

http://www.win-eurasia.com/tr

http://bit.ly/2B0388W
SEKTÖREL
Tanıtım Grubu
Rek. ve Tic. Ltd. Şti.

  Bahçeşehir 2.Kısım Mah.(Boğazköy)
  4.Cadde,Mavi Kardelen Sitesi, A-Blok No:1/2 Daire:2
  BAHÇEŞEHİR-BAŞAKŞEHİR-İSTANBUL
  Tel:0212 607 28 22- 5 Hat
 
E-posta : subcon@sektorel.com

SUBCONTURKEY Yan Sanayi Ürünleri Gazetesi
www.sektorel.com | www.subconturkey.com | subcon@subconturkey.com
yan sanayi