SubconTurkey

Hoşgeldiniz
subconturkey.com

Favorilerime Ekle

yan sanayi

Bugün :   14 Aralık 2018, Cuma

Subat 2018 Sayısı

Yıl : 15 | Sayı : s_166

     Anasayfa
     Hakkımızda
     Künye
     Arşiv
     İletişim

https://www.trex.com.tr


http://tubeandsteelistanbulfair.com/
Dergimizin sayfalarına
taranmış şekilde ulaşmak için tıklayın  


 

Haberdar olmak için
üye olunuz

İsim
E-Posta

Sektör Seçiniz


 

  

Özel Cıvata, Yeni Makine Yatırımı Yaptı

Özel Cıvata Genel Müdürü Zafer Vatansever, 2017 yılında 6 istasyonlu 12 milim çaptan 120 milimetre kadar boy kesebilen pres yatırımı yaptıklarını belirterek, ihracata odaklandıklarını ve bu bağlamda İran ve Almanya olmak üzere 2 yurtdışı fuara katıldıklarını belirtti. 

SUBCONTURKEY: Özel Cıvata-nın kurumsal kimliği hakkında bilgi verir misiniz?

Zafer Vatansever: Özel Cıvata, 1993 yılında ağabeyim Mehmet Vatansever tarafından kuruldu. 1997 yılında şirketleşerek; Zafer Vatansever, Mustafa Vatansever ve Mehmet Vatansever olarak 3 kardeş şirketin yönetiminde bulunarak faaliyetlerimizi devam ettiriyoruz. 

Özel Cıvata, İhracata Odaklandı

Piyasadaki özel bağlantı elemanları talebini ve açığını dikkate alarak çalışmalarını bu yöne yoğunlaştıran firmamız, kurulduğu günden bu yana kendini yenileyen teknolojiye ve insan kaynaklarına yatırım yapan firmamızda, standart ve özel bağlantı elemanları, soğuk dövme teknolojisi ile üretilmektedir.

Üretimimizin büyük bir bölümü beyaz eşya, otomotiv, büro mobilyaları, bisiklet ve farklı sektörlere yöneliktir. Ayrıca bu sektörlerin yan sanayilerine hizmet vermekte olup, benzer sektördeki firmaların standart ve özel bağlantı elemanları ihtiyacını titizlikle yapılmaktadır.

Firmamız kuruluşundan bu yana başarı ile sunduğu ve geliştirdiği hizmetler sayesinde yerel, bölgesel ve ulusal düzeyde önemli başarılara adını yazdırmış ve ülke ekonomisine büyük katkılar sağlamıştır. Bu başarının ve gelişimin arkasında nitelikli insan kaynağımız, bilgi birikimimiz ve güvene dayalı iş ilişkilerimiz yer almaktadır. İşbirliği içerisinde olduğumuz tüm kurum ve kuruluşlarla tesis etmiş olduğumuz karşılıklı güven, çalışma anlayışımızın en önemli değerini oluşturmaktadır. Güvene dayalı güçlü ilişkilerimizin bundan sonraki süreçte de tüm paydaşlarımız ile sürdürülmesi en önemli gayretimiz olacaktır.

Çalışmalarımızda da kaliteyi sürekli iyileştirmeyi ve başarılarını sürekli kılmayı hedefleyen firmamız, kurumsal yapısı içinde ISO 9001:2008 Kalite Yönetim Sistemini uygulamaktadır.

4 milimden 14 milim çapa kadar, 5 milimetreden 125 milimetre boya kadar ürünler üretebiliyoruz. Üretimlerimizin tamamı özel ürünlerdir. 

SUBCONTURKEY: 2017 yılı Özel Cıvata için nasıl geçti? 

Zafer Vatansever: 2017 yılında yeni makine yatırımı yaptık. 6 istasyonlu 12 milim çaptan 120 milimetre kadar boy kesebilen parça dövme presi yatırımımız oldu. Yatırımımızın maliyeti 150 bin dolardır. 2016 yılında yıllık 750 ton üretim yaptık. 2017 yılında ise 900 ton gerçekleştirdik. Bu seneki hedefimiz 1000 tonun üzerinde üretim yapmak. 

SUBCONTURKEY: İhracat çalışmaları yapıyor musunuz?

Zafer Vatansever: İhracat için geçen sene adımlarımızı attık ve İran-da fuara katıldık. Hemen ardından Almanya-da Fastener Fair Stuttgart fuarına katıldık. Tecrübe kazandık ve zaman içerisinde gerekli adımları da atarak firmamızı ihracata odaklayacağız. 


 

  İlgili Haberler

 

İlgili haber bulunamadı!

  İlgili Yazılar

 

İlgili yazı bulunamadı!
 

http://www.win-eurasia.com/tr

http://bit.ly/2B0388W
SEKTÖREL
Tanıtım Grubu
Rek. ve Tic. Ltd. Şti.

  Bahçeşehir 2.Kısım Mah.(Boğazköy)
  4.Cadde,Mavi Kardelen Sitesi, A-Blok No:1/2 Daire:2
  BAHÇEŞEHİR-BAŞAKŞEHİR-İSTANBUL
  Tel:0212 607 28 22- 5 Hat
 
E-posta : subcon@sektorel.com

SUBCONTURKEY Yan Sanayi Ürünleri Gazetesi
www.sektorel.com | www.subconturkey.com | subcon@subconturkey.com
yan sanayi