SubconTurkey

Hoşgeldiniz
subconturkey.com

Favorilerime Ekle

yan sanayi

Bugün :   20 Şubat 2020, Perşembe

Temmuz 2018 Sayısı

Yıl : 15 | Sayı : s_171

     Anasayfa
     Hakkımızda
     Künye
     Arşiv
     İletişim

https://www.busworldturkey.org


https://www.kalitefuari.com/
Dergimizin sayfalarına
taranmış şekilde ulaşmak için tıklayın  


 

Haberdar olmak için
üye olunuz

İsim
E-Posta

Sektör Seçiniz


 

 

 

4kW Mazak 3D Lazer İle Rakipsiz Kesme Hassasiyeti Elde Edin

Yamazaki Mazak ın 4kW lazer kesim makinası, 8.000 mm maksimum uzunluğa sahip boru veya tüp gibi büyük yapı malzemelerini kesebilir.

15.000mm ye kadar farklı seçeneklerle 3D FABRI GEAR III; bina yapıları, ısıtma ve havalandırma sistemleri gibi inşaat endüstrisinde kullanılan uzun ve ağır boruların kesilmesinin yanı sıra vinçler ve tarım makinaları gibi makina uygulamaları için idealdir.

FABRI GEAR serisi; Abu Dhabi deki Yas Marina Formula Bir pisti, Gdansk, Polonya da bulunan ulusal futbol stadyumu ve dünyanın en yüksek yayın kulesi olan Tokyo Sky Tree gibi birçok prestijli inşaat projesinde kullanıldı.

Lazer kesme makinası, beş farklı eksende hareket olanağı sağlayan bir 3D torç ile donatılmıştır. Bu sayede, makina hem kapalı hem de açık profilleri kesebilmektedir. Torç, metal boruların boşluk bırakmadan birbiriyle birleşmesini sağlamak için dikey kesim yaparak sektör lideri hassasiyet seviyeleri sunar. Bu, kaynak yapma öncesinde kesilen metali tutmak için çenelere olan ihtiyacı azaltır ve kaynak materyalinin miktarını düşürür. Böylece, kaynağın daha hızlı ve daha güçlü olmasını sağlar. Mazak, 3D FABRI GEAR III ile boru kesiminin geleneksel olarak kesilen boruya göre iki kat daha hızlı kaynaklanıp montajlanabileceğini ön görüyor.

Ayrıca, delik açma süresi önemli oranda azaltan otomatik optimum odak konumlandırma özelliği ile yüksek hassasiyetli kesme garanti edilir.

En son modelimiz; daireden kareye, dikdörtgen ve üçgen boruya kadar tüm şekillerdeki malzemeleri kesebilir. Yuvarlak iş parçaları için maksimum kesme boyutu, 406,4 mm ve kare iş parçaları için 300mm dir.

Titreşimi önleyen ve son derece hassas kesim sağlayan dört ayna sistemiyle donatılmıştır. Buna ek olarak, otomatik merkezleme sistemi, kareden daire şekilli veya üçgen boru ayarında değişiklik olmaksızın hızlı kurulum sağlar.

3D FABRI GEAR III ayrıca, isteğe bağlı bir kılavuz ünitesi içeren  DONE-IN-ONE  tek bağlamada işlem imkanı sunar. Çözüme dahil olan kılavuz ünitesi, lazer kesim ile aynı makinada tek bir ayarda, işleme sürelerinde önemli kısaltmalar elde edilmesine yardımcı olur. Yüksek çok yönlülük ve maksimum iş parçası verimi sunmak için isteğe bağlı zincir konveyörü de bulunur.
   
Fotoğraf yazısı 1: 3D FABRI GEAR III 4KW,  15.000 mm ye kadar mevcut seçeneklerle, maksimum 8.000 mm uzunluğa kadar olan boru veya tüp gibi büyük yapısal malzemeleri kesebilir.
 
 
 

  İlgili Haberler

 

İlgili haber bulunamadı!

  İlgili Yazılar

 

İlgili yazı bulunamadı!
 

http://www.istexpo.com/midest-paris.html
SEKTÖREL
Tanıtım Grubu
Rek. ve Tic. Ltd. Şti.

  Bahçeşehir 2.Kısım Mah.(Boğazköy)
  4.Cadde,Mavi Kardelen Sitesi, A-Blok No:1/2 Daire:2
  BAHÇEŞEHİR-BAŞAKŞEHİR-İSTANBUL
  Tel:0212 607 28 22- 5 Hat
 
E-posta : subcon@sektorel.com

SUBCONTURKEY Yan Sanayi Ürünleri Gazetesi
www.sektorel.com | www.subconturkey.com | subcon@subconturkey.com
yan sanayi