SubconTurkey

Hoşgeldiniz
subconturkey.com

Favorilerime Ekle

yan sanayi

Bugün :   20 Şubat 2020, Perşembe

Temmuz 2018 Sayısı

Yıl : 15 | Sayı : s_171

     Anasayfa
     Hakkımızda
     Künye
     Arşiv
     İletişim

https://www.busworldturkey.org


https://www.kalitefuari.com/
Dergimizin sayfalarına
taranmış şekilde ulaşmak için tıklayın  


 

Haberdar olmak için
üye olunuz

İsim
E-Posta

Sektör Seçiniz


 

 

 

BEYSAD olarak Dünya da üretim üssü olmak vizyonu ile ilerliyoruz.

BEYSAD, 40 Üyesiyle HEFI ye Damga Vurdu

20-23 Haziran 2018 tarihlerinde İstanbul Fuar Merkezi nde yapılan HEFI Beyaz Eşya Ana ve Yan Sanayi Fuarı na  40 ı BEYSAD üyesi olmak üzere toplamda 73 tedarikçi, 12 ana sanayi firması katıldı. Fuara ilişkin olarak BEYSAD Yönetim Kurulu Başkanı Ş. Burak Özaydemir yapmış olduğu değerlendirmede,  BEYSAD olarak Dünya da üretim üssü olmak vizyonu ile ilerliyoruz. Dünyada ikinci, Avrupa da birinci olan sektörümüzün konumunu korumaya, daha da geliştirebilmeye önem veriyoruz. Bu bağlamda üyelerimizi, bağlı olarak sektörümüzü geliştirebilmek için çok farklı etkinlikler yapıyoruz. Türkiye de bir organizasyonun bulunması, Türkiye nin ağırlık merkezi olmasını göstermesi açısından bunu bir fuarla taçlandırılmasının faydalı olacağını düşünüyoruz. Bu anlamda yapılan HEFI fuarına Dernek olarak katılım ve katkılarımız oldu. Üyelerimiz de önemli bir destek göstererek ciddi katılım yaptılar. Bu tip fuarlarının Türkiye deki yan sanayi potansiyelini göstermesi, yurt dışı alıcıların tek bir ziyarette azami sayıda kontak yapabilmesi açısından faydalı olduğunu düşünüyoruz. Fuarların ana ve yan sanayi birliği ile daha geniş bir şekilde olması ziyaretçilerin zenginliğini ve derinliğini de artıracaktır. Gelecek dönemlerde bu anlamda işbirliğinin derinleştirilmesinde de faydalı olacağını düşünüyoruz. 

Türkiye nin beyaz eşya üretimi için ana merkez olması vizyonu ile Türkiye de bir sektör fuarı olmasını uygun buluyoruz. Bu bağlamda HEFI fuarında yan sanayi tarafı oldukça güçlü ve olumlu katılım sağladı ve ziyaretçiler için Türkiye nin yan sanayi potansiyeli ve durumumuzu gösterebilmek için faydalı olduğunu ve davet edilen alım heyetlerinin de desteği ile firmaların geleceğe yönelik işbirlikleri kurduğunu düşünüyoruz. 

Yurtdışı misafirlerin davet edilmeleri ve burada misafir edilmeleri konusunda kamu desteklerine erişimin daha kolay ve daha az prosedür ile yapılması durumunda fuarın daha fazla ve kaliteli ziyaretçi çekilebileceğine inanıyoruz. 

BEYSAD olarak, şimdi olduğu gibi her zaman işbirliğine hazırız. Bu yılki fuarı yatırım olarak görerek gelecekte sektörün ana sanayi, yan sanayi ve kamu olarak tüm paydaşlarının ortak çalışması ile fuarın başarılı olarak sürdürülebileceğini düşünüyoruz. Emeği geçenlere teşekkür ederiz.  dedi. 

  İlgili Haberler

 

İlgili haber bulunamadı!

  İlgili Yazılar

 

İlgili yazı bulunamadı!
 

http://www.istexpo.com/midest-paris.html
SEKTÖREL
Tanıtım Grubu
Rek. ve Tic. Ltd. Şti.

  Bahçeşehir 2.Kısım Mah.(Boğazköy)
  4.Cadde,Mavi Kardelen Sitesi, A-Blok No:1/2 Daire:2
  BAHÇEŞEHİR-BAŞAKŞEHİR-İSTANBUL
  Tel:0212 607 28 22- 5 Hat
 
E-posta : subcon@sektorel.com

SUBCONTURKEY Yan Sanayi Ürünleri Gazetesi
www.sektorel.com | www.subconturkey.com | subcon@subconturkey.com
yan sanayi