SubconTurkey

Hoşgeldiniz
subconturkey.com

Favorilerime Ekle

yan sanayi

Bugün :   20 Şubat 2020, Perşembe

Temmuz 2018 Sayısı

Yıl : 15 | Sayı : s_171

     Anasayfa
     Hakkımızda
     Künye
     Arşiv
     İletişim

https://www.busworldturkey.org


https://www.kalitefuari.com/
Dergimizin sayfalarına
taranmış şekilde ulaşmak için tıklayın  


 

Haberdar olmak için
üye olunuz

İsim
E-Posta

Sektör Seçiniz


 

 

 

Eloksi, 2019 Yılında HEFI ye Tekrar Katılmayı Planlıyor

Eloksi Ankastre Mutfak ve Mob. Aks. Hırdavat Paz. San. Tic. Ltd. Şti. Satış ve Pazarlama Müdürü Armağan Çelik, HEFI de yerli ve yabancı müşteriler ve potansiyel müşteriler tarafından stantlarının ilgiyle karşılandığını söyledi. 

SUBCONTURKEY: HEFI Fuarı şirketiniz için verimli geçti mi? Yerli-yabancı ziyaretçileriniz oldu mu? Fuar beklentilerinizi karşıladı mı?

Armağan Çelik: Fuar, şirketimiz için oldukça verimli geçti. Gerek yerli, gerek yabancı müşterilerimiz ve potansiyel müşteriler tarafından standımız ilgiyle karşılandı.

SUBCONTURKEY:Türkiye, beyaz eşya yan sanayi üretiminde Avrupa birincisi olarak lanse ediliyor? Bu sebeple fuarın daha başarılı olması için neler yapılmalıdır?

Armağan Çelik: Fuarın daha da başarılı geçmesi için, öncesinde özellikle yurtdışında çeşitli mecralarda tanıtımının daha güçlü yapılması gerekirdi. Özellikle yabancı müşterilerimizin birçoğunun fuardan bizim tarafımızdan haberdar olmaları yurtdışı tanıtımın yeterince başarılı yapılmadığı izlemini bıraktı. Ayrıca, ana sanayicilerin bir kısmının katılmaması sanırız herkes için hayal kırıklığına yol açtı.

SUBCONTURKEY:Fuarın 2019 yılında da yapılması planlanıyor ve  HEFI daha sonraki yıllarda da 2 yılda bir 2021-2023-2025 gibi tekli yıllarda başarısı oranında devam edecek. Bu konu da neler söylersiniz?

Armağan Çelik: Fuarın kaç yılda bir yapılacağından ziyade, güçlü bir tanıtım ve güçlü aktörlerin katılımı ile desteklenerek yapılmasını daha çok önemsiyoruz.

SUBCONTURKEY:2019 yılında tekrar katılmayı düşünür müsünüz?

Armağan Çelik: Gerek kalite gerek yeterlilik açısından piyasada fazla rakibi olmayan bir firma olarak, iş ağımızla bir araya gelmek ve yeni müşteriler kazanmak için HEFI 2019 a katılmayı planlıyoruz.

 

  İlgili Haberler

 

İlgili haber bulunamadı!

  İlgili Yazılar

 

İlgili yazı bulunamadı!
 

http://www.istexpo.com/midest-paris.html
SEKTÖREL
Tanıtım Grubu
Rek. ve Tic. Ltd. Şti.

  Bahçeşehir 2.Kısım Mah.(Boğazköy)
  4.Cadde,Mavi Kardelen Sitesi, A-Blok No:1/2 Daire:2
  BAHÇEŞEHİR-BAŞAKŞEHİR-İSTANBUL
  Tel:0212 607 28 22- 5 Hat
 
E-posta : subcon@sektorel.com

SUBCONTURKEY Yan Sanayi Ürünleri Gazetesi
www.sektorel.com | www.subconturkey.com | subcon@subconturkey.com
yan sanayi