SubconTurkey

Hoşgeldiniz
subconturkey.com

Favorilerime Ekle

yan sanayi

Bugün :   29 Mayıs 2020, Cuma

Temmuz 2018 Sayısı

Yıl : 15 | Sayı : s_171

     Anasayfa
     Hakkımızda
     Künye
     Arşiv
     İletişim

http://www.subconturkey.com.tr
Dergimizin sayfalarına
taranmış şekilde ulaşmak için tıklayın  


 

Haberdar olmak için
üye olunuz

İsim
E-Posta

Sektör Seçiniz


 

 

 

Gürmetal, HEFI de 5 Farklı Ülkeden 15 Yeni Firma İle Tanışma Fırsatı Buldu

1977 yılında kurulan, tecrübeli ve aynı zamanda genç bir kadroya sahip olan, metal kaplama sektöründe Türkiye ve dünyanın en prestijli isimlerine sorunsuz ve kaliteli ürün teslim eden Gürmetal, HEFI fuarına katılarak beyaz eşya sektörü ile bir araya geldi. Gürmetal Satın Alma ve Tedarik Zinciri Yöneticisi Ozan Koçyiğit, Gürmetal olarak HEFI fuarının verimli geçtiğini ve yurtdışı anlamında 5 farklı ülkeden 15 yeni firma yetkilisiyle tanışma fırsatı yakaladıklarını söyledi. 

SUBCONTURKEY: HEFI Fuarı şirketiniz için verimli geçti mi? Yerli – yabancı ziyaretçileriniz oldu mu? 

Ozan Koçyiğit: Şirketimiz adına verimli geçtiğini düşünüyorum. Yurtdışı anlamında 5 farklı ülkeden 15 yeni firma yetkilisiyle tanışma fırsatı yakaladık. Ayrıca yurtiçi pazarında çalıştığımız firmalar ile yeni ürünler ve yeni projeler hakkında fikir alışverişi yapma imkanı bulduk.

SUBCONTURKEY:Fuar beklentilerinizi karşıladı mı? 

Ozan Koçyiğit: İlk yıl olmasına rağmen beklentilerimizin üzerinde geçti. Bir sonraki HEFI nin bundan daha canlı ve potansiyeli yüksek geçeceğine eminim.

SUBCONTURKEY:Organizasyon firmasının eksikleri nelerdir? Türkiye, beyaz eşya yan sanayi üretiminde Avrupa birincisi olarak lanse ediliyor? Bu sebeple fuarın daha başarılı olması için neler yapılmalıdır? 

Ozan Koçyiğit: Fuarın kalabalık olmaması bizi aldatmamalı. Hedef ziyaretçinin katıldığı ve sonuç odaklı görüşmelerin yapıldığı bir organizasyon olduğunu gözlemledik. Bir sonraki HEFI de ziyaretçi profili olarak Avrupa pazarından da misafirlerin davet edilmesi ve gelmeleri için uygun ortam hazırlanması gerektiğini düşünüyorum. 

SUBCONTURKEY:Fuarın 2019 yılında da yapılması planlanıyor ve  HEFI daha sonraki yıllarda da 2 yılda bir 2021-2023-2025 gibi tekli yıllarda başarısı oranında devam edecek. Bu konu da neler söylersiniz?

Ozan Koçyiğit: İki senede bir olması daha verimli geçeceğini gösteriyor. Bu şartlarda iki sene sonraki fuara Gürmetal olarak katılmayı düşünüyoruz.  

 

  İlgili Haberler

 

İlgili haber bulunamadı!

  İlgili Yazılar

 

İlgili yazı bulunamadı!
 

http://www.subconturkey.com.tr
SEKTÖREL
Tanıtım Grubu
Rek. ve Tic. Ltd. Şti.

  Bahçeşehir 2.Kısım Mah.(Boğazköy)
  4.Cadde,Mavi Kardelen Sitesi, A-Blok No:1/2 Daire:2
  BAHÇEŞEHİR-BAŞAKŞEHİR-İSTANBUL
  Tel:0212 607 28 22- 5 Hat
 
E-posta : subcon@sektorel.com

SUBCONTURKEY Yan Sanayi Ürünleri Gazetesi
www.sektorel.com | www.subconturkey.com | subcon@subconturkey.com
yan sanayi