SubconTurkey

Hoşgeldiniz
subconturkey.com

Favorilerime Ekle

yan sanayi

Bugün :   29 Mayıs 2020, Cuma

Temmuz 2018 Sayısı

Yıl : 15 | Sayı : s_171

     Anasayfa
     Hakkımızda
     Künye
     Arşiv
     İletişim

http://www.subconturkey.com.tr
Dergimizin sayfalarına
taranmış şekilde ulaşmak için tıklayın  


 

Haberdar olmak için
üye olunuz

İsim
E-Posta

Sektör Seçiniz


 

 

 

Metal Expo Eurasia Istanbul Demir, Çelik, Metal Ürünleri ve Üretim Teknolojileri Fuarı

12-15 Eylül 2018
İstanbul Fuar Merkezi

METAL EXPO İSTANBUL, demir çelik sektöründe yıllardır yokluğu hissedilen ve dört gözle beklenen bir fuar olacak. Bir ilk organizasyon olmasına rağmen bu konuda oldukça agresif bir tanıtım kampanyası başlatan SKY Fuarcılık; Avrupa nın önemli demir çelik fuarı olan, İtalya nın Milano şehrinde düzenlenen, MADE IN STEEL fuarının düzenleyici kuruluşu Sider Web ile de işbirliği içerisinde. Türk Demir Çelik sektörü bu fuarla birlikte küresel rekabette yerini alacak.

METAL EXPO EURASIA-İSTANBUL, demir çelik sektörüne hizmet ve ürün veren kurum ve kuruluşları sektörle bir araya getirerek, etkin B2B görüşmeleriyle sürdürülebilir, karlı iş birliktelikleri oluşturabilmelerini sağlamayı hedeflerken, demir çelik endüstrisi ve makine imalat sanayinin, dünya pazarlarına entegrasyonuna ivme kazandırmak; imalat kapasitesini maksimize edecek yol haritaları belirlemek ve böylelikle istihdam talebine yanıt verecek politikaları desteklemek gibi önemli amaçlara hizmet edecek büyük bir platform özelliği taşıyor.

Organizasyon sadece fuar ile de sınırlı kalmayacak. METAL EXPO, üç gün boyunca sektörün önemli isimlerinin konuşmacı olarak yer alacağı konferanslara da ev sahipliği yapacak. Konferanslar; Kalıp ve Isıl İşlem, Otomotiv ve Yassı Mamul, Makine ve Yüzey İşleme, Vasıflı Çelik ve Uzun Mamul ile Paslanmaz Çelik başlıkları altında toplam 5 ana segmentten oluşuyor.

Her bölümde, 5 önemli konuşmacının mikrofon alacağı konferansın içeriğindeki konuşmacıların ismi ve alt başlıkları ileriki zamanlarda kesinleşecek. Etkinliğin yurtdışından da oldukça yüksek sayıda ilgili  tarafından ziyaret etmesi bekleniyor.

170 katılımcı kuruluş, 35.000 ziyaretçi

Sektörün trendsetter ı

METAL EXPO EURASIA-İSTANBUL, önümüzdeki yılın son çeyreğinde (12 -15 Eylül 2018) gerçekleşecek olmasına rağmen, organizatör kuruluş SKY Fuarcılık tarafından büyük bir titizlikle yürütülen pazarlama ve tanıtım çalışmalarıyla destekleniyor. Yetkili isimlerden aldığımız bilgiler, 2017 bitmeden tüm demir çelik sektörünün METAL EXPO adını adeta ezberleyeceği yönünde. Bu anlamda son beş yılda gerçekleştirilen MADE IN STEEL (İtalya), TUBE AND WIRE (Almanya); STAINLESS STEEL WORLD CONFERENCE & EXHITION (Hollanda) gibi dünyanın saygın demir çelik organizasyonlarını yakın takibe alan SKY Fuarcılık, METAL EXPO yu bir  trendsetter  organizasyon algısıyla sektöre sunacağının sinyallerini de vermiş oldu. 

İstanbul Fuar Merkezi nde 9. ve 10. Salonlarda gerçekleştirilecek etkinliğin 35.000 vasıflı ziyaretçiye ev sahipliği yapması hedeflenirken özellikle Türki Cumhuriyetleri, Ukrayna, Rusya, İtalya, Hindistan, Birleşik Arap Emirlikleri gibi ülkelerden gelen katılımcı ve ziyaretçinin de ilgi odağı olacak.
Konuyla ilgili ayrıntılı bilgi sahibi olmak isteyenler, organizasyonun web sitesi  www.metalexpo.com.tr den daha fazla bilgiye ulaşabilirler.


 

  İlgili Haberler

 

İlgili haber bulunamadı!

  İlgili Yazılar

 

İlgili yazı bulunamadı!
 

http://www.subconturkey.com.tr
SEKTÖREL
Tanıtım Grubu
Rek. ve Tic. Ltd. Şti.

  Bahçeşehir 2.Kısım Mah.(Boğazköy)
  4.Cadde,Mavi Kardelen Sitesi, A-Blok No:1/2 Daire:2
  BAHÇEŞEHİR-BAŞAKŞEHİR-İSTANBUL
  Tel:0212 607 28 22- 5 Hat
 
E-posta : subcon@sektorel.com

SUBCONTURKEY Yan Sanayi Ürünleri Gazetesi
www.sektorel.com | www.subconturkey.com | subcon@subconturkey.com
yan sanayi