SubconTurkey

Hoşgeldiniz
subconturkey.com

Favorilerime Ekle

yan sanayi

Bugün :   20 Şubat 2020, Perşembe

Temmuz 2018 Sayısı

Yıl : 15 | Sayı : s_171

     Anasayfa
     Hakkımızda
     Künye
     Arşiv
     İletişim

https://www.busworldturkey.org


https://www.kalitefuari.com/
Dergimizin sayfalarına
taranmış şekilde ulaşmak için tıklayın  


 

Haberdar olmak için
üye olunuz

İsim
E-Posta

Sektör Seçiniz


 

 

 

OKIDA, Yenilikçi Ürünleriyle HEFI de İlgi Çekti

20-23 Haziran tarihlerinde beyaz eşya ana ve yan sanayi sektörünü buluşturan HEFI de yenilikçi ürünleriyle yer alan OKIDA, yabancı ziyaretçi anlamında fuardan kısmen memnun kaldı. OKIDA İhracat Müdürü Rasim Göktepe ve Ar-Ge Müdürü Barış Çarkacı yı stantlarında ziyaret ettik. OKIDA hakkında Barış Çarkacı dan bilgiler aldık. Rasim Göktepe ise fuarın genel değerlendirmesini yaptı. 

SUBCONTURKEY: OKIDA hakkında kısaca bilgi verir misiniz?

Barış Çarkacı: OKIDA olarak hedefimiz müşterilerimize çözüm ortağı olabilmektir. Fırın, davlumbaz, ocak, buzdolabı ve ev aletleri konusunda müşterilerimizin her türlü elektronik devre ihtiyaçlarını çözmekteyiz. Elektronik devre tasarımı ve üretimi konusunda hizmet veriyoruz. Sürekli yeni ürünler tasarlayan bir firma olarak yenilikçi ürünlerimiz ile sektörde ön plandayız. Bluetooth lu ürünlerimiz ve Android aplikasyonumuz ile ev cihazının mobil cihazdan kontrolüne imkan sağlıyoruz. Internet erişimli ürünlerimize kamera entegre ederek örneğin fırındaki yemeğin durumunu kullanıcının uzaktan görmesini sağlayacağız. Kullanıcılar yeni tasarladığımız ürünlerle davlumbaz ve fırınlara uzaktan kolaylıkla bağlanıp mobil cihazlarından kontrol edebilecekler. 

Ayrıca buzdolabı ve derin dondurucu kontrol devreleri üretiyoruz. Oluşturmaya çalıştığımız akıllı kontrol sistemini buzdolabına da uygulayacağız. Yıllardan beri dokunmatik devrelerde tecrübemiz var ve bütün ürünlerimizi Avrupa standartlarında üretiyoruz. Enerji tasarrufu uygulaması kapsamında düşük enerji kullanımı için uygun komponentler seçiyoruz. Bu konuda da ürünlerimiz farklılık yaratmaktadır. 

SUBCONTURKEY:Fuar hakkındaki görüşlerinizi öğrenebilir miyiz? 

Rasim Göktepe: Biz kendi adımıza Latin Amerika da dahil bütün müşterilerimizi davet ettik ve Avrupa müşterilerimiz gelemese de diğer bölge müşterilerimiz fuara gelmeye çalıştı. Ana sanayinin yeteri kadar destek vermediğini görünce biraz demoralize olsak da ziyaretçi anlamında fuardan beklentilerimizi kısmen karşıladık. Fuar tarihi önümüzdeki sene için daha iyi ayarlanırsa daha da başarılı olacağını düşünüyorum. B2B görüşmeleri iyi organize edilirse daha iyi olur görüşündeyim. Orta Doğu dan gelen ziyaretçilerimiz iyiydi ama Avrupa dan gelen ziyaretçi çok azdı. Yurtdışından gelecek ziyaretçiler bu anlamda önemli. Bu fuardan beklentimiz açıkçası yüksekti. Önümüzdeki senelerde özellikle Avrupa dan ziyaretçi çekme konusuna da ağırlık verilmeli. Gelecek yıl da katılmayı düşünebiliriz. 

 

  İlgili Haberler

 

İlgili haber bulunamadı!

  İlgili Yazılar

 

İlgili yazı bulunamadı!
 

http://www.istexpo.com/midest-paris.html
SEKTÖREL
Tanıtım Grubu
Rek. ve Tic. Ltd. Şti.

  Bahçeşehir 2.Kısım Mah.(Boğazköy)
  4.Cadde,Mavi Kardelen Sitesi, A-Blok No:1/2 Daire:2
  BAHÇEŞEHİR-BAŞAKŞEHİR-İSTANBUL
  Tel:0212 607 28 22- 5 Hat
 
E-posta : subcon@sektorel.com

SUBCONTURKEY Yan Sanayi Ürünleri Gazetesi
www.sektorel.com | www.subconturkey.com | subcon@subconturkey.com
yan sanayi