SubconTurkey

Hoşgeldiniz
subconturkey.com

Favorilerime Ekle

yan sanayi

Bugün :   20 Şubat 2020, Perşembe

Temmuz 2018 Sayısı

Yıl : 15 | Sayı : s_171

     Anasayfa
     Hakkımızda
     Künye
     Arşiv
     İletişim

https://www.busworldturkey.org


https://www.kalitefuari.com/




Dergimizin sayfalarına
taranmış şekilde ulaşmak için tıklayın  


 

Haberdar olmak için
üye olunuz

İsim
E-Posta

Sektör Seçiniz


 

 

























 

Önemli Konuşmacıların Katılacağı Kongre: Berlin IFA+ Summit 2018

Trend belirleyen firmalar teknoloji öncüleriyle, vizyonerler ise bilim insanlarıyla buluşuyor. Sloganı PLUG-INspiration 2024 olan IFA+ Summit 2018, 2-3 Eylül 2018 tarihlerinde, gelecek yılların trendleri için bir görüş alışverişi platformu oluşturacak. Önemli konuşmacılardan bazıları belirlendi: eski dünya satranç şampiyonu Garry Kasparov, havacılık teknisyeni Uma Subramanian ve robotik uzmanı Jens Lambrecht.
 
Etkinlik, gelecekteki zorluklar göz önüne alınarak farklı temalardan oluşan dört kümeye ayrılmış: Intelligence (Zeka) 2024, Society (Toplum) 2024, Interaction (Etkileşim) 2024 ve Experience (Deneyim) 2024. Dijital çağın liderleri; IFA+ Summit 2018 de büyük etkiler, derin çalıştaylar ve konuklarla görüşmelerin yapılacağı alanların yanı sıra her katılımcının dünya çapında çevre edinmesi için fırsat yaratacaklardır. 
 
Belirlenen ilk konuşmacılardan eski dünya satranç şampiyonu ve IBM satranç bilgisayarı Deep Blue ile karşılaşmalarıyla ünlü Garry Kasparov, IFA+ Summit konuklarıyla Yapay Zeka nın zorlukları ve fırsatlarıyla ilgili değerlendirmelerini paylaşacak. Uçak firması Voom un CEO su Uma Subramanian,  talep üzerine  helikopterli kentsel devinimin yeni olanakları hakkında konuşacak. Berlin merkezli yeni şirket GESTALT Robotics in kurucusu ve Berlin Teknik Üniversitesi nde Elektrik Mühendisliği ve Bilgisayar Bilimi alanında Doçent olarak görev yapan Jens Lambrecht, robotların insanlaştırılmasıyla ilgili konuşacak. Zirveye katılanlar, daha pek çok lider teknoloji uzmanını dinleme fırsatı bulacaklar. Bilet fiyatları hakkında detaylı bilgi linkte alınabilir.
https://www.ifaplussummit.com/Tickets/
 
IFA+ Summit ziyaretçileri IFA ya VIP olarak katılabilirler: Fuar süresince her gün hızlı şerit kullanarak fuara katılmanın yanı sıra (Tegel Havalimanı veya tren istasyonundan (Haupfbahnhof) IFA ya)servis aracı kullanabilirler, Trade Visitor Breakfast ta dinlenebilirler, IFA Trade Visitor Lounge da toplantılarını planlayabilirler ve IFA Global Markets ticaret platformunu ziyaret edebilirler. Katılımcılar ALL YOU CAN MEET goes IFA ya da davetlidir.
  
IFA+ Summit, 2-3 Eylül 2018 tarihlerinde GRAND THEATER ın Hall (Salon) 26b de bulunan IFA fuar alanlarında yer alacaktır.

2014 yılından itibaren IFA+ Summit, tüketici ve ev elektroniği alanında dünyanın en büyük fuarı olan ve Gfu ve Messe Berlin tarafından düzenlenen IFA nın  düşünce havuzu olarak kabul edilmektedir. 2017 yılında fuara 32 ülkeden 500 üzerinde katılımcı ve 50 konuşmacı kayıt yaptırmıştır. İki gün sürecek olan IFA+ Summit, IFA NEXT Innovation Forum un bir parçasıdır: www.ifaplussummit.com

 

  İlgili Haberler

 

İlgili haber bulunamadı!

  İlgili Yazılar

 

İlgili yazı bulunamadı!
 

http://www.istexpo.com/midest-paris.html




















































SEKTÖREL
Tanıtım Grubu
Rek. ve Tic. Ltd. Şti.

  Bahçeşehir 2.Kısım Mah.(Boğazköy)
  4.Cadde,Mavi Kardelen Sitesi, A-Blok No:1/2 Daire:2
  BAHÇEŞEHİR-BAŞAKŞEHİR-İSTANBUL
  Tel:0212 607 28 22- 5 Hat
 
E-posta : subcon@sektorel.com

SUBCONTURKEY Yan Sanayi Ürünleri Gazetesi
www.sektorel.com | www.subconturkey.com | subcon@subconturkey.com
yan sanayi