SubconTurkey

Hoşgeldiniz
subconturkey.com

Favorilerime Ekle

yan sanayi

Bugün :   29 Mayıs 2020, Cuma

Temmuz 2018 Sayısı

Yıl : 15 | Sayı : s_171

     Anasayfa
     Hakkımızda
     Künye
     Arşiv
     İletişim

http://www.subconturkey.com.tr
Dergimizin sayfalarına
taranmış şekilde ulaşmak için tıklayın  


 

Haberdar olmak için
üye olunuz

İsim
E-Posta

Sektör Seçiniz


 

 

 

Reka A.Ş., HEFI 2018 de Boy Gösterdi

Kablo gruplama alanında özellikle beyaz eşya, ısıtma-soğutma, dijital ve ticari buzdolabı sektörlerine tedarikçi olarak faaliyet gösteren Reka A.Ş., kuruluşundan bu yana geçen kısa sürede beyaz eşya yan sanayisinde tercih edilir bir firma oldu. HEFI Fuarının katılımcı firmaları arasında yer alan Reka A.Ş. Genel Müdürü İrem Günercan, sorularımızı yanıtladı.

SUBCONTURKEY: HEFİ Fuarı şirketiniz için verimli geçti mi?
 
İrem Günercan: Kendi alanımızda verimli geçtiği söylenebilir. Ulaşabileceğimiz bazı potansiyel müşterilerimize ve yeni tedarikçi adaylarının bir kısmına ulaştık. Yerli ziyaretçilerimiz oldu ancak yabancı ziyaretçiler beklediğimiz seviyede değildi. İkili (B2B) görüşmelerde organizasyon zayıftı.

SUBCONTURKEY:Fuar beklentilerinizi karşıladı mı?

İrem Günercan: Ana sanayilerimizin biraz daha fazla ilgi göstermesi gerektiğini ve bu sayede orada olacak yan sanayiler ve ziyaretçilerin artacağını düşünüyoruz.

SUBCONTURKEY:Organizasyon firmasının eksikleri nelerdir?

İrem Günercan: Daha fazla firmaya ulaşılabilir. Reklam yapma konusunda biraz daha fazla çalışmalar yapılabilir. Bu sayede yurt dışı firmaların katılımlarını artırabilirler. 

SUBCONTURKEY:Türkiye, beyaz eşya yan sanayi üretiminde Avrupa birincisi olarak lanse ediliyor? Bu sebeple fuarın daha başarılı olması için neler yapılmalıdır? 

İrem Günercan: Avrupa da üretim yapan birçok ana sanayinin fuarda standının olması sağlanabilir. Bu sayede yan sanayilerin kendilerini tanıtıp onlarla kontak kurarak ihracat yapma olanağı artar. Ancak bu fuarda Avrupa dan katılımın zayıf olduğu tarafımızdan gözlemlendi.

SUBCONTURKEY: Fuarın 2019 yılında da yapılması planlanıyor ve daha sonraki yıllarda da 2 yılda bir 2021-2023-2025 gibi tekli yıllarda başarısı oranında devam edecek. Bu konu da neler söylersiniz?

İrem Günercan: İlk yılının olması nedeniyle bazı eksikliklerin olduğu ve bunların bir sonraki yıllarda giderileceğinden şüphemiz yok. Bu nedenle devamlarının olmasında büyük faydalar olacağını düşünüyoruz

 

  İlgili Haberler

 

İlgili haber bulunamadı!

  İlgili Yazılar

 

İlgili yazı bulunamadı!
 

http://www.subconturkey.com.tr
SEKTÖREL
Tanıtım Grubu
Rek. ve Tic. Ltd. Şti.

  Bahçeşehir 2.Kısım Mah.(Boğazköy)
  4.Cadde,Mavi Kardelen Sitesi, A-Blok No:1/2 Daire:2
  BAHÇEŞEHİR-BAŞAKŞEHİR-İSTANBUL
  Tel:0212 607 28 22- 5 Hat
 
E-posta : subcon@sektorel.com

SUBCONTURKEY Yan Sanayi Ürünleri Gazetesi
www.sektorel.com | www.subconturkey.com | subcon@subconturkey.com
yan sanayi