SubconTurkey

Hoşgeldiniz
subconturkey.com

Favorilerime Ekle

yan sanayi

Bugün :   29 Mayıs 2020, Cuma

Temmuz 2018 Sayısı

Yıl : 15 | Sayı : s_171

     Anasayfa
     Hakkımızda
     Künye
     Arşiv
     İletişim

http://www.subconturkey.com.tr
Dergimizin sayfalarına
taranmış şekilde ulaşmak için tıklayın  


 

Haberdar olmak için
üye olunuz

İsim
E-Posta

Sektör Seçiniz


 

 

 

Seçil Kauçuk, HEFI de Yeni Yabancı Müşterilerle Bir Araya Geldi

Seçil Kauçuk A.Ş. İş Geliştirme Müdürü Ferhat Çelik ile HEFI fuarında görüştük. Ferhat Çelik, Seçil Kauçuk hakkında bilgiler verdi ve fuarın değerlendirmesini yaptı. 

SUBCONTURKEY: Seçil Kauçuk hakkında bilgi verir misiniz?

Ferhat Çelik:  35 yıldır Seçil Kauçuk olarak; kaliteye, başarıya ve yeniliğe verdiğimiz önem ile Türkiye ve Belarus da kurulu bulunan üretim tesislerimizle uluslararası bir firma konumundayız. Güçlü Mühendislik ve tasarım kabiliyetleri ile problemlere çözüm üreten firma konumundadır.

 Yaklaşık 70.000 metrekare üretim tesisimizle beyazeşya, otomotiv, inşaat, altyapı sektörleri başta olmak üzere 12 farklı ülkede şubesi ve distribitörlükleri bulunan ulusal ve uluslararası geçerlilikte kalite belgelerimizle sürdürülebilir kalite ve standartları sağlamaktayız. Aynı zamanda sektörün en gelişmiş Ar-Ge laboratuvarlarından birine sahip olan Seçil Kauçuk Ar-Ge si 2017 yılında Ar-Ge Merkezi olmuştur. Böylelikle müşteri spesifikasyonlarına karşılık ilgili testlerin çoğunluğu Ar-Ge merkezimizde yapılabilmektedir.

Bugün itibariyle 50 den fazla ülkeye ihracat yapan ve ihracatını her geçen sürede güçlendiren; gelişime ve gelişmeye odaklanarak kalite yolculuğuna devam etmekteyiz. Seçil Kauçuk, bu kapsamda Ford Q1 belgesi, IATF 16949, ISO 9001, ISO 27001, ISO 14001 ve çeşitli ürün belgelerine sahiptir. Ayrıca ekip çalışmalarına önem veren Seçil Kauçuk, yaptığı kaizen çalışmaları ile Kalder den üst üste 2 yıl (2015 ve 2016 yılı) Türkiye kaizen ödüllerini almıştır.

SUBCONTURKEY: Fuar hakkındaki görüşlerinizi öğrenebilir miyiz?

Ferhat Çelik: HEFI Fuarı ilk kez düzenlendi. Fuarda, ana sanayiler ile yan sanayiler bir araya geliyor. Fuarın ilk kez düzenlenmesine rağmen pozitif bir etki yaratacağı düşüncesindeyim. Bundan sonraki senelerde eminim çok daha verimli geçecektir. Uluslararası firmalarla bağlantı kurmak adına Seçil Kauçuk u tanıtma fırsatımız oldu.  Fuardan genel anlamda memnun kaldık ve fuara daha çok destek verilerek devam etmesi gerektiğini düşünüyorum. Fuar organizasyonunda görev alan tüm arkadaşlara ayrıca teşekkür ediyorum.
 

  İlgili Haberler

 

İlgili haber bulunamadı!

  İlgili Yazılar

 

İlgili yazı bulunamadı!
 

http://www.subconturkey.com.tr
SEKTÖREL
Tanıtım Grubu
Rek. ve Tic. Ltd. Şti.

  Bahçeşehir 2.Kısım Mah.(Boğazköy)
  4.Cadde,Mavi Kardelen Sitesi, A-Blok No:1/2 Daire:2
  BAHÇEŞEHİR-BAŞAKŞEHİR-İSTANBUL
  Tel:0212 607 28 22- 5 Hat
 
E-posta : subcon@sektorel.com

SUBCONTURKEY Yan Sanayi Ürünleri Gazetesi
www.sektorel.com | www.subconturkey.com | subcon@subconturkey.com
yan sanayi