SubconTurkey

Hoşgeldiniz
subconturkey.com

Favorilerime Ekle

yan sanayi

Bugün :   20 Şubat 2020, Perşembe

Temmuz 2018 Sayısı

Yıl : 15 | Sayı : s_171

     Anasayfa
     Hakkımızda
     Künye
     Arşiv
     İletişim

https://www.busworldturkey.org


https://www.kalitefuari.com/
Dergimizin sayfalarına
taranmış şekilde ulaşmak için tıklayın  


 

Haberdar olmak için
üye olunuz

İsim
E-Posta

Sektör Seçiniz


 

 

 

Spek Elektronik İçin HEFI Oldukça Verimli Geçti

Elektronik tasarım, yazılım ve üretim firması olan Spek Elektronik, HEFI 2018-İstanbul Ev Elektroniği, Beyaz Eşya Ana ve Yan Sanayi fuarına katıldı. Spek Elektronik ortakları Serkan Çelik ve Mehmet Pekmezci ile fuarın son günü stantlarında görüşme imkanı bulduk. Serkan Çelik ve Mehmet Pekmezci fuarın kendileri için oldukça verimli geçtiğinin altını çizdiler. 

Mehmet Pekmezci den Spek Elektronik, hakkında kısaca bilgiler aldık:  Spek Elektronik, Manisa da 4000 bin metrekare kapalı alanda 20 si mühendis olmak üzere toplamda 80 kişinin çalıştığı bir firmadır. Spek, elektronik kart tasarımı ve üretimi yapmaktadır. Beyaz eşya sektörüne, fırın/ankastre fırın, buzdolabı, ısıtıcılar gibi bazı küçük ev aletleri için üretim yapmaktayız. Bloetoot lu ve wi-fi lı çözümlerimiz var. Android uygulamasını da kendi bünyemizde yapıyoruz. Müşterilerimize komple paket hizmet veriyoruz. Tasarım hızımız oldukça iyidir. Sadece standart ürünler değil, müşterilerimizin isteğine göre özel ürünler de yapabiliyoruz. Komple yazılım, tasarım, donanım ve üretimleri bünyemizde yapıyoruz. Ciromuzun %20 sini ihracattan sağlıyoruz. 

HEFI nin kendileri için oldukça verimli geçtiğini belirten Serkan Çelik ise fuar hakkındaki görüşlerini şöyle aktardı: HEFI nin ilk kez düzenlenmesinden kaynaklı bazı soru işaretlerimiz vardı. HEFI ilk kez düzenlenmesine rağmen bizim açımızdan çok verimli geçti. Ne istediğini bilen ziyaretçilerin geldiği bir fuar oldu. Güzel ve değerli görüşmeler yaptık. Fuar bizim için oldukça verimli geçti. Beklediğimizin üzerinde bir ilgi oldu. 

 

  İlgili Haberler

 

İlgili haber bulunamadı!

  İlgili Yazılar

 

İlgili yazı bulunamadı!
 

http://www.istexpo.com/midest-paris.html
SEKTÖREL
Tanıtım Grubu
Rek. ve Tic. Ltd. Şti.

  Bahçeşehir 2.Kısım Mah.(Boğazköy)
  4.Cadde,Mavi Kardelen Sitesi, A-Blok No:1/2 Daire:2
  BAHÇEŞEHİR-BAŞAKŞEHİR-İSTANBUL
  Tel:0212 607 28 22- 5 Hat
 
E-posta : subcon@sektorel.com

SUBCONTURKEY Yan Sanayi Ürünleri Gazetesi
www.sektorel.com | www.subconturkey.com | subcon@subconturkey.com
yan sanayi