SubconTurkey

Hoşgeldiniz
subconturkey.com

Favorilerime Ekle

yan sanayi

Bugün :   18 Nisan 2021, Pazar

Haziran 2019 Sayısı

Yıl : 16 | Sayı : S_182

     Anasayfa
     Hakkımızda
     Künye
     Arşiv
     İletişim

http://www.subconturkey.com.tr
Dergimizin sayfalarına
taranmış şekilde ulaşmak için tıklayın  


 

Haberdar olmak için
üye olunuz

İsim
E-Posta

Sektör Seçiniz


 

 

 

CPV Endüstriyel Yazılım Çözümleriyle Otomotiv Sektörünün Hizmetinde

CPV (Consulting Products Visions) 2000 yılında kurulmuş olup, Endüstriyel Bilgi Teknolojileri ve Danışmanlık alanında faaliyetleriyle bilişim sektöründe müşterilerine Bilgisayar Destekli Tasarım, Mühendislik Proje Uygulamaları ve Otomasyon alanlarında geniş kapsamlı çözümler sunmaktadır.
Ürün geliştirme ve üretimde verimliliklerini ve böylelikle rekabet güçlerini arttırmak isteyen otomotiv sektörü şirketlerinin gündeminde olan PLM (Product Lifecycle Management) Projelerini yurtdışı partnerleri ile birlikte başarıyla sürdürmektedir.
Enformasyon teknolojileri sektöründe daima aranan, güvenilen ve bilinen firmalardan biri olmak vizyonuyla yola çıkmış olan CPV, tecrübe ve yeteneğiyle müşterilerinin rekabet alanlarında sürekliliğini, sürdürebilirliğini ve memnuniyetini arttırarak Endüstri 4.0 çağında yoluna devam etmektedir. 
CPV, Almanya nın seçkin yazılım firmalarından olan ZUKEN E3 GmbH, CENIT, CADENAS ve DOCWARE in Türkiye deki Partneri olup Pazarlamanın yanı sıra Kullanıcı Eğitimi ve Destek Hizmetlerini de vermektedir.
ZUKEN firmasına ait  E3 series ve CADSTAR yazılımları Türkiye de geniş bir pazara hitap etmektedir.
 
E3 series: Elektrik, şematik, otomasyon, pano, kablo/harness, kablaj tahtası, hidrolik ve pnömatik projelerini oluşturmak ve hızlı bir şekilde proje dökümanlarını üretmek için kullanılan modüler yapıda bir mühendislik yazılımıdır. Kullanıcıyı, tasarımdan üretime kadar tüm mühendislik projeleri süresince destekler. Program tamamen Windows tabanlı olduğu için öğrenilmesi ve kullanımı da oldukça kolaydır.
 
 
Resim 1:  E3 SERİES Elektrik Proje Çizim Programı ve Modüler Yapısı
 
CADSTAR: Zuken in sezgisel iş akışı ile tasarımcılara, tasarım iş akışı boyunca yol gösteren güçlü PCB tasarım çözümüdür. Fiyatı, ölçülebilir tasarım ortamı ile güçlendirilmiş performansı sayesinde küçük ve orta ölçekli EDA geliştirme takımlarındaki mühendislere komple esneklik getirir.
cenit
PLM Uygulama sektöründe Dünya çapında referanslara sahip olup sınıflarının en iyi çözümleriyle Endüstri 4.0 çağında üretim yapan firmaların vazgeçilmezi olmaktadır. Üretime odaklanmış birçok firma, üretim süreçlerine, planlama ve kontrol konusunda SAP ERP ye olan güvenlerini ortaya koymuş durumda. SAP tümleşik PLM özellikleri sayesinde bu firmalar, daha sıkı imalat ve gelişim süreci entegrasyonunun faydalarının tadını çıkarıyorlar. İlave bir PDM sistemi uygulamasına gerek kalmadan, ürün veri yönetiminin birçok tipik özelliğine SAP ta ulaşmak mümkün. SAP çözümünün temel avantajı, bütün süreçlerin tek bir sistemde muntazam entegrasyonudur.
 
Resim 2: Dijital Mühendislik
CADENAS firmasına ait PARTsolutions (Parça Yönetimi) ve eCATALOGsolutions (Elektronik Parça  Kataloğu) yazılımları dünyaca tanınan, alanında lider yazılımlardır.
 
PARTsolutions : ISO, DIN, ANSI, NAS gibi Dünya çapındaki bütün sivil ve askeri standartlardaki parçaları barındıran, bunun yanında çeşitli firmaların milyonlarca parçasına erişebileceğiniz, satın alma ve mühendislik arasında kesintisiz bir bağ kurup, akıllı parça yönetim fonksiyonları ile  gereksiz yeni parça yaratmamak da dahil olmak üzere optimize edilmiş birlikte çalışma imkanı sunan, gelişmiş arama fonksiyonaları içeren bir yazılım çözümüdür. Bütün lider CAD yazılımlarına arayüzü bulunmaktadır.
 
eCATALOGsolutions: Yerli ve milli mühendislik verileriyle çoklu CAD çözümleri sağlayan, doğru ürünü, doğru kişiye, doğru zamanda ve doğru yerde sunan, firma bileşenlerinin mimarlara, mühendislere ve plancılara arttırılmış gerçeklik veya sanal gerçeklik desteği ile dünya çapında pazarlanmasını sağlayan bir yazılım çözümüdür.
 
DOCware firmasına ait PARTS PUBLISHER, Yedek Parça Katalog Sistemleri arasında geliştirmiş olduğu SAP ERP Sistemiyle de harmonize çalışabilen Servis Noktalarının gereksinimlerine de hitap eden bir çözümdür. Yedek parça tedarik sürecini kısaltıp, hataları önleyerek, online tedarik portalı oluşturmanızı, detaylı parça bilgilerini ve dökümanlarını yayınlamanızı sağlar.

 

  İlgili Haberler

 

İlgili haber bulunamadı!

  İlgili Yazılar

 

İlgili yazı bulunamadı!
 

http://www.subconturkey.com.tr
SEKTÖREL
Tanıtım Grubu
Rek. ve Tic. Ltd. Şti.

  Bahçeşehir 2.Kısım Mah.(Boğazköy)
  4.Cadde,Mavi Kardelen Sitesi, A-Blok No:1/2 Daire:2
  BAHÇEŞEHİR-BAŞAKŞEHİR-İSTANBUL
  Tel:0212 607 28 22- 5 Hat
 
E-posta : subcon@sektorel.com

SUBCONTURKEY Yan Sanayi Ürünleri Gazetesi
www.sektorel.com | www.subconturkey.com | subcon@subconturkey.com
yan sanayi