SubconTurkey

Hoşgeldiniz
subconturkey.com

Favorilerime Ekle

yan sanayi

Bugün :   18 Nisan 2021, Pazar

Haziran 2019 Sayısı

Yıl : 16 | Sayı : S_182

     Anasayfa
     Hakkımızda
     Künye
     Arşiv
     İletişim

http://www.subconturkey.com.tr
Dergimizin sayfalarına
taranmış şekilde ulaşmak için tıklayın  


 

Haberdar olmak için
üye olunuz

İsim
E-Posta

Sektör Seçiniz


 

 

 
 

 


SEKTÖREL TANITIM GRUBU; 1992 yılından 2000 yılına kadar ilk önce Milliyet Gazetesinde daha sonra Hürriyet ve Sabah Gazetelerinde SEKTÖREL başlıklı sayfalar yapmış ve yayımlamıştır.
2000 yılından itibaren de başarı ile yürüttüğü Türkiye'nin ilk online fuarı olan, uluslararası iş birlikteliklerini oturtmuş www.sektorel.com "Online Fuar & Rehber" projesini yayına vermiş ve hala yayımlanmaya devam eden Türkiye'nin ilk ve en büyük sektörel rehberidir.
2003 yılı Ekim’inden itibaren de Türkiye'nin beğenilerek "okunan yayını"
"SUBCONTURKEY Yan Sanayi Ürünleri Gazetesi"ni aylık olarak yayımlamaktadır.

SUBCONTURKEY'de ana hedefimiz, Küçük ve Orta Ölçekli Yan Sanayici ile Yurtiçi ve Yurtdışındaki endüstriyel alanda üretim yapan Ana ve Yan sanayiciyi buluşturmaktır.

SUBCONTURKEY YAN SANAYİ ÜRÜNLERİ GAZETESİ'nin aylık gönderildiği sektörler;
Başta Otomotiv ve Beyaz Eşya ana/yan sanayi olmak üzere Savunma Sanayi, Makina, Metal, Kimya, Plastik, Kauçuk, Elektrik, Elektronik ve Otomasyon sektörlerinin ana ve yan sanayideki, üretici şirketleridir.

Aylık yayımlanan 12.000 tirajlı SUBCONTURKEY, Türkiye'deki bütün organize sanayi bölgeleri, ve endüstriyel sanayide üretim yapan 7.500 'ü aşkın ana ve yan sanayiciye gönderilmektedir. (Kalan sayı, PR çalışmalarında,saha taramalarında ve katıldığımız sektör fuarlarında tüketilmektedir.)

SUBCONTURKEY’in aynı zamanda yurtdışına yönelik İngilizce yayınlanan 2 kardeş yayını daha vardır. Önceki yıllarda SUBCONTURKEY SUBCONTRACTING NEWSPAPER (SUPPLIER MAGAZINE) olarak 2 ayda bir yayımlanıyordu.

2010 yılında yurtdışı yayınlarda farklılık yaratmak ve hedefe odaklanmak için yeni isimlerle yayınlanmaya başlandı.

HOME APPLIANCES SUPPLIERS MAGAZINE ; Beyaz eşya ana ve yan sanayini yurtdışında başarıyla tanıtmakta ve iki ayda bir yayınlanmaktadır. 45’i aşkın ülkeden 3.000 beyaz eşya üreticisi şirketin satın alma departmanına gönderilmektedir.

TURKISH AUTOMOTIVE SUPPLIERS MAGAZINE ; Otomotiv ana ve yan sanayini yurtdışında başarıyla tanıtmakta ve iki ayda bir yayınlanmaktadır. 45’i aşkın ülkeden 3.750 otomotiv ve ticari araç üreticisi ,OEM ve üretici-toptancı şirketin satın alma departmanına gönderilmektedir.

Gazetemiz SUBCONTURKEY, yan sanayi sektörlerinde çalışan küçük, orta ve büyük ölçekli işletmelerin iç piyasadaki beklentilerine cevap verdiği gibi ihracata yönlendirmek, ihracatlarını artırmak, marka imajlarına katkıda bulunma misyonunu da başarıyla sürdürmeye devam edecektir.

SUBCONTURKEY, alanlarında uzman olan yazar kadrosu ile sanayicilere yol göstermekte, adeta onlara ücretsiz danışmanlık yapmaktadır.

Endüstriyel sektörlerde üretim yapan şirketlerin satışlarını ve prestijini artırmak amacı ile hizmet verdiğimiz SUBCONTURKEY'e sizde şirket ve ürün haberlerinizi gönderebilirsiniz.

subcon@subconturkey.com

 

 
 

http://www.subconturkey.com.tr
SEKTÖREL
Tanıtım Grubu
Rek. ve Tic. Ltd. Şti.

  Bahçeşehir 2.Kısım Mah.(Boğazköy)
  4.Cadde,Mavi Kardelen Sitesi, A-Blok No:1/2 Daire:2
  BAHÇEŞEHİR-BAŞAKŞEHİR-İSTANBUL
  Tel:0212 607 28 22- 5 Hat
 
E-posta : subcon@sektorel.com

SUBCONTURKEY Yan Sanayi Ürünleri Gazetesi
www.sektorel.com | www.subconturkey.com | subcon@subconturkey.com
yan sanayi