SubconTurkey

Hoşgeldiniz
subconturkey.com

Favorilerime Ekle

yan sanayi

Bugün :   28 Ocak 2020,

Mart 2019 Sayısı

Yıl : 16 | Sayı : s_179

     Anasayfa
     Hakkımızda
     Künye
     Arşiv
     İletişim

https://www.busworldturkey.org


https://www.kalitefuari.com/
Dergimizin sayfalarına
taranmış şekilde ulaşmak için tıklayın  


 

Haberdar olmak için
üye olunuz

İsim
E-Posta

Sektör Seçiniz


 

 

 

Doruk Otomasyon Yeni Yüzüyle WIN EURASIA 2019 Fuarında

20 yıldır Türkiye nin öncü sanayi kuruluşlarına sunduğu dijital dönüşüm çözümleriyle işletmelerin rekabet gücünü uluslararası standartlara taşıyan Doruk Otomasyon, modern dünyanın dinamiklerine uygun; aynı iş anlayışı ancak yepyeni bir yüz ile hayatına devam ediyor. Bugüne kadar yüzlerce işletmenin verimliliklerini maksimize etmeyi sağlayan ProManage ürününün adıyla faaliyete devam edecek olan Doruk Otomasyon, kurumsal hayatını da  Doruk  adıyla sürdürecek…

Yeni ProManage ve Doruk Lansmanı WIN EURASIA 2019 Fuarında

Mükemmelliğe değil daimi gelişime inanan misyonuyla, 20 yıldır olduğu gibi iş kalitesinden ödün vermeden ve devamlı artırarak devam eden Doruk ve ProManage bundan böyle hayatına yepyeni bir yüzle devam edecek. Yepyeni bir imajla beraber, güçlendirilmiş organizasyon yapısı ve gelecek odaklı ürün modellerinin de yapılacağı büyük lansman, Endüstri 4.0 kapsamında Türkiye nin önde gelen etkinliklerinden biri olan WIN EURASIA 2019 fuarında gerçekleştirilecek. 14 Mart Perşembe günü saat 17:00 de 14. salon E100 standında gerçekleşecek lansmana tüm fuar katılımcıları davetlidir.

İşletmelerini Geleceğe Taşımak İsteyenler ProManage Future Factory Alanında Buluşacak

Dijital dönüşüm sürecinde, işletmelerin hayalini kurduğu akıllı fabrikanın uygulanabilir bir modelini kendi gözleriyle görmek ve tecrübe etmek isteyen katılımcılar, Future Factory alanında buluşacak. Katılımcılar, Future Factory alanında Akıllı Üretim Yönetim Sistemi ProManage ile beraber kullanılabilecek ürün ve hizmetlerin yanı sıra Artırılmış Gerçeklik (AR) ve Yapay Zeka (AI) uygulamalarıyla tanışma ve deneyimleme fırsatını yakalayacaklar. 

ProManage Akıllı Üretim Yönetim Sistemini kullandığı günden bu yana proaktif olan işletmeler, fuar alanında tanıtımı yapılacak Big Data ve yapay zeka ürünleri sayesinde artık işletmelerini kestirimci (prediktif) olarak yönetecekler. 

Dört Gün Boyunca Sürecek Seminerler ile Üretim Yönetiminde Kestirimci Karar Verme Sistemlerini, Uzmanlardan Öğrenme Fırsatı

Doruk ve ProManage standında yapay zeka ve kestirimci karar destek sistemleri, artırılmış gerçeklik uygulamaları, proaktif uyarı sistemleri ve mobil ile Cloud uygulamaları hakkında her gün bilgilendirici seminerler organize edilecek. Katılımcıların uzmanlardan bizzat bilgi alabileceği ve sorularını iletebileceği seminerlerimize kayıt olmak için dorukotomasyon.com sitesinde yayınlanan seminer programı üzerinden kayıt yaptırmak yeterlidir.

Fabrikalarda IIoT Altyapıları ve Yapay Zeka Konuları Doruk Özel Panelinde Konuşulacak

 Fabrikalarda Dijital Dönüşüm  konferans programı kapsamında 16 Mart Cumartesi günü 16:10 – 16:55 saat aralığında, 14. Salon Endüstri 4.0 forum alanında  Fabrikalarda IIoT Altyapıları ve Yapay Zeka  paneli düzenlenecektir.

Genel Müdür Sn. Gönül Kamalı nın moderatörlüğünde düzenlenen panelde, üretim operasyonları yönetiminde IIoT teknolojileri ile Big Data ve yapay zeka konulu yatırımlarını yapan öncü sanayi kuruluşu Cevher Jant ın COO su Sn. Oğuz Özmen, CTO Sn. Cengiz Özden, plastik üretim teknolojileri konusunda Türkiye nin duayen isimlerinden Sn. Metin Bilgili ve Ar-Ge Direktörü Sn. Mustafa Can Öztürk panelistler olarak değerli tecrübe ve görüşlerini fuar katılımcıları ile paylaşacaktır.

Endüstri 4.0 Uygulamaları ve Çözümlerini Doruk Yöneticilerinden Dinleyin

Uluslararası Genişlemeden Sorumlu YKÜ Sn. Aylin Özden in  Sanayide Global Standartlarda Dijital Dönüşüm  konulu görüşlerini dinlemek isteyen katılımcılar, 15 Mart 2019 Cuma günü, 16:00 – 18:30 saatleri arasında Endüstri 4.0 Festival Alanında gerçekleştirilecek  Türkiye de Sanayide Dijital Dönüşüm (Endüstri 4.0) Uygulamaları & Çözümleri  konulu ENOSAD paneline davetlidir.

Toplantı Alanında Doruk ve ProManage Ekibiyle Birebir Görüşme Fırsatı

ProManage ürünleriyle ilgili bizzat bilgi almak isteyen ziyaretçiler, Doruk standına kurulan toplantı alanında satış ekibi ve yöneticilerle birebir görüşme yaparak soru ve görüşlerini bildirebilme fırsatına sahip olacaklar. Dijital dönüşüm sürecinde öncülük yapan ya da öncülüğü hedefleyen tüm katılımcılar Doruk & ProManage standına davetlidir.

 

  İlgili Haberler

 

İlgili haber bulunamadı!

  İlgili Yazılar

 

İlgili yazı bulunamadı!
 

http://www.istexpo.com/midest-paris.html

http://www.sektorel.com/sektor-haberleri/beyaz-esya/beyaz-esya-ana-ve-yan-sanayi-fuari-hefi-mart-2020de-2-kez-yapilacak
SEKTÖREL
Tanıtım Grubu
Rek. ve Tic. Ltd. Şti.

  Bahçeşehir 2.Kısım Mah.(Boğazköy)
  4.Cadde,Mavi Kardelen Sitesi, A-Blok No:1/2 Daire:2
  BAHÇEŞEHİR-BAŞAKŞEHİR-İSTANBUL
  Tel:0212 607 28 22- 5 Hat
 
E-posta : subcon@sektorel.com

SUBCONTURKEY Yan Sanayi Ürünleri Gazetesi
www.sektorel.com | www.subconturkey.com | subcon@subconturkey.com
yan sanayi