SubconTurkey

Hoşgeldiniz
subconturkey.com

Favorilerime Ekle

yan sanayi

Bugün :   28 Ocak 2020,

Mart 2019 Sayısı

Yıl : 16 | Sayı : s_179

     Anasayfa
     Hakkımızda
     Künye
     Arşiv
     İletişim

https://www.busworldturkey.org


https://www.kalitefuari.com/
Dergimizin sayfalarına
taranmış şekilde ulaşmak için tıklayın  


 

Haberdar olmak için
üye olunuz

İsim
E-Posta

Sektör Seçiniz


 

 

 

Flokser Kimya Cirosunun Yüzde 9 unu Ar-Ge ye Ayırdı

Türkiye İhracatçılar Meclisi nin resmi araştırması  İhracatta İlk 1000  ile şirketlerin Kamuoyunu Aydınlatma Platformu nda yer alan verilerine dayanılarak hazırlanan  Ar-Ge 250  araştırmasında Flokser Kimya,  cirosundan Ar-Ge ye en fazla pay ayıran şirketler  arasında 9 uncu sırada yer aldı
  
Türkiye nin en büyük 500 sanayi kuruluşundan biri olan Flokser, çok çeşitli ürün gruplarıyla farklı sektörlerdeki yüzlerce firmaya hammadde tedarik ediyor. Bakanlık onaylı Ar-Ge merkezinde bilim, teknoloji ve inovasyonu harmanlayarak yenilikçi ürünler üretiyor ve alternatif çözümler sunuyor.

Araştırma ve geliştirme çalışmalarına her yıl yatırım yapan Flokser Kimya, dünya çapında kabul gören yüksek üretim kapasitesi, yenilikçi yaklaşımı ve poliüretan, poliüre, polyester ürünlerinin kalitesi ile faaliyet gösterdiği alanlarda fark yaratıyor.

Ar-Ge ye en fazla pay ayıran şirketler arasında ilk 10 da

Flokser Kimya, 2012 yılından bu yana Türk iş dünyasının Ar-Ge harcamalarının her yıl açıklandığı  Ar-Ge 250, Türkiye nin en çok Ar-Ge harcaması yapan şirketleri  araştırmasında  cirosundan Ar-Ge ye en fazla pay ayıran şirketler  arasında yer alıyor. Araştırmaya göre 2017 yılında Türkiye de  Ar-Ge harcama tutarının toplam cirodan aldığı paya göre  Flokser Kimya, yüzde 9 ile 9 uncu sırada yerini aldı. 

Uzun yıllara dayanan tecrübesi ve dünya çapında kabul gören üretim standardı ile gerekli tüm kalite belgelerine sahip olduklarını belirten Flokser Kimya Yönetim Kurulu Üyesi Ekin Tükek,  Bugün sektördeki ilk ve tek Bakanlık onaylı Ar-Ge merkezimiz ile kolay temizlenebilen ve insan sağlığına zararsız biyo bazlı kaplama poliüretanlarını Türkiye de ilk üreten firmayız. İnovatif projelerimizi hayata geçirirken trendleri belirliyor ve müşterilerimize özel ürünler üretiyoruz. Sürekli gelişim ve inovasyon ilkesi, yenilikçi bakış açısı ve sektöre öncülük etme misyonu doğrultusunda gerçekleştirdiğimiz Ar-Ge çalışmalarıyla hem yurt içi hem de yurt dışı pazarlarında çalışmalarımıza devam edeceğiz  dedi.
      
Flokser Hakkında: 
Flokser, 1982 de Tükek kardeşler tarafından İstanbul da kurulan bir aile şirketidir. İlk işi duvar kağıdı üreticiliği olan firma, Türkiye nin en büyük 500 sanayi kuruluşundan biri olarak teknik deri ve poliüretan hammadde üretim ve ihracatı yapıyor. 


 

  İlgili Haberler

 

İlgili haber bulunamadı!

  İlgili Yazılar

 

İlgili yazı bulunamadı!
 

http://www.istexpo.com/midest-paris.html

http://www.sektorel.com/sektor-haberleri/beyaz-esya/beyaz-esya-ana-ve-yan-sanayi-fuari-hefi-mart-2020de-2-kez-yapilacak
SEKTÖREL
Tanıtım Grubu
Rek. ve Tic. Ltd. Şti.

  Bahçeşehir 2.Kısım Mah.(Boğazköy)
  4.Cadde,Mavi Kardelen Sitesi, A-Blok No:1/2 Daire:2
  BAHÇEŞEHİR-BAŞAKŞEHİR-İSTANBUL
  Tel:0212 607 28 22- 5 Hat
 
E-posta : subcon@sektorel.com

SUBCONTURKEY Yan Sanayi Ürünleri Gazetesi
www.sektorel.com | www.subconturkey.com | subcon@subconturkey.com
yan sanayi