SubconTurkey

Hoşgeldiniz
subconturkey.com

Favorilerime Ekle

yan sanayi

Bugün :   28 Ocak 2020,

Mart 2019 Sayısı

Yıl : 16 | Sayı : s_179

     Anasayfa
     Hakkımızda
     Künye
     Arşiv
     İletişim

https://www.busworldturkey.org


https://www.kalitefuari.com/
Dergimizin sayfalarına
taranmış şekilde ulaşmak için tıklayın  


 

Haberdar olmak için
üye olunuz

İsim
E-Posta

Sektör Seçiniz


 

 

 

IFS Yeni Çözümleri İle Win Eurasia 2019 da

IFS, yeni nesil kurumsal kaynak planlama yazılımı IFS Applications 10 başta olmak üzere nesnelerin interneti, saha servis yönetimi ve Endüstri 4.0 çözümlerini, 14-17 Mart 2019 tarihlerinde gerçekleşecek WIN EURASIA fuarında tanıtacak.  

Şirket fuar kapsamında ayrıca   IFS ile Dijital Dönüşümde Fark Yaratanlar   paneli düzenleyecek ve Endüstri 4.0 çağı şirketlerinden başarı öykülerini paylaşacak.  

Geçtiğimiz sene WIN EURASIA çatısı altında birleşen WIN EURASIA Metalworking ve WIN EURASIA Automation fuarları, bu yıl 14-17 Mart 2019 tarihlerinde TÜYAP İstanbul da düzenlenecek. 

Global kurumsal uygulamalar şirketi IFS de, Avrasya Bölgesi nin en büyük endüstri fuarı WIN EURASI ya katılacak ve ziyaretçilerini Endüstri 4.0 Festival alanındaki C235 numaralı stantta  ağırlayacak. 

Şirket fuar kapsamında; yeni nesil kurumsal kaynak planlama yazılımı IFS Applications 10 başta olmak üzere saha servis yönetimi, nesnelerin interneti ve Endüstri 4.0 çağında şirketlere hız ve verimlilik kazandıracak ERP çözümlerini tanıtacak.
 
Endüstri devriminin ayak izleri  IFS ile Dijital Dönüşümde Fark Yaratanlar  panelinde 

IFS fuar kapsamında ayrıca   Fabrikalarda Dijital Dönüşüm   konulu konferans programı altında   IFS ile Dijital Dönüşümde Fark Yaratanlar   paneli düzenleyecek ve katılımcılara Endüstri 4.0 çağı şirketlerinden başarı öyküleri anlatılacak. 

Moderatörlüğünü IFS Türkiye Genel Müdür Yardımcısı Göksel Sanbay ın yapacağı ve Özaltın Holding, AKO Grup, FNSS Savunma Sistemleri, Durmazlar Makine ve Makyol İnşaat tan üst düzey yöneticilerin konuşmacı olarak katılacağı panel; 15 Mart 2019 Cuma günü, Karadeniz Salonu nda, saat 14:50 de başlayacak. 

IFS Hakkında
IFS™ , büyüyen işletmelerin verimlilik sorunlarını çözmeye yardımcı ERP sistemleri geliştiren global yazılım firmasıdır. Sunduğumuz ürün ve hizmetler işletmelerin kaynaklarını daha verimli kullanarak daha iyi bir işletme performansı, büyüme ve rekabet avantajı yakalamasını sağlar.

IFS, 1983 yılında İsveç te kurulmuştur ve dünya genelinde 60 ülkede 80 ofiste faaliyet göstermektedir. IFS in yeni nesil ürünü  IFS Applications  benzersiz kolay kullanım özellikleri, işletmenin uçtan uca tüm ihtiyaçları kapsayabilen fonksiyonalitesi ve esnek mimari altyapısı ile her ölçekteki işletmelerin ihtiyacını karşılayacak şekilde tasarlanmıştır. IFS Applications katmanlı mimarisi ve bileşen tabanlı yapısı işletmelere adım-adım kurulup devreye alınma imkânı vermektedir.

IFS Türkiye Ofisi 2004 yılında kurulmuştur ve bu tarihten itibaren hızlı bir büyüme göstererek aralarında Durmazlar Makina, KVK Teknoloji, Petlas ve AKO Grup, Koska Helva, Samet Kalıp, Makel Elektrik, Bursa Beton & Çimento, Çemtaş, Gülermak, Makyol İnşaat, Teknorot Otomotiv, FNSS Savunma, SKT Otomotiv, Sinpaş İnşaat, Seranit, Müzekart, Dearsan Tersanesi gibi farklı sektörlerde 500 den fazla işletme ve 20 binin üzerinde kullanıcıya ulaşmıştır. 

Günümüzde aralarında BMW, Volvo, Saab, Emirates, Lockheed Martin, Amerikan Hava Kuvvetleri, Jotun gibi firmaların bulunduğu 3000 den fazla şirket 1 milyondan fazla kullanıcı işlerini IFS Applications ile yönetmektedir. IFS Applications Türkçe dahil 23 dilde kullanılabilmekte ve çoklu şirket, çoklu döviz ve uluslararası muhasebe sistemlerine yapısına tam destek sağlamaktadır.   

  İlgili Haberler

 

İlgili haber bulunamadı!

  İlgili Yazılar

 

İlgili yazı bulunamadı!
 

http://www.istexpo.com/midest-paris.html

http://www.sektorel.com/sektor-haberleri/beyaz-esya/beyaz-esya-ana-ve-yan-sanayi-fuari-hefi-mart-2020de-2-kez-yapilacak
SEKTÖREL
Tanıtım Grubu
Rek. ve Tic. Ltd. Şti.

  Bahçeşehir 2.Kısım Mah.(Boğazköy)
  4.Cadde,Mavi Kardelen Sitesi, A-Blok No:1/2 Daire:2
  BAHÇEŞEHİR-BAŞAKŞEHİR-İSTANBUL
  Tel:0212 607 28 22- 5 Hat
 
E-posta : subcon@sektorel.com

SUBCONTURKEY Yan Sanayi Ürünleri Gazetesi
www.sektorel.com | www.subconturkey.com | subcon@subconturkey.com
yan sanayi