SubconTurkey

Hoşgeldiniz
subconturkey.com

Favorilerime Ekle

yan sanayi

Bugün :   20 Şubat 2020, Perşembe

Mart 2019 Sayısı

Yıl : 16 | Sayı : s_179

     Anasayfa
     Hakkımızda
     Künye
     Arşiv
     İletişim

https://www.busworldturkey.org


https://www.kalitefuari.com/
Dergimizin sayfalarına
taranmış şekilde ulaşmak için tıklayın  


 

Haberdar olmak için
üye olunuz

İsim
E-Posta

Sektör Seçiniz


 

 

 

Kurumsal Dönüşüm Platformu, Kuruluşunun 7.Yılında Faaliyetlerine Tüm Hızıyla Devam Ediyor

Kurumsal Dönüşüm Platformu nun en çok tanınan grubu olan ERP Komitesi, kurulduğu 13 Şubat 2012 tarihinden itibaren marka bağımsız deneyim paylaşımı için ortam sağlamaya devam ediyor. İstanbul haricinde Ankara, Antalya, Bursa, Eskişehir, İzmir, Konya, Mersin ve Tekirdağ da da etkinliğini sürdüren ERP komitesi bu yıl 12.000 üye ve takipçi sayısını aşarak hızlı büyümesini sürdürdü.

Kurulduğu ilk yıl, kurumsal dönüşüme yönelik farkındalık çalışmalarına ağırlık verirken, ikinci yıl bölgelerdeki organizasyonlara ve periyodik yayınlara, üçüncü yıl Türkiye çapında düzenlediği ERP, BPM, CRM, İş Zekası, Stratejik Planlama ve Tedarik Zinciri Yönetimi ile ilgili seminerlere, dördüncü yıl yönetim danışmanları ve akademisyenlere yönelik teknoloji tabanlı etkinliklere, beşinci yıl çeşitli bölgelerde Sanayi Odaları ile birlikte düzenlenen farkındalık etkinliklerine, altıncı yılda da dijital dönüşüm ile ilgili etkinliklere ağırlık verildi.

Kurumsal Dönüşüm Platformu nun ERP Komitesi nden sonra en aktif grubu olan e-Dönüşüm Komitesi nde 2 aylık periyotta Özel Entegratörler ve Gelir İdari Başkanlığından temsilcilerle ile bir araya gelerek gündemdeki e-dönüşüm konularını değerlendiriyorlar, MES Komitesi, Endüstri 4.0 konulu projelerden dolayı MES üreticileri ve çözüm ortakları tarafında yoğun ilgi gördü. Kurumsal Dönüşüm Platformu ndaki diğer aktif gruplar da sırasıyla CRM, PLM, SCM ve BPM komiteleridir.

Kurumsal Dönüşüm Platformu nun kısa ve orta vadeli planları arasında üniversiteden yeni mezun olan kişilerin ERP sektörüne kazandırılmasına yönelik ERP Enstitüsü nün kurulması, Dijital Dönüşüm ile ilgili radyo programlarının düzenlenmesi ve gündemi ERP ile Kurumsal Dönüşüm olan bir kongre düzenlenmesi yer alıyor. 

Bu sene Kurumsal Başarı Hikâyeleri  nin 3.cüsünün yayınlanması planlanıyor. 12 Şubat günü tüm üye ve takipçileriyle birlikte 7. yıl dönümünü kutlamaya hazırlanan Kurumsal Dönüşüm Platformu kuruluşunun 10. Yılında da 25.000 kişiye ulaşmayı hedefliyor.


 

  İlgili Haberler

 

İlgili haber bulunamadı!

  İlgili Yazılar

 

İlgili yazı bulunamadı!
 

http://www.istexpo.com/midest-paris.html
SEKTÖREL
Tanıtım Grubu
Rek. ve Tic. Ltd. Şti.

  Bahçeşehir 2.Kısım Mah.(Boğazköy)
  4.Cadde,Mavi Kardelen Sitesi, A-Blok No:1/2 Daire:2
  BAHÇEŞEHİR-BAŞAKŞEHİR-İSTANBUL
  Tel:0212 607 28 22- 5 Hat
 
E-posta : subcon@sektorel.com

SUBCONTURKEY Yan Sanayi Ürünleri Gazetesi
www.sektorel.com | www.subconturkey.com | subcon@subconturkey.com
yan sanayi